Jump to content

Moto Zajednica

Odvali me covek vratima

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd

Juce vozim kroz jednu usku ulicu,idem uz desnu ivicu kolovoza,brzina hvala Bogu mala-druga brzina.Uz levu ivicu kolovoza parkira se stojadin,usporavam jos vise i prolazim pored sto dalje od njega ali nema bas previse prostora,desno je zid.Kada sam bio bas  pored suvozacevih vrata covek naglo otvara i krece da izlazi.Udaram u vrata,motor pada na stranu naslonivsi se malo na onaj zid,ja letim napred i padam  ispred motora.Boli me leva noga,podignem nogavicu i imam sta da vidim .Ispod kolena sa prednje strane iseceno sve do kosti u duzini od 5-6cm,uplasim se nekog obilnijeg krvarenja i derem se na onu dvojicu iz stojadina da mi daju prvu pomoc da se sam previjem posto niko nije sme da pridje kada su videli kost.Naravno nemaju prvu pomoc a moja je u desnom koferu na koji je motor pao.Stize neka bakica iz  komsiluka sa peskirom te njme obmotavam nogu.Na svu srecu vidim da nema obilnog krvarenja,sedim i mirno cekam hitnu pomoc.Stizu dosta brzo,prevoze me u bolnicu,snimanje noge,nisam je polomio,usivanje,neke silne inekcije,jos neki pregledi i evo me sada kod kuce.Oljustio sam i desnu nogu,odvalio pola nokta na palcu leve noga,levo koleno se nadulo ko krofna i jos bezbroj modrica.Na motoru tek treba da utvrdim stetu,video sam pokrcene retrovizore,poluga menjaca savijena potpuno unazad i nece da ide ni kada se pritisne kvacilo kaze moj kum koji ga je odvezao na tehnicki pregled.Ali j...s motor,mogao sam da prodjem i gore da sam isao brze ili da nisam nosio kacigu.

Kad stanes na noge nadji bakutu i plati joj pivo  ;D

 

Jeste da je bakuta imala dobru volju al' na otvorenu ranu ide iskljucivo sterilan materijal[/b]! Sa tim peskirom si mogao da zagadis ranu i da se upropastis. Nije mnogo krvarilo (nisi prekinuo veci krvni sud), tako da nije bilo dileme noga ili zivot. Imao si vremena da organizujes ljude da ti izvade pp ili da neko ode do apoteke.

 

Brz oporavak zelim!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja