Jump to content

Moto Zajednica

Tehnodrom

Recommended Posts

  • GRASKO.N, 108 postova
  • Lokacija: Bezanijska kosa
  • Motocikl: BMW 650 CS- BIVŠA LJUBAV

Ovo je moje "iskustvo" sa njima....

 

Naime zovem ih da ih pitam na koji način se može uvesti motor iz inostranstva jer bih mozda kupio neku egzotiku iz Nemačke.

 

Čovek mi je dao savete, podatke i kontakte njegovih kolega koji rade transport carinu itd, kao i okvirni iznos svih troškova. Ponudio mi je i kontakt čoveka koji bi za 50eur pogledao motor i uradio inspekciju istog...

 

Sve gore je urađeno iako je znao da neću kupiti motor kod njih, tako da jedna pohvala za njih....

 

Tehnodrom prodaje dosta vozila i za ocekivati je da su neka bolja neka losija....mislim da je najbolje sto prodavac moze da uradi za kupca je da bude otvoren i realan....kakva je mašina...to oni sigurno ne znaju jer je samo utovare u kamion

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Dva moja drugara voze motore od njih FZ8S i F800GS, prezadovoljni kupovinom. Jedina mana je bar tada bila, da malo skidaju cenu od istaknute, 100-150e plafon. :46:

Promenio član srbac
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Moj drugar isto uzeo od njih i zadovoljan kupovinom. Opet motor je tada bio par godina star, pa nije ni za očekivati da ima nekih problema. Ja sam gledao za drugara van BGa jednu Hondu i momci su skroz OK, ovako na prvu. Rade i zamenu, po meni ne baš povoljnu, ali ne uzimaju svašta, tako da mi i to govori da se trude da održe neki kvalitet ponude, naravno i olakšaju sebi prodaju. Drugaru su recimo tu Hondu nudili za 200 evra manje, pa su u toku pregovora spustili za još 100, a početna cena je bila 3.700evra, tako da sve zavisi od trenutka, ponude, cene...

 

Uvek volim više da uzmem od vlasnika, ali ovako po utiscima mnogih jedan od retkih placeva gde bih se usudio da kupujem.

 

@piki šta meračiš?

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
Pre 9 sati, max80 je napisao:

Moj drugar isto uzeo od njih i zadovoljan kupovinom. Opet motor je tada bio par godina star, pa nije ni za očekivati da ima nekih problema. Ja sam gledao za drugara van BGa jednu Hondu i momci su skroz OK, ovako na prvu. Rade i zamenu, po meni ne baš povoljnu, ali ne uzimaju svašta, tako da mi i to govori da se trude da održe neki kvalitet ponude, naravno i olakšaju sebi prodaju. Drugaru su recimo tu Hondu nudili za 200 evra manje, pa su u toku pregovora spustili za još 100, a početna cena je bila 3.700evra, tako da sve zavisi od trenutka, ponude, cene...

 

Uvek volim više da uzmem od vlasnika, ali ovako po utiscima mnogih jedan od retkih placeva gde bih se usudio da kupujem.

 

@piki šta meračiš?

rekla doktorica da moram na afriku da nisam vise za r i f:lol3:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 176 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000

Kupio sam motor koji sada vozim kod njih pre godinu ipo dana, ispostavilo se da je u dobrom stanju kao sto su i rekli, menjao sam samo potrosni materijal. Ako vidim neki motor koji mi je zanimljiv kupio bih ponovo od njih, pogotovo ako prihvate zamenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 736 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Kod zamene sa njima, da li neko ima iskustva? Da li skidaju poprilicno cenu predmetu zamene ili su i tu korektni? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Usamljeni kauboj daleko od doma svog, 369 postova
  • Lokacija: Leskovac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZ1 GT

Dva moja prijatelja su kupili motore kod njih. Obojica su prezadovoljni. Jedan od njih je isao na zamenu i bio je zadovoljan procenom.  Realne ponude daju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja