Jump to content

Moto Zajednica

50 Kazni!

Recommended Posts

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Epilog priče je ovakav...

 

Bio danas da registrujem, tehnički prošao lagano, u AMSS produžio polisu, 32900 rega komplet.

 

Pitao onu ženu što radi osiguranje, proverila me u mupovom sistemu, kaže nema ništa od kazni na čekanju.

 

E sad, dal je to to, dal sam prošao bez kazni, videćemo kroz par meseci zasigurno.

Promenio član Markone88
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1237 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
53 minutes ago, Markone88 said:

Pitao onu ženu tamo što radi psiguranje, proverila me u mupovom sistemu, kaže nema ništa od kazni na čekanju.

To je javno dostupan registar:

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit GSF 650; BMW F800 GT

Moja gospodja se ove zime lepo navozala svojim neregistovanim autićem gotovo dva meseca.. Jedva sam uspeo da ga registrujem poslednjeg dana da ne menjam tablice. U tom periodu smo bili odsutni nekih 12-15 dana, tako da je efektivno mesec i po, svakog dana, vozila po gradu.

Za sada ništa od nadležnih organa, tako da ima nade..

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka



  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
On 24.9.2022. at 22:54, Markone88 je napisao:

Pricao sam sa drugom pre pola satam on je zimus bio vozio neregistrovan 22 dana. Nista mu nikad nije stiglo.

 

Citam negde po netu, da cak i policajac moze da tolerise ako je rega istekla pre manje od mesec dana i da ne pise nista, samo upozori. Tako da, cekam pa cu videti. Idem u ponedeljak izjutra rano da registrujem.

 

Aj da sam namerno, nego brate, dok mi bebac bio u bolnici, nisam ji spavao ni jeo kako treba, Bog mi je svedok.

 

Javljam svakako ovde, dal ce biti nesto, da znaju i drugi

Nešto si mi mlad da postaneš dementan...a maca nije ni 18 godina napunila da možeš da se vadiš na te stvari! :rat3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 661 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100
Pre 2 sati, vasa.93 je napisao:

Ne bih da budem zloslutnik, ali se u ovom registru kazne pojavljuju tek nakon što su izrečene (logično).

 

Ukoliko policija još nije obradila snimke i napisala kazne, neće ih biti ni ovde.

 

Svakako se nadam da to nije tvoj slučaj Markone, i proveravaj ovaj portal, ali da znaš - ako se pojaviš ovde, već ti je poslata koverta na adresu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
2 minutes ago, Mr_Wolf said:

Ne bih da budem zloslutnik, ali se u ovom registru kazne pojavljuju tek nakon što su izrečene (logično).

 

Ukoliko policija još nije obradila snimke i napisala kazne, neće ih biti ni ovde.

 

Svakako se nadam da to nije tvoj slučaj Markone, i proveravaj ovaj portal, ali da znaš - ako se pojaviš ovde, već ti je poslata koverta na adresu.

Ma nek bude šta bude. Ako budu kazne, imam druga jednog, samo mi rekao spakuj ih sve, donesi meni, i ne brigaj :D

 

Ali čekaćemo pa ćemo da vidimo

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
8 minutes ago, mick said:

Nešto si mi mlad da postaneš dementan...a maca nije ni 18 godina napunila da možeš da se vadiš na te stvari! :rat3:

Apsolutno ništa iz ove metafore nisam razumeo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Upravo sada, Markone88 je napisao:

Apsolutno ništa iz ove metafore nisam razumeo

Nema veze...sad ćeš i datum isteka garancije na neku nebitnu stvar proveravati čim završiš sa ovim stresom.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
4 minutes ago, mick said:

Nema veze...sad ćeš i datum isteka garancije na neku nebitnu stvar proveravati čim završiš sa ovim stresom.

Ma, nije stres, nego se iznerviraš kas pogledaš kakvu glupost napraviš.

 

A kako moj ćale kaže, sve što može da se plati nije vredno nerviranja :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1248 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
Pre 2 sati, Mr_Wolf je napisao:

Ne bih da budem zloslutnik, ali se u ovom registru kazne pojavljuju tek nakon što su izrečene (logično).

 

Meni je bila izrecena kazna prekrsajnog suda, ustanička, ali me nije bilo u registru.

 

Platio posle 15 dana, sad u petak, jer nisam bio u bg, a za svo to vreme se nisam pojavio ni u registru neplaćenih kazni.

 

 

Promenio član travelman

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
11 minutes ago, travelman said:

Meni je bila izrecena kazna prekrsajnog suda, ustanička, ali me nije bilo u registru.

 

Platio posle 15 dana, sad u petak, jer nisam bio u bg, a za svo to vreme se nisam pojavio ni u registru neplaćenih kazni.

 

 

a za koju kaznu? voznja neregistrovan pa snimila kamera?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 661 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100
pre 16 minuta, travelman je napisao:

Meni je bila izrecena kazna prekrsajnog suda, ustanička, ali me nije bilo u registru.

 

Platio posle 15 dana, sad u petak, jer nisam bio u bg, a za svo to vreme se nisam pojavio ni u registru neplaćenih kazni.

 

 

Moguće da sud iz Ustaničke nije uneo prekršaj u registar. Nije baš da sam iznenađen.

 

image.png.f78d21bbbdc07d87116f563cc544110c.png

Promenio član Mr_Wolf

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1248 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
pre 4 minuta, Mr_Wolf je napisao:

Moguće da sud iz Ustaničke nije uneo prekršaj u registar. Nije baš da sam iznenađen.

 

Hebe se njima, umesto 10 ja platih pun iznos. 

 

@gebee&coal nikaki problem, taxirala se kraljica po batočini ;)

...

20220926_205143.thumb.jpg.6a5a29819789ba4b737f5d958aa6a717.jpg

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1248 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
Pre sat vremena, zaludan je napisao:

 

Daj malo više informacija? :jee:

Navalili ko nezdravi da ga pipnu, sednu u njega i selfiraju se sa njim. E neće da moze tako, pustio dobermana na njih i sve ih razjurio.

 

Sad zalepio na šiferku prvo plati pa se klati, i tako ....

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Update, i dalje nije stigla ni jedna kazna :) niti imam nešto na čekanju u registru neplaćenih kazni.

 

Al ajd još do kraja novembra da sačekam da budem siguran.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1876 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Da se pohvalim svojom glupošću, lenjošću, itd...

Aj da vidim kada mi ističe rega na Kawi, sve mislim 23, 24. jun. Tehnički uradio još prošle nedelje, treba da odem do centrale da prebacim premijski stepen sa prethodnog motora, došao sa odmora, posla kolko oćeš, ne stižem ništa... I malopre pogledam polisu, rega istekla 11.06 !!! Deset dana vozim neregistrovan motor ! Al će da me rebnu, uhh...:grr: A 11.06. (nedelja) sam iz Bosne ušao u Hrvatsku, a zatim u Srbiju. Da sam ostao jedan dan više, i da su gledali, bilo bi baš veselo... A uvek gledam mesec dana pred istek da završim registraciju, kola, motor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1648 postova
  • Motocikl: /

Nece ni jedna da ti stigne...

Da si autom, mozda, ako si prosao pored neke pred ulaz u grad koje registruju to.

Promenio član ser
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1281 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
21 hours ago, Blaza said:

Da se pohvalim svojom glupošću, lenjošću, itd...

Aj da vidim kada mi ističe rega na Kawi, sve mislim 23, 24. jun. Tehnički uradio još prošle nedelje, treba da odem do centrale da prebacim premijski stepen sa prethodnog motora, došao sa odmora, posla kolko oćeš, ne stižem ništa... I malopre pogledam polisu, rega istekla 11.06 !!! Deset dana vozim neregistrovan motor ! Al će da me rebnu, uhh...:grr: A 11.06. (nedelja) sam iz Bosne ušao u Hrvatsku, a zatim u Srbiju. Da sam ostao jedan dan više, i da su gledali, bilo bi baš veselo... A uvek gledam mesec dana pred istek da završim registraciju, kola, motor...

Pre jedno godinu dana ulazio sam iz CRO  u BIH na gp Samac  trazi mi pandur vozacku dozvolu na uvid. Bas bas retko na granicnim prelazima traze vozacku. Uglavnom Pasos i ev saobracajnu od vozila. Bas sam poceo policajcu da spocitavam sta ce njemu moja vozacka jer nikako ne mogu da je pronadjem u novcaniku, i kako mi niko pre njega na prelazima nije trazio vozacku na uvid. A presao sam mnogo mnogo puta i evropske i nase komsijske prelaze.  Kad je nadjoh i dadoh mu na uvid iz zajebancije pitam da nije istekla. Kaze ovaj, jeste i to pre 6 meseci.

Prvo sam mislio da me zeza, pa kad se uverih, obrnuh pricu i krenuh da se snalazim ne bi li me pustio u drzavu,  Trebao sam samo par km da odem do obliznjeg groblja na godisnjicu ocu.

Pitade i sefa za amin, i pusti me. Olaksavajuca okolnost je to sto je sa mnom bila majka, a otezavajuca sto voli da brblja i kad treba i ne treba :), a uz to nema vozacku dozvolu.

Koliko je svojim prisustvom pomogla da se sef smiluje i da dozvolu, toliko je svojim recima pokolebala istog.

U dogovorenom terminu dok im traje smena sam se vrtio na gp, castio paandure i nasztavio u Hrvatsku i u Srbiju a da mi niko vise nije zatrazio vozacku na uvid.

Tu se moze ipak snaci pogotovo automobilom, jer na granici uvek mozete naci nekog namernika, koji ima vazecu vozacku da vam preveze vozilo preko rampe. Za dalje se snalazite bacanjem pasulja , molitvama i raznim sitnim snalazenjima, koje nepogresivo znaju vozaci koji su nekad redovno konzumirali alkohol u nocnim izlascima u  ugostiteljske objekte po gradu i sire.

 

Elem proverite svoje dokumente i njihovu vaznost, bar pre vecih putovanja.

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja