Jump to content

Moto Zajednica

II Akcija dobrovoljno davanja krvi - Beograd 13. Septembar 2008.

Recommended Posts

  • Svakom po zasluzi, 12242 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Čuvaj se pa će i Bog da te čuva, to bi moglo da se primeni na sve članove BJB-a :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

 

...... Ako do tada MUP ne resi da izvuce iz necije fijoke zakon o saobracaju idemo kod Dacica ali u prilicnom broju. Nas 500-1000 bez ikakvog protesta bilo bi dovoljno za blokadu saobracaja od bar 1 sat u centru Beograda.......

 

Ministar policije nije u zgradi u centru grada vec u SIV-u 1, sve je toliko siroko tamo, a uzgred i klizavo za motore, da nista ne bi moglo da se napravi na tu temu. Nije stvar u blokadi, resice se vec ponesto, samo treba kontinuiteta i vremena a kroz sve to i ovakve akcije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Ja ovu akciju smatram prvim korakom ka ostvarivanju naseg cilja, a to je borba za veca prava motorciklista i bolju buducnost motorciklizma u ovoj drzavi. Naravno da nije ovo dovoljna akcija i naravno da nije poslednja.

 

Zaista je divno sto je odgovor stigao tako brzo. Mislim da je nepotrebno lupom tumaciti svaki apostrof iako smo bogati sa ikustvima iz proslosti.

 

Stvari se menjaju.

 

Prikupljen je zavidan broj jedinica krvi u odnosu na broj prisutnih ljudi, druzili smo se, malo pokisli i uputili poruku koju smo hteli.

Jednom recju, akcija je  USPELA !!

 

Sto se tice poruke , ja to vidim ovako:

 

Vozac automobila ispred mene je video u svom retrovizoru svetlo fara na mom motoru. Na kratko ukljucio desni migavac. Dobro je. Gleda. Zna da i ja postojim. Sada vozimo zajedno, u istom smeru. Obicicu ga. Necu agresivno. Svirnucu mu.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

to ti htedoh reci,ko se cuva.....jbg,ja sam ti ateista pravoslavne vere  ;D

Bre dodo,mozda zena cita forum,budi malo diskretniji molim te  ;)

 

Nista bezobrazno i uvredljivo nisam rekao!! :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

[quote

 

Vozac automobila ispred mene je video u svom retrovizoru svetlo fara na mom motoru. Na kratko ukljucio desni migavac. Dobro je. Gleda. Zna da i ja postojim. Sada vozimo zajedno, u istom smeru. Obicicu ga. Necu agresivno. Svirnucu mu.

 

 

 

Mislim da sam te video u retrovizoru. Obično se pomerim desno čim vidim motor, a posle i blicnem na kratko.

Nemoj to tumačiti kao početak kulture u saobraćaju, već kao izuzetak od pravila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

to ti htedoh reci,ko se cuva.....jbg,ja sam ti ateista pravoslavne vere  ;D

Bre dodo,mozda zena cita forum,budi malo diskretniji molim te  ;)

 

Nista bezobrazno i uvredljivo nisam rekao!! :) :)

Ma salim se druze,i ja sam isto pomislio,samo si me ti pretekao  ;D.Jbg,po onome kako je nas drug Arakis napisao,izvodi se logican zakljucak  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

[quote

Vozac automobila ispred mene je video u svom retrovizoru svetlo fara na mom motoru. Na kratko ukljucio desni migavac. Dobro je. Gleda. Zna da i ja postojim. Sada vozimo zajedno, u istom smeru. Obicicu ga. Necu agresivno. Svirnucu mu.

 

 

Mislim da sam te video u retrovizoru. Obično se pomerim desno čim vidim motor, a posle i blicnem na kratko.

Nemoj to tumačiti kao početak kulture u saobraćaju, već kao izuzetak od pravila.

 

 

 

:D :D Tako mi i treba kad shoferica hoce literarno da izrazi neka svoja razmisljanja! Izgleda nista dok ne 'nabodem' sirenu !!  ;D ;D

 

Taj  -Vozac automobila ispred mene-  je neko ko nam je uputio odgovor na nase pismo, a ostalo se odnosi na nas i nase buduce korake u smislu 'sta dalje' posle ove akcije. ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Jel neko od ljudi koji su prvi put davali krv dobio one knjizice sa krvnom grupom na kucnu adresu ili da se skupimo i odemu u Sv. Save da trazimo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Pošalju oni to poštom samo se ne žure, imaju valjda neke periode kada to rade, šta ga znam. ???

 

Ja sam tražio da mi pošalju više puta pa čim dobijem izgubim i tako redom.

 

Ovaj put me stvarno bilo sramota da opet tražim kada stalno gubim. ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Beograd

Jel neko od ljudi koji su prvi put davali krv dobio one knjizice sa krvnom grupom na kucnu adresu ili da se skupimo i odemu u Sv. Save da trazimo?

 

Davao sam 4 puta,prvi i trenutno poslednji put u SV.Save za Karolja.Knjizicu su mi poslali posle 10 dana,bas su bili ljubazi i azurni!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja