Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem grafičke kartice RX5700

Recommended Posts

  • Drug član, 1845 postova
  • Lokacija: Beograd

Pričam o parama koje si spreman da izgubiš zauvek, nakon prodaje sve opreme koja može da se koristi u normalnim kompjuterima.

 

Bez znanja kako da održavaš sistem u narednom periodu i spremnosti da trošiš i plaćaš četvorocifren broj kilovata struje svakog meseca, kao i da vidiš kako ćeš to da hladiš leti, ne isplati se ulaziti u priču.

Ali ako je odgovor potvrdan, onda uloži u kladionicu pa kako ispadne.

 

U međuvremenu, ja sam u potrazi za mojim RX5700 karticama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1199 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L
On 20.2.2021. at 20:03, Blaza je napisao:

Koliko znam, kada koristis gejmersku karticu za kopanje, da bi je max iskoristio moras bios da promenis. Ima druga podesavanja. Ako takvu karticu stavis u klasican racunar i ubacis klasicne drajvere, nece raditi...bsod...mora na flesovanje pa na fabriku. Tako da tih 50% iskoriscenja je samo za siri auditorijum koji nije "dublje" upoznat u rad...

p.s. Ne kopam, vec mi za kucni racunar zapala tako nastelovana karta, pa je isla na "fabriku"...

Posto kupio po to prodao:neznam:,evo ti tekst

929964386602f95d571f7c237167981_640x360x
WWW.B92.NET

Jedan od najpoznatijih proizvoðaèa grafièkih kartica, Nvidia, saop�tila je kako æe namerno smanjiti efikasnost svoje najnovije kartice za 50% kada se koristi za rudarenje...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2111 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

@piki

U pravu si, procitao sam. Nisam u toku sa karticama, ne pratim...samo sam izneo ono sto se meni desilo. Pre godinu dana sam sinu kupio polovnu rx570 za nekih 70 evra. Kada smo je stavili u racunar i skinuli najnovije drajvere, posle restarta nije se javila...vlasnik je odneo negde, promenio biis, vratio fabricki, evo je radi bez problema. Ne znam sta sin igra od igrica, znam da su online u pitanju.

Pre kupovine znao sam da je rudarila...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja