Jump to content

Moto Zajednica

Shark

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 328 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Koliko se secam da su mi rekli.

Garancija 2 godine po zakonu drzave. 

A 5 godina od strane proizvodjaca ako si se prijavio na neki sajt Sharkov kad si kupio. Proveri samo sa njima za taj sajt, mozda i nije to moralo. 

@shoyyka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3118 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
Upravo sada, Tarmi636 je napisao:

Koliko se secam da su mi rekli.

Garancija 2 godine po zakonu drzave. 

A 5 godina od strane proizvodjaca ako si se prijavio na neki sajt Sharkov kad si kupio. Proveri samo sa njima za taj sajt, mozda i nije to moralo. 

@shoyyka

Hvala,zvaću Barel.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3118 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Kupio letnje gume u Kaluđerici ali ne bejah lenj,poneo kacigu, te trknuh do Barela za vizir...jeeee,sad mogu da ga otvorim...Onaj pukao na ušici,posle skoro 4 godine,dosta...još je funkcionalan ali se ne sme otvarati:).

Zl3Ky0Z.jpg

 

Kaže dečko što radi-a pinlock,jel' umeš...Pa ti ćeš!Morao je ali je lepo prebacio...

A gde je onaj čikica?U penziji...iii šteta,on je sve to radio,moraćete i vi naučiti.Dobri su.

Promenio član shoyyka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2025 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
On 15. 3. 2023. at 18:01, shoyyka je napisao:

Jeeee...stiže konačno...

2wcVhhp.jpg

 

6VHt8t3.jpg

 

 

Neka ti je sa srecom...a trebace ti...meni je presela...

treca reklamacija za godinu dana...nikada vise Sark .:jok:

Promenio član BokyBoy
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3118 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
pre 25 minuta, BokyBoy je napisao:

Neka ti je sa srecom...a trebace ti...meni je presela...

treca reklamacija za godinu dana...nikada vise Sark .:jok:

Ja sam prezadovoljan sa D skwal,4 i nešto godina,prošle pukla ušica,skoro zamenio vizir i još je ekstra...e videćemo sa ovom dvojkom...da ga bem...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900

Ja zeni kupio D skwal, u pocetku bilo kao ok a sad kuka da je steze i boli je glava. Pitao u Barelu za unutrasnjost za M velicinu (sada je S), posto je skoljka ista za obe velicine i rekli da ce javiti kad bude. Proslo pola godine i nista od toga a vise puta sam ih podsecao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
Pre 3 sati, salem je napisao:

Ja zeni kupio D skwal, u pocetku bilo kao ok a sad kuka da je steze i boli je glava. Pitao u Barelu za unutrasnjost za M velicinu (sada je S), posto je skoljka ista za obe velicine i rekli da ce javiti kad bude. Proslo pola godine i nista od toga a vise puta sam ih podsecao.

Kupi kod kineza jednu manju loptu. Taman veličine da teeesno udje u kacigu. Uglavi je u šlem i ostavi tako par dana. Ako je ne nosi često ponovi to pre vožnje. 

Naravno, ako dobiješ drugu unutrasnjost zanemari ovu poruku. 

Ps. Samo da dodam, što se tiče Sharka, ja sam kupio novu Shark kacigu sa kojom sam za dve godine prešao oko 500 km. Prava veličina, ali meni nije na glavu legla nikako. Kad krenem na put ponesem staru Kiwi u koferu i nakon 50 km zamenim. Kad sam je zamenio sa polovnom Shoei xr 1000 svanulo mi je. 

Promenio član stari roker

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900
Pre 3 sati, stari roker je napisao:

Kupi kod kineza jednu manju loptu. Taman veličine da teeesno udje u kacigu. Uglavi je u šlem i ostavi tako par dana. Ako je ne nosi često ponovi to pre vožnje. 

Naravno, ako dobiješ drugu unutrasnjost zanemari ovu poruku. 

Ps. Samo da dodam, što se tiče Sharka, ja sam kupio novu Shark kacigu sa kojom sam za dve godine prešao oko 500 km. Prava veličina, ali meni nije na glavu legla nikako. Kad krenem na put ponesem staru Kiwi u koferu i nakon 50 km zamenim. Kad sam je zamenio sa polovnom Shoei xr 1000 svanulo mi je. 

Pa ja mislim isto da njoj nije uopste legao taj oblik. Mrzelo je da skita po radnjama pa za prvu koju je stavila na glavu rekla to je to. 

 Nije znala sta znaci nositi kacigu vise sati

 Vise vremena joj treba da izabere Lenor :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3118 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
Pre 19 sati, salem je napisao:

Pa ja mislim isto da njoj nije uopste legao taj oblik. Mrzelo je da skita po radnjama pa za prvu koju je stavila na glavu rekla to je to. 

 Nije znala sta znaci nositi kacigu vise sati

 Vise vremena joj treba da izabere Lenor :)

E sam si odgovorio,ne leži joj taj oblik i gotovo,menjaj brend.Ja samo Shark,mogu da je ne skidam 5 sati,toliko mi leži.Probao da menjam brend,probam HJC,kao da mi neko drži dve ruke sa obe strane glave i pritiska...Ne zna žena šta joj odgovara,nema iskustva...i moja isto,videćemo na duže ture,ako bude počela kukati menjaćemo...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1077 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07

Ja sam izgleda imala početničku sreću pa mi je prva kaciga Shark D-Skwal 2 legla k'o guza na nošu (uhvatila sam se baš za nju zbog grafike).

Još onaj dan brišem sunčane naočare i gledam nisu se skroz spustile, povučem ih malo na dole i nameste se same, više ne vise kad se podignu, e svašta... :neznam: Pojma nemam šta sam uradila, znam da su sad ok. :stabre:

A znala sam i po par sati da nosim kacigu, niti glavobolje niti me stiska, ništa. Samo maaaalo manjka mesta kod ušiju od kako sam ubacila Sharktooth prime komunikaciju. Elem, krenula muzika s' vremena na vreme da secka, ne znam je li do bluetooth-a ili komunikacija brljavi...

Postava je ista kao prvog dana, grafika se sija kao da uopšte nije nošena, a prošlo godinu i po dana. :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
On 15. 3. 2023. at 18:01, shoyyka je napisao:

Jeeee...stiže konačno...

2wcVhhp.jpg

 

6VHt8t3.jpg

 

 

Da je sa srecom i jedan savjet da ne dodjes u situaciju kao ja , kupi i rezervni vizir posto ja za svoju RSFII vec odavno ne mogu naci da kupim ( providni ) novi vizir.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3118 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
On 7. 3. 2023. at 19:16, shoyyka je napisao:

Kupio letnje gume u Kaluđerici ali ne bejah lenj,poneo kacigu, te trknuh do Barela za vizir...jeeee,sad mogu da ga otvorim...Onaj pukao na ušici,posle skoro 4 godine,dosta...još je funkcionalan ali se ne sme otvarati:).

Zl3Ky0Z.jpg

 

Kaže dečko što radi-a pinlock,jel' umeš...Pa ti ćeš!Morao je ali je lepo prebacio...

A gde je onaj čikica?U penziji...iii šteta,on je sve to radio,moraćete i vi naučiti.Dobri su.

Hm...danas da probam jedan motor kad...od čega si...?

Pcp0VxY.jpg

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3118 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
pre 12 minuta, gebee&co je napisao:

@shoyykanije valjda od nove?

Ne,od stare ali vizir zamenjen početkom Marta,od čega li ga prave kad je'vaki?Moram račun da nađem...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1285 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600

Ne mislim da su štedeli na plastici, pre će biti da je to konstrukcijski propust. I meni je pukao na istom mestu, prilikom skidanja, i bez problema su mi u Barel-u zamenili novim. Hteli su da pojednostave skidanje vizira, jednostavnim čupanjem, a dobili su oslabljene krajeve sklone pucanju.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2025 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
pre 20 minuta, shoyyka je napisao:

Ne,od stare ali vizir zamenjen početkom Marta,od čega li ga prave kad je'vaki?Moram račun da nađem...

 

Isti problem, ista kaciga, pisao sam negde, za godinu dana dva crna vizira reklamirana i dvoje naocara, stim sto sam drugi put platio naocare jer nisam hteo da cekam ko zna koliko da odobre reklamaciju...da ne pominjem izguljenu postavu sa strane a kacigu nosim iskljucivo sa podkapom...Totalno razocaran u Shark, nikada je vise necu uzeti. :jok:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3118 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Predložiću im da jave fabrici (u Kini),da naprave sa rupom za M6,zaviješ i gotovo...me idi bre,odem negde u PM plašim se kad otvaram...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2025 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
pre 6 minuta, shoyyka je napisao:

Predložiću im da jave fabrici (u Kini),da naprave sa rupom za M6,zaviješ i gotovo...me idi bre,odem negde u PM plašim se kad otvaram...

Ja kad spustam naocare,

prvo se prekrstim pa polako prstom polugicu,

ko po jajima...:jee:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Čijim?..........sad sam naebo.........ubiće me kad me bude video.:tras2:

Promenio član gebee&co
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Ja sam kupio Shark D skwal 2 pre godinu dana i razocaran sam. Od prvog dana lupka nesto u njoj. Pre neki dan mi je otpao prednji lufter. Suncane naocare sam menjao zato sto imaju dioptriju i dobio slicne. Promenio sam mnogo kaciga ali po mom misljenju ova je najgora.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1077 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07

Kad čitam loša iskustva sa D-Skwal 2 nije mi dobro... Samo čekam kad će moja da zakaže, (da kucnem u drvo) sve je ok za sad, brojimo godinu i po dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: SYM CRUiSYM α 300

Moja isto funkcionise fino, za sada. Malo sam ogrebao vizir kada mi je ispala iz ruke, ali nista strasno. Nerviralo me je maglenje suncanih naocara kada je hladnije vreme, ali sada kada je toplije to sam vec zaboravio. :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja