Jump to content

Moto Zajednica

50 Kazni!

Recommended Posts

  • Drug član, 1822 postova
  • Lokacija: Beograd

Ma tip već neko vreme prati šta ja radim i vrlo nevešto pokušava da me kao potkači.

Mislim lepo je to što je verni obožavalac mog lika i dela, ali je naporan ko tesne gaće.

 

Pošto kljucaš po mraku, samo da ti kažem ne postoji dužničko ropstvo u Srbiji.

Sva ova potraživanja su isključivo građanske prirode i ne mogu se otplatiti nikakvim "ležanjem" u zatvoru.

To što neko ko je napravio štetu nema pare i neće ih nikad ni zaraditi, znači da će imati nekog nakačenog na grbači celog života.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3975 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

U zemlji u kojoj živim je nemoguće zaboraviti obnoviti registraciju.
Osiguranje na vrijeme pošalje uplatnicu, skeniram ju u online banking, ostalo automatika.
Na tehnički pregled se ionako ide na termin koji pošalju pismeno, sigurno mjesec dana prije, u telefonu podsjetnik, i toje to.


„Poslato“ iz dijaspore sa novog „ajpeda“

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra



 
Pošto kljucaš po mraku, samo da ti kažem ne postoji dužničko ropstvo u Srbiji.

nakačenog na grbači celog života.


Kontradiktoran si u poslednje vreme. Ranije si lepše pisao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4690 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05
Pre 2 sati, el classico je napisao:

U zemlji u kojoj živim je nemoguće zaboraviti obnoviti registraciju.
Osiguranje na vrijeme pošalje uplatnicu, skeniram ju u online banking, ostalo automatika.
Na tehnički pregled se ionako ide na termin koji pošalju pismeno, sigurno mjesec dana prije, u telefonu podsjetnik, i toje to.


„Poslato“ iz dijaspore sa novog „ajpeda“

 

Prica moja dva drugara.

Pogleda mu nalepnicu i kaze, brate, istekla ti je registracija pre dva ipo meseca. Ehhh, ode on na tehnički, plati sve i novu tablicu, saobracajnu.... Ode u policiju kad mu tetkica kaže, gospodine na vašem motoru  je produžena registracija pre dva ipo meseca. Tada se seti da je produžio ali da je zaboravio da zalepi nalepnicu. Osiguranje mu je vratilo pare ali država nije. Čovek ima tri motora i auto, gužva, trči juri, .... neko zaboravi da produži a neko da je produžio....  :jok:

Promenio član srbac
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Kakvu bre novu tablicu i saobraćajnu, a produženje u pitanju? :D A tehnički jel mu vratio novac?

 

A vraća i država novac u slučaju greške, naravno. Postoji procedura, podnese se zahtev, možda i potraje, ali naravno da je koguća realizacija. Ali mnogo je lakše popljuvati sistem nego se iscimati malo. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4690 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Istekla dva ipo meseca, mora nova saobracajna i tablica.  Pokusavao je da vrati, nije uspeo, niko ne pljuje drrzavu.

Ja sam platio porez preko Euprave pa mi nisu priznali. Platio sam ponovo i registrovao. Vratili su mi pare posle dva meseca. Vise sam potrosio para na gorivu neko sto su mi vratili.....

Promenio član srbac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Aha, dobro, to ima smisla. Jbg, svaka škola se plaća. :D

 

Za online uplatu poreza na prenos apsolutnih prava mislim da sam bio među pionirima, jer sam baš u danima kada je usvojeno to uzeo motor. Sve prošlo na keca. Na kraju dana se uvek svede na pojedinačnu ustanovu i službenika kod koga se javi izuzetak. Slično kao ono za probne dozvole onima koji imaju B, a nikada pre toga nisu imali probnu - nekima izdavali, nekima ne. Maltene lično tumačenje službenika, nažalost uglavnom uvek na štetu naroda.

 

Ali u svakom slučaju kanali za ispravku greške postoje, pa nisu te stvari uklesane u kamenu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja