Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • 4_tocka_i_karoserija, 1832 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
pre 19 minuta, Gordak985 je napisao:

Da li je bahat ne znam, s obzirom da nije ni blicao ni svirao, samo je prošao...

 

 

 

Ja moram priznati da sam se pitao zašto si se pribio skroz levo??

 

A lik je za neku ustanovu medicinsko-korektivnog karaktera.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9234 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 10 sati, Gordak985 je napisao:

Da li je bahat ne znam, s obzirom da nije ni blicao ni svirao, samo je prošao...

 

 

Jbg dao si mu mogucnost da iskoristi situaciju.... nikad skroz levo!

Tako moze neka budala (kao sto je ovaj na snimku) da te pokupi pu pu pu daleko bilo.

Ovo je potez od Slap pumpe prema Dusanovcu.... tu se najvise nabijaju jedni drugima.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S
On 21. 3. 2023. at 7:33, the_doctor je napisao:

Nisam dugo, pa samo da se javim...

U gradu stanje redovno, da se ne brinete.

 

 

Ovakvima stanem motorom na sred svoje trake i nema gde da prođe. Pa šta si ti, najpametniji...

Jednog ovakvog sam vraćao 50m u rikverc, ušao lik u jednosmernu i pun gas da prođe i naleti na mene "pa skloni se, ostalo mi je još 5 metara".. "težak mi je motor, ne mogu da ga pomeram u rikverc, žao mi je" :D I ja iz čistog inata ga vratim i napravim krug oko bloka (živim u prvoj zgradi u toj ulici, bukvalno sam gledao gde da se uparkiram)..


A kad smo već u temi, pozdrav za "kolegu" u NS na nekom gvozdenjaku, mislim da je kawa, 2 trake po smeru imamo u Jevrejskoj ulici, i lik preko duple pune u kontra smer pređe, i na kraju kod NORK-a skrene desno tako što iseče obe trake. Dva puta sam ga video da to radi, verovatno redovno stanje..

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1198 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Ne znam kako da vam opišem, od kad sam ušao u levu traku ovaj se samo približavao, valjda sam refleksno bežao u levo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2904 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Danas sam vidjeo nesto sto dasad nisam, na potezu od Puinovog mosta, pa do lakat krivine dva primata u mecki B klase divljaju tamo amo, a ispred njih sve tri trake pune. U jednom trenutku posle semafora se penje u krajnjoj desnoj traci na trotoar i pretice vozilo. Znaci jedan tocak i polovina auta po trotoaru, a drugom stranom gura auto da mu se skloni, zatim ulijece na travnatu povrsinu jer je bio kraj trotoara i tu ga pretice. Svoju ludost nastavlja i dalje sve dok ga nisam izgubio iz vida.

Ocigledno dobro napuderisali njuske 

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3622 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 2 minuta, Bigor je napisao:

Danas sam vidjeo nesto sto dasad nisam, na potezu od Puinovog mosta, pa do lakat krivine dva primata u mecki B klase divljaju tamo amo, a ispred njih sve tri trake pune. U jednom trenutku posle semafora se penje u krajnjoj desnoj traci na trotoar i pretice vozilo. Znaci jedan tocak i polovina auta po trotoaru, a drugom stranom gura auto da mu se skloni, zatim ulijece na travnatu povrsinu jer je bio kraj trotoara i tu ga pretice. Svoju ludost nastavlja i dalje sve dok ga nisam izgubio iz vida.

Ocigledno dobro napuderisali njuske 

Ili su možda imali razlog da beže od policije (ili nekog drugog).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9234 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Kad zuris u urgentni....palis sva četiri, blicas, svirkas brzo a kratko.

Takvo vozilo kad vidim, odmah se sklanjam kao da je hitna u pitanju sa sve rotacijom.

 

Ovi mi deluju dobro napuderisani što ih Bigor opisa.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1153 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07

Vraćamo se mi iz Beograda u subotu, vozim po ograničenju (pravih 130 po navigaciji, dakle 140 na tabli)... Pretičem Porsche Cayenne-a i taman da se vratim u desnu traku, gospodin me pretiče sa desne i nestaje. :lud:

Posle nekog vremena se opet sretnemo, pređem u levu traku da ga preteknem, on šeta do isprekidane linije, valjda mu je povređen muški ego, šta znam. Pretiče ga autić star 20 godina pun devojaka... :neznam:

Ipak ga preteknem (ne volim neuračunljive da voze ispred mene) i posle upadosmo u radove, nakon radova je dao pun gas i otišao, nismo ga više videle... :lol2:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 327 postova
  • Lokacija: Mali Pozarevac,Sopot
  • Motocikl: Suzuki GS 500

Danas se vracam s posla i na auto-putu u zoni radova kod Bubanj potoka covek ladno naso rupu izmedju barijera i pravi polukruzno na auto putu iz pravca Nisa.E sad da li je bahat ili za psihijarisku ustanovu...bas sam u dilemi

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3622 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Možda nije za ovu temu (a možda i jeste).

Već sat vremena nekoliko klinaca (meštana koje poznajem), divljanju motorima po naselju. Nabavili motore pre par meseci, niko registrovan, niko nema dozvolu, pojma sa vožnjom nemaju, na svakih nekoliko dana grupno divljanje nakon ponoći.

Jedino se nadam da neko neće da završi u crnoj temi (a ne bi me iznenadilo).

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1335 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
On 10. 4. 2023. at 8:30, Alexandra995 je napisao:

valjda mu je povređen muški ego, šta znam. Pretiče ga autić star 20 godina pun devojaka... :neznam:

Eh, da ste preticale mene u Y ja bi vam jos usporio i mahnuo ...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1153 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
Pre 7 sati, zika56 je napisao:

Možda nije za ovu temu (a možda i jeste).

Već sat vremena nekoliko klinaca (meštana koje poznajem), divljanju motorima po naselju. Nabavili motore pre par meseci, niko registrovan, niko nema dozvolu, pojma sa vožnjom nemaju, na svakih nekoliko dana grupno divljanje nakon ponoći.

Jedino se nadam da neko neće da završi u crnoj temi (a ne bi me iznenadilo).

Tako i ja lokalnim klincima ovde kažem par reči, ispadam neka tetka dosadna što samo pametuje. A "tetka" im samo želi najbolje...

 

pre 27 minuta, travelman je napisao:

Eh, da ste preticale mene u Y ja bi vam jos usporio i mahnuo ...

Nikad se ne zna, možda se sretnemo nekad. :jee:Ove godine planiram turu 1000-1500km kroz SRB. :jee1:

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9234 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 8 sati, zika56 je napisao:

Možda nije za ovu temu (a možda i jeste).

Već sat vremena nekoliko klinaca (meštana koje poznajem), divljanju motorima po naselju. Nabavili motore pre par meseci, niko registrovan, niko nema dozvolu, pojma sa vožnjom nemaju, na svakih nekoliko dana grupno divljanje nakon ponoći.

Jedino se nadam da neko neće da završi u crnoj temi (a ne bi me iznenadilo).

 

 

Pre dosta godina kad sam bio klinac, tu iz kraja Aca kupi neki moped, nabrijana cvaja.

Svaki dan manijacenje po ulici s'naocari za sunce na glavu.

Jedan dan resi Aca da uplaši devojku tako što ce sa ledja što brze i bliže njoj proleteti.... mo'ž misliti budale.

U toj zamisli, krajem kormana tj tegicem udario je u levu ruku, nije slomio ali je dobrooo zveknuo.

To je bilo preko dana, već u kasnim popodnevnim satima Aca je dobio doobre batine, nekoliko meseci trebalo mu je da stane na noge.

Nikad ga vise nisam video na dva točka.

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Tracer 7 GT, Super Soco TC

@Satelis

Te starinske efikasne metode su spasle mnoge živote i nekako se podrazumevalo da svako ima pravo da s vremena na vreme uzme stvar u svoje ruke, ako je razlog opravdan i moralan. Nakon toga, nema ljutiš. 

 

Današanja popustljivost i opšta prava svih imaju ogromnu cenu, i tek će imati. Takav pristup funkcioniše samo u društvima u kojima je država veoma efikasna i ista prema svima. Mi smo daleko od toga. 

 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3622 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 50 minuta, Satelis je napisao:

Pre dosta godina kad sam bio klinac, tu iz kraja Aca kupi neki moped, nabrijana cvaja.

Svaki dan manijacenje po ulici s'naocari za sunce na glavu.

Jedan dan resi Aca da uplaši devojku tako što ce sa ledja što brze i bliže njoj proleteti.... mo'ž misliti budale.

U toj zamisli, krajem kormana tj tegicem udario je u levu ruku, nije slomio ali je dobrooo zveknuo.

To je bilo preko dana, već u kasnim popodnevnim satima Aca je dobio doobre batine, nekoliko meseci trebalo mu je da stane na noge.

Nikad ga vise nisam video na dva točka.

 

Ovi klinci kupili motore za po nekoliko stotina evra (krševi, tehnički potpuno neispravni, bez svetala i signalizacije, .....), ali od  600-750 kubika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1231 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L
On 13. 4. 2023. at 9:29, MrD je napisao:

Takav pristup funkcioniše samo u društvima u kojima je država veoma efikasna i ista prema svima

To je tek smer u propast,tek ce se videti sta ce to doneti visoko uredjenim zemljama,vec sad stasavaju generacije doleja koje su sami sebi najvazniji i koji imaju sva prava a obaveze nigde,sto kaze jedan Amerikanac-mi smo bitku vec izgubili samo nismo svesni,mladi u Indiji ,Kini mastaju da postanu it strucnjaci,doktori,inzenjeri a nasi da budu kim kardasijan i only fans zvezde.

Covek u pravu 100 posto.

Na zalost Srbija je po ovim parametrima na zapadu odavno.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6473 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Italija recimo ozbiljno razmatra potpuno izbacivanje elektro trotineta iz saobraćaja...jer omladina svakodnevno strada. A omladina im baš i nije od najbistrijih. Drogirani, bahati, puna im usta sopstvenih prava, sebični...ni I od onih starih porodičnih, tradicionalnih italijana. Kao i na mnogim drugim mestima, kada fizički odu generacije koje su stasavale drugačije, otići će i mnogo toga sa njima...tamo, ovde, svuda....a neko izgleda na to ozbiljno i računa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja