Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup Trebinje 2019

Recommended Posts

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
1 hour ago, Mr.Piplfoks said:

Ma sve, i prepisan, porez plaćen odmah... Ali eto, još stoji LE tablica i u saobraćajnoj nema mog imena.
Jel ideš u Trebinje? Znaš li da li ide još ko odavde? Nemam ja nikakav problem ni sam da putujem, sve ima svojih prednosti i mana ali bar da nije dosadno... Na kraju krajeva, ja još nisam ni siguran - dovoljno mi je da odlučim pola sata pre nego što bi krenuo. emoji38.png

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Ma isao bih, al nemam tablicu na motoru :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
Ma isao bih, al nemam tablicu na motoru  
Pa gde ti je...?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Ako ima neka ekipa sa foruma da ide dole, rado bih se pridruzio. Niko iz mog okruzenja nece ici, a samom mi se ne ide...

Ako ima neko raspolozen nek se javi, moze i dvojica da nas je, samo da ne idem sam i da se smaram dole. Slobodno posaljite pm ili ovde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 2 minuta, gavrela je napisao:

Ako ima neka ekipa sa foruma da ide dole, rado bih se pridruzio. Niko iz mog okruzenja nece ici, a samom mi se ne ide...

Ako ima neko raspolozen nek se javi, moze i dvojica da nas je, samo da ne idem sam i da se smaram dole. Slobodno posaljite pm ili ovde.

Што се тиче пута, можеш са нама, око 12h се чекамо у Ужицу.
Једино је проблем смештај, то би морао да јуриш, јер смо ми пре месечак дана резервисали.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
1 minute ago, Marko05 said:

Што се тиче пута, можеш са нама, око 12h се чекамо у Ужицу.
Једино је проблем смештај, то би морао да јуриш, јер смо ми пре месечак дана резервисали.

Ma nije put problem, vec druzenje dole :D, smara me da blejim sam, a sa druge strane necu da vam upadam u ekipu da smetam i budem visak :na_glavi:
Smestaj cu naci naknadno, ako budem isao sa nekim odavde pa ce se to lako resiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 3 minuta, gavrela je napisao:

Ma nije put problem, vec druzenje dole :D, smara me da blejim sam, a sa druge strane necu da vam upadam u ekipu da smetam i budem visak :na_glavi:
Smestaj cu naci naknadno, ako budem isao sa nekim odavde pa ce se to lako resiti.

Иде нас доста, сви су добродошли, сам сигурно блејати нећеш.

Неки ће до ХН на купање, неки ће бити нон-стоп на скупу, неки ће до Мостара... 

Тако да немаш проблем, лако ћемо се комбиновати у ходу.

Ако се предомислиш јављај, позив увек важи.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
5 minutes ago, Marko05 said:

Иде нас доста, сви су добродошли, сам сигурно блејати нећеш.

Неки ће до ХН на купање, неки ће бити нон-стоп на скупу, неки ће до Мостара... 

Тако да немаш проблем, лако ћемо се комбиновати у ходу.

Ако се предомислиш јављај, позив увек важи.

Super, javim se onda do srede da ti potvrdim, ako se ne javi niko sa foruma onda cu sa vama. Nadam se da je to okej.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 6 minuta, gavrela je napisao:

Super, javim se onda do srede da ti potvrdim, ako se ne javi niko sa foruma onda cu sa vama. Nadam se da je to okej.

Никакав проблем,  комбиноваћемо. :takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 615 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

Kiša će nas kad - kad negde sustići, jbg,  samo sam 2019.godine došao i vratio se a da nije bilo kiše kada se išlo za Trebinje. Unazad nekoliko godina, uvek me je malo poprskala

U slučaju da pada, migavac i oauza za osveženje , nije problem voziti po moktom, ali već ako pada dobro, ne vredi se mučiti.

 

Petak, oko 11h, Čačak Ja čekam drugare iz ZR i BGD, krećemo put Trebinja, neka pauza klopa, osveženje je Višegrad, društvo uvek dobrodošlo

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1898 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Da pitam, neobavezno, @Marko05 gde je skup u Užicu, odakle krećete, i @DarkoČa gde pravite pauzu u Višegradu. 

Ne znam još kada ću da krenem iz Bgd pa vam se možda negde i priključim, ali opet kažem neobavezno, ne želim nikoga da usporavam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 615 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A
pre 1 minut, Blaza je napisao:

Da pitam, neobavezno, @Marko05 gde je skup u Užicu, odakle krećete, i @DarkoČa gde pravite pauzu u Višegradu. 

Ne znam još kada ću da krenem iz Bgd pa vam se možda negde i priključim, ali opet kažem neobavezno, ne želim nikoga da usporavam...

negde gde su dobri Ćevapi :jee1:, Kasaba ili šta znam negde kod Mosta, ne možeš omašiti, tu smo za šta god, društvo uvek, uglavnom će biti dosta kolega na drumu za Trebinje

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 1 minut, Blaza je napisao:

Da pitam, neobavezno, @Marko05 gde je skup u Užicu, odakle krećete, i @DarkoČa gde pravite pauzu u Višegradu. 

Ne znam još kada ću da krenem iz Bgd pa vam se možda negde i priključim, ali opet kažem neobavezno, ne želim nikoga da usporavam...

Па @DarkoČa и ја идемо заједно, око подне се чекамо у Ужицу, негде на улазу, да ли пумпа, да ли аутобуска станица, сасвим свеједно.
Ако се ја будем ишта питао пауза би ваљала код Анике у Вишеграду.
Наравно пре тога стати негде на пумпу и натанкати горива...
Чисто сумњам да ћемо се и ми несто "тркати". Идемо у групи, па како коме буде пасовало. У сустини, крећемо на време, журбе нема.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 615 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A
Upravo sada, Marko05 je napisao:

Па @DarkoČa и ја идемо заједно, око подне се чекамо у Ужицу, негде на улазу, да ли пумпа, да ли аутобуска станица, сасвим свеједно.
Ако се ја будем ишта питао пауза би ваљала код Анике у Вишеграду.
Наравно пре тога стати негде на пумпу и натанкати горива...
Чисто сумњам да ћемо се и ми несто "тркати". Идемо у групи, па како коме буде пасовало. У сустини, крећемо на време, журбе нема.

Tako je Mareeeeeee, ja zab. da napoišem

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Upravo sada, DarkoČa je napisao:

Tako je Mareeeeeee, ja zab. da napoišem

Нека брате, нек' си ти мене заборавио.:P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S
Pre 22 sati, Mr.Piplfoks je napisao:

Ma sve, i prepisan, porez plaćen odmah... Ali eto, još stoji LE tablica i u saobraćajnoj nema mog imena.
Jel ideš u Trebinje? Znaš li da li ide još ko odavde? Nemam ja nikakav problem ni sam da putujem, sve ima svojih prednosti i mana ali bar da nije dosadno... Na kraju krajeva, ja još nisam ni siguran - dovoljno mi je da odlučim pola sata pre nego što bi krenuo. emoji38.png

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Čisto sa pravne strane, nije on prepisan, gleda se šta je u saobraćajnoj, što se policije tiče obriši se ugovorom i rešenjem o porezu, saobraćajna nije na tvoje ime. Punomoćje kod notara ti ne znači mnogo preko granice. U AMSS možeš uzeti "međunarodnu dozvolu za upravljanje vozilom u inostranstvu", to vadi vlasnik vozila (za to mu treba saobraćajna dozvola i njegova lična karta, što je sad malo problematično jer je s.dozvola kod tebe). Prošetaš do AMSS pa pitaš kako bi mogao to da uradiš. 1500 dinara da budeš 100% ispravan da ne boli glava.
 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ja nisam imao licnu kada sam kupovao motor i navedem na zenu, nikad mi nisu ni pomenuli punomoc na granici niti sta pitali. Mozda pretpostavljaju da mi je supruga u pitanju zbog istog prezimena. Mada nisam ni isao nigdje nego samo u BiH, sve hocu prevedem ali nikad da to uradim.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
Pre 20 sati, gavrela je napisao:

Ako ima neka ekipa sa foruma da ide dole, rado bih se pridruzio. Niko iz mog okruzenja nece ici, a samom mi se ne ide...

Ako ima neko raspolozen nek se javi, moze i dvojica da nas je, samo da ne idem sam i da se smaram dole. Slobodno posaljite pm ili ovde.

Trabalo bi da ide nas 12 MK Valjevo

Pošalji pp ako si zainteresovan

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

@Marko05 Možda se i sretnemo, mi krećemo oko 8h iz Va idemo na B baštu, Taru, takodje pauza u Višegradu, pa Tjentište, Trebinje.. U subotu ćemo do HN da malo osolimo du*peta :)

Što se tiče smeštaja, svi smo u šatorima :jee1:

Promenio član BanditVA
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 4 minuta, BanditVA je napisao:

@Marko05 Možda se i sretnemo, mi krećemo oko 8h iz Va idemo na B baštu, Taru, takodje pauza u Višegradu, pa Tjentište, Trebinje.. U subotu ćemo do HN da malo osolimo du*peta :)

Što se tiče smeštaja, svi smo u šatorima :jee1:

Наравно друг, ако не успут онда се дружимо у Требињу.
И нама је план да се осолимо у ХН, али не знам који дан, претпостављам исто у суботу.
За то је задужен главни одговорни @DarkoČa:)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
Čisto sa pravne strane, nije on prepisan, gleda se šta je u saobraćajnoj, što se policije tiče obriši se ugovorom i rešenjem o porezu, saobraćajna nije na tvoje ime. Punomoćje kod notara ti ne znači mnogo preko granice. U AMSS možeš uzeti "međunarodnu dozvolu za upravljanje vozilom u inostranstvu", to vadi vlasnik vozila (za to mu treba saobraćajna dozvola i njegova lična karta, što je sad malo problematično jer je s.dozvola kod tebe). Prošetaš do AMSS pa pitaš kako bi mogao to da uradiš. 1500 dinara da budeš 100% ispravan da ne boli glava.
 
WWW.AMSS.ORG.RS
   
I mislio sam da je tako nešto, al reko da proverim... Svi spominju svoja iskustva upakovana kao znanje, ali neću ja da budem prvi, ili neki redak slučaj koji "nije imao sreće".
Pre 2 godine hteo otići. Jutro kad sam hteo poći, probudio sam se s ukočenim vratom.
Prošle godine, zna se...
I sad opet neke stvari iskrsle...
Nadam se da ću imati više sreće sledeće godine.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Pa ovo ti je "zvanično", a sad, šta je u praksi ne bih da proveravam, cenu tog papira vratim na razlici u ceni goriva u BiH :)
Uh, pa baš maler pred svaki skup. Nadam se da će, šta god da se dešava, rešiti se dobro!

I za sledeću godinu da sedlaš svog mrkova :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja