Jump to content

Moto Zajednica

Motocasce TITANS 2008, B.Koviljaca (22.-24.08.2008.)

Recommended Posts

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

cuo sam da se ocekuje dobar provod, tako da se vidimo  :) :) :)

 

za cega bese dobra ta banja??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pozdrav,kakva je situacija sa prenocistem?Da li bi mogao da se nadje poneki krevetic povoljno ili je samo kamp u opciji.Da li bi neko mogao staviti poneku slicicu da vidimo gde bi trebalo da dodjemo. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Banja Koviljaca

8) POZDRAV SVIMA KOJI ZELE DA  DODJU BANJU KOVILJACU.

STO SE TICE SMESTAJA PA MI SMO TURISTICKO MESTO IMA KOLIKO HOCES, NA KAPIJI CE BITI LJUDI ZA SMESTAJ SA CENOM OD 400-500 DIN PA SE POVECAVA ZAVISNO OD VASIH ... ZELJA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

MC DUHOVI LJELJENCA DOLAZI U PUNOM SASTAVU....OCEKUJEMO ODLICAN PROVOD.......I KAO STO PROFA KAZE SVE ZA LJUBAV......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Novi Sad

8) POZDRAV SVIMA KOJI ZELE DA  DODJU BANJU KOVILJACU.

STO SE TICE SMESTAJA PA MI SMO TURISTICKO MESTO IMA KOLIKO HOCES, NA KAPIJI CE BITI LJUDI ZA SMESTAJ SA CENOM OD 400-500 DIN PA SE POVECAVA ZAVISNO OD VASIH ... ZELJA

[/quote

Odlicno,trebala mi je takva informacija da znam kako da se organizujem,nadam se da mi nista nece pokvariti planove da dodjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

nesto i ja razmisljam, i vreme nece biti lose:

 

http://vreme.yubc.net/prognoza3dana.php?kv=73057&idg=73&idz=1&idf=3824

 

kolko sam nacuo svira Dehumanizer (odlican beogradski black sabbath/iron maiden tribute) i pancevacki Blues Delivers(logicno, bluz sviraju...)

 

i nesto sam nasusko da ce biti ulaz mnogo jeftin jel mozete da potvrdite Titansi ili je dezinformacija?

 

I jel ima neki bazen gde mozemo da se brcnemo, mislim znam da ima posto je banja ali jel ima neki de i mogu da udju svi ne samo ovi u hotelu?

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Pozdrav svima i hvala na interesovanju.

Svi koji su upuceni u nacin organizacije moto susreta znaju za probleme sa kojima se organizatori susrecu, tako da se nadam da mi nece biti zamereno sto na neke postove tek sada odgovaram.

Kao sto je postovani kolega Suzin vec odgovorio, smestaja ce biti dovoljno, pocevsi od elementarnog po ceni od 400din (5 evra), pa do hotelskog i apartmanskog, svakome po volji, afinitetima i plateznim sposobnostima. S obzirom da je u punom zamahu turisticka sezona, mozemo se pohvaliti da smo se i pored toga izborili za snizene cene prenocista. Cene ulaza i pica cemo prilagoditi uslovima i troskovima sa kojima smo bili suoceni, ali budite sigurni da nece biti "dranje". Svi mi u klubu imamo redovne poslove koje radimo i od kojih zivimo i nije nam cilj da zaradjujemo na braci bajkerima, nego da pokrijemo troskove organizacije. Ako nesto pretekne... dobro je. Jedini siguran nacin da saznate cenu ulaza jeste da se na istom i pojavite  :)  :)

Tacno je da ce svirati Blues Delivers-i i Dehumanizer, plus Far i Static, a uz to i par lokalnih bendova.

Trudicemo se da priredimo jos nekoliko prijatnih iznenadjenja, ali sve te stvari ne zavise samo od nas, nego od sponzora, opstinskih vlasti, mestana, vremena itd.

Za kvalitet provoda ne mogu da garantujem, jer on zavisi iskljucivo od vas. Mi cemo se truditi da napravimo uslove, a vi se potrudite za ostalo...  :)

Samo bih napravio ispravku na izjavu postovanog kolege Dace iz Bijeljine: tacno je da ovo pravimo i iz ljubavi prema bajkovima i bajkerima, ali i iz ljubavi prema nasim bajkerkama ;D  ;D  ;D

Toliko za sada, zivi bili i sretan vam put, u kojem god pravcu krenuli !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • mk SPID, 71 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: HARLEY DAVIDSON NIGHTSTER

sve sto ste napisali u vezi ljubavi je tacno,ali ovaj moto skup kod Cede i Titansa ima dusu onu dobru nebesku.

oni koji nisu bili neznaju sta ih ceka,da znaju dosli bi u sredu,oni koji su bili tesko da ce ih Ceda oterati i u nedelju.

pozdrav i poziv svima da dodju i vide kakav je skup odnosno SKUP,licno mi je najbolji i verujte ne samo meni...

vidimo se u Koviljaci,pozdrav Titansima i Cedomorcu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Magnume, brate moj veseli, nahvalio si nas toliko da se plasim da ce ljudi pomisliti da smo te potplatili...  a u stvari samo te smo podmitili...

P.S. Pokusacu da nabavim istu onu "brlju" od prosle godine... opet u svrhu podmicivanja  ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Samo da dodam,da se ovako nesto ne propusta,ko je bio prosle godine,zna o cemu pricam,a ko nije neka zna da je Ceda za sve bajkere davao 3 dana besplatnog piva,ulaz besplatan,i svakom poklonio i poklon i  paznju kolko je bio u mogucnosti,tako da je i glupo pitati takvog coveka kolko ce biti ulaz i pice,jer vam ja garantujem da ce dati sve od sebe da vas ispostuju,mada treba znati da to i ne zavisi sve od njih,vec od same opstine,sponzora,ljudi itd

Pozdrav i vidimo se u Banji ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

mogu vam reci ja i Brle smo odusevljeni, ovaj skup je stvarno totalno drukciji od drugih kad razmislite malo. Jedno pitanje jel se to odrzava svirka unutra u domu omladine ili je to neki teren ili sta, cisto sam radoznao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Teren je isti kao i prosle godine, u centru grada, samo prosiren. Svirka je, naravno napolju, sa kompletnom binom, ozvucenjem i osvetljenjem. Sve to pravimo ispred objekata "Dom Kulture", pa 'ajd cik neko da kaze da smo mi bajkeri nekulturni...  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Poz svima koji  ovo citaju... ja nisam vlasnik motora, ali poznajem i druzim se sa momcima iz TITANS-a.

Mogu vam samo reci da su blesavi i zanimljivi. Tako da ako dodjete u Banju Koviljacu na Motocasce necete

se pokajati uopste.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2392 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Da li je postoji i kamp u okviru prostora na kome se odrzava skup.Nema smisla da bas stavim sator iza trafike u centru banje.Ili je samo krevet ponudjen kao opcija za spavanje. ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Naravno da postoji kamp za podizanje satora. Kao alternativa bice dostupna i bioskopska dvorana za one koji hoce da prostru dusek ili vrecu, a za one koji zele malo komforniji smestaj bice na ponudi hotelski, apartmanski i privatni smestaj sa veoma sarolikim cenama. Po kampu ce biti postavljena obavestenja sa brojevima telefona na koje mozete nazvati i dobiti informacije u vezi smestaja. Znaci, okrenes par brojeva, i odaberes sta ti treba. Jedina otezavajuca okolnost je u tome sto je ovde u punom jeku turisticka sezona, tako da smo se sa teskom mukom izborili za cenovni popust za smestaj. Cene se krecu od 400 din po lezaju u sobama, do 1000 din za lezaj u hotelskom apartmanu. Ima i apartmana od 2000 din po lezaju za one koji bas hoce luksuz. Napominjem da su ovo cene koje se u proseku smanjene za 30%, a u hotelima "Gucevo" i "Podrinje" smo dobili cene koje su upola manje od standardnih. Podrazumeva se da su ovo cene za prenociste, bez dorucka... Pravi bajker ionako za dorucak popije par piva...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja