Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSF 1250 S Bandit

Recommended Posts

  • Drug član, 3271 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
pre 32 minuta, gebee&co je napisao:

Teško i tada,aktiviran kill swich.

 

Uvek palim,gasim sa kill swichom...što kažu redom,pumpica odradi...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1400 postova
  • Lokacija: BGD

Bilo je 7 modela GSX 1250 FA na oglasima (sad ima oko 4). Pregledao sam skoro sve,provozao, a sta nisam licno, cuo sam se sa vlasnicima, slali su mi slike, dokumentaciju, video snimke itd. Svi su bili (sem jednog koga nisam ni gledao, deluje mi poprilicno neodrzavano a takva mu je i cena) od 5100-5450e. 

Tri plava 2012/2013 usli su u uzi izbor. Ponudio sam vlasnicima-prodavcima 4600. Dva nisu hteli ni da cuju ispod 5000, treci je pristao (koji ima novi motor sa manje od 100 km u garazi tek kupljen), samo je insistirao da skine svoj novi GIVI kofer i nosac.

 

Kupovina motora se privodi kraju. Bice neke slike o tom po tom...

 

P.S. ovo sa cenama sam napisao da oni koji u ovo vreme kupuju motor znaju da ove cene nisu realne. I da ce pre ili kasnije neko ozbiljan spustiti cenu ako zeli da proda motor. Pazljivo birajte i cekajte, sve dodje na svoje. 
 

  • Sviđa mi se 5
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1400 postova
  • Lokacija: BGD
Just now, shoyyka said:

@Pingvin37

Nisi hteo onog sa Akrapovićem?

Taj sam i uzeo posrecilo mi se da je covek bio najrealniji sa cenom tj hteo je da pregovara za malo realniju cenu ako skine neku opremu, mada i nije imao nesto opreme. A realno sta da ga prodaje 2 godine kad ga ceka nov u garazi, a zena zvoca nad glavom :jee: 


Realno i stanje mu je u top 3 na oglasima bilo koje sam gledao.  Slike su mu bile onako...preko one stvari uslikan...Al uzivo, lepotan...

Juce stigli za njega i fabricki Suzuki koferi (sva tri) i fabricki nosaci. :) 


Sad da izjurim jos neku dodatnu opremu, servis, pa bezanija iz Beograda na voznju :jee1:

 

 

  • Sviđa mi se 11
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1663 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050

@Pingvin37Nije tajna da sam suzukijev fan, ali mislim da si odabrao pravu mašinu za pravi novac.

Već sam negde pisao da je gsxf 1250, a još više gsf 1250 bandit motor koji pruža mnogo za neke, normalne pare. Ja sam planirao da predjem na isti motor, ili bandit 1250 s, ali mi na pamet ne pada da dam 3 uljana bandita 600 za jedan 1250. 2 bih već i dao, a uglavnom mi traže 3 (cena koju mi nude kada prodajem, vs cena za koju se može kupiti 1250).

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1400 postova
  • Lokacija: BGD
34 minutes ago, milomir22 said:

@Pingvin37Nije tajna da sam suzukijev fan, ali mislim da si odabrao pravu mašinu za pravi novac.

Već sam negde pisao da je gsxf 1250, a još više gsf 1250 bandit motor koji pruža mnogo za neke, normalne pare. Ja sam planirao da predjem na isti motor, ili bandit 1250 s, ali mi na pamet ne pada da dam 3 uljana bandita 600 za jedan 1250. 2 bih već i dao, a uglavnom mi traže 3 (cena koju mi nude kada prodajem, vs cena za koju se može kupiti 1250).

 

 

Da se ne lazemo, preko vise nema GSX 1250 FA a da valja ispod 5500 evra minimum, trazio sam. To me izadje i do 7000e kad uvezem registrujem i uradim servis. Ovaj tip ga je uvezao 2019/2020 licno u ono vreme kad je to bilo jeftinije. Presao je sa njim 5000 km i to uglavnom do posla kad je lepo vreme.  Tacno od prvog vlasnika uvezen,  trazio sam svaki podatak da je kilometraza originalna, i rekao sam ako nesto "prismrdi" prekidamo pricu i trazim dalje. Morao sam tako da kazem iako zvuci malo grubo, da ne gubimo moje i njegovo vreme. Postujem coveka moze samo da se nasmeje i to je to, nema sta da krije boli ga uvo... Znam kako to ide. Prodao sam jedan motor u novembru, sad drugi u februaru. 

 

Uljani bandit je 1800 ako je u dobrom/top stanju. Mislim da za 3600 mozes da uzmes Bandita 1250s verziju. 

 

Nemoj da te buni to sto na oglasima pise 3900/4000. Dodjes izvadis pare ako ti se motor svidi i teras to za 3600. To su motori koji se dugo prodaju, nema svako zivaca da ceka 2 godine i vise. A i dok doceka, pojesce mu tu razliku inflacija a da ni ne oseti.  Ako je pametan i oce dalje da menja, dace ti za te pare. Dobro tebi dobro njemu. Ako je neka picajzla, znaj da ima i drugih, tu iza coska...

 

Samo nemoj da ti prica kako je njegov najbolji. 

 

Licno sam uzivo video i provozao GSX 1250 FA najskupljeg na oglasima. 

 

E sad nek me napljuje covek, al motor mu je ooooozbiljno vozen. Ozbiljno rabljen i ne da ne vredi toliko, nego ne vredi ni blizu nekih 1250s Bandit modela. 

 

Promenio član Pingvin37

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1400 postova
  • Lokacija: BGD

Kad smo vec kod cena...

 

Bez opreme mislim da ovaj ide za 4600e.Tj poprilicno sam siguran da ide za te pare. Ako nekog zanima nek povede mene u ispomoc :jee:Bez zajebancije...Kladimo se u rucak i 5 piva (po osobi). 

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki GSX 1250 FA, 2013. godište, Touring, vozilo prešlo 65000 km, Novi Sad. Cena 5.200 € - Motori - Polovni...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3271 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Što li stavljah sve novo...lanci,*urci,palci,kad je 3600/7/8?:grr: I to stavljah,a ne eksploatisah...

Suzani ističe rega 24.03.,znači mogu joj je i hoću produžiti 24.02..Možda podignem cenu za 100€.

Gume nove dajem,za dve sezone ih ima...i sve to za 3600/7/8...ccc

 

Popričah sa Zvonkom Perišićem...u vezi onog najskupljeg GSXFa,kaže dobar je,moj drugar,znam ga...a mene ne sme da laže?!

 

@milomir22

Koliko vredi moja,eno je...sa produženom regom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1663 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050

Po meni, taj 1250 (i gsf i gsxf) u zavisnosti od stanja vredi 3500-4500 evra. To jeste široka margina, ali ne može i ne treba da košta isto onaj motor koji je prešao 300 000 km i onaj koji ima pravih 60-70 000 km.

 

Ja sam mislio da ću za 2 moja motora (uljani 600), moći da kupim 1 - 1250. I to sam mislio da zamenim kod ljudi koji se profesionalno time bave (uvoznici i prodavci), jer meni prodaja baš i ne ide od ruke, a i ne volim da se zezam sa tim, smara me i prodaja, a i kupovina, obilaženje i ostalo. Medjutim, par ponuda koje sam dobio od, opet kažem uvoznika i prodavaca, se svela da bi oni moj motor cenili oko 1500 evra, a taj 1250 oko 4500. Za mene to baš i nije realno. Ja sam mislio da u zameni doplatim oko 2000-2100 evra max. 

Pošto mi ovakva situacija ne odgovara, verovatno neću ni menjati motor, makar ne ove sezone.

 

@shoyykaNisam ja nigde niti pisao niti aludirao na to da ste vi precenili svoj motor, niti drugi koji prodaju ovde (na forumu), već sam aludirao na to da pojedini profesionalci, a stupio sam u kontakt sa trojicom, hoće baš da zarade.

 

Sad možda ni ja nisam realan, sve je to relativno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3271 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Kao prvo,nemoj mi,molim te,persirati,nisam navik'o,od kolega bar.Kao drugo diskutujemo zdravo,ja sam od tih koji se ne ljute i ne skaču na suprotna misljenja/ubeđenja!:takoje:

Svaki dan sam na Dojč oglasima,imam tamo sestru pa bih mogao nešto uvesti...ali...tamo se cene oblikuju prema pređenoj km.,naiđe nešti jeftinije,nestane brzo...preko 80000km. jeftiniji za 30% minimum,tu nastupaju naši...dalje se zna.

I mislim da je kolega imao baš sreće sa kupovinom,naletevši na onog kome nezapinje i koji nije preprodavac,moraće da časti...

Evo onaj iznad gsxf je za tili čas na 70/8000,ko posle da ga kupi,bez vraćanja km.,Srbin zna da ga lažu ali opet je presudna km.,barem piše,lakše će ga prodati.

Na mojoj piše 37500...dalje se zviždi...:)

Ni ja ne znam da kupujem/prodajem,kupim skuplje,prodam jeftinije...ko ga šiša!Ali znam da ga odaberem,nije zlato sve što sja?!

Aj' sa srećom ti kupovina,meni baš ajde de...vol'o bi ali kako god,imam lufta dve godine,barem?!:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1663 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050

Hvala, ne žurim nigde, nije zapelo ništa, ako se proda, kupiću 1250 i ugoditi sebi na neki način, ako ostane 600-ka kod mene, zameniću joj lanac i lančanike, uraditi mali servis i teraj dalje.

 

Kapiram da su i kupovina i prodaja muka za sebe. Npr dodju ljudi i ubedjuju te da je to tvoje što imaš jeftino, a ono njihovo skupo. Ovo naročito važi za zamene. A opet kapiram i da ti što uvoze i prodaju od toga i žive.

 

Srećnu prodaju želim i ja tebi, pa da se ponoviš sa oklopljenim iz 2012-2013.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2060 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Trenutno bez
pre 42 minuta, shoyyka je napisao:

E hvalim te Bože sa su konačno poslali kacigu...baš danas na moj rođendan!:jee1:

fnvuxYK.jpg

Daven...

RDDPOqp.jpg

 

 

Šojka,pa srećan ti rođendan.A da častiš?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3271 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
pre 17 minuta, gebee&co je napisao:

Šojka,pa srećan ti rođendan.A da častiš?

 

Hvala!

54 leta i malo manje zima...:dobrodosli2:

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1400 postova
  • Lokacija: BGD
3 hours ago, shoyyka said:

Što li stavljah sve novo...lanci,*urci,palci,kad je 3600/7/8?:grr: I to stavljah,a ne eksploatisah...

Suzani ističe rega 24.03.,znači mogu joj je i hoću produžiti 24.02..Možda podignem cenu za 100€.

Gume nove dajem,za dve sezone ih ima...i sve to za 3600/7/8...ccc

 

Popričah sa Zvonkom Perišićem...u vezi onog najskupljeg GSXFa,kaže dobar je,moj drugar,znam ga...a mene ne sme da laže?!

 

@milomir22

Koliko vredi moja,eno je...sa produženom regom?

Pa tako i ja na XJR-u. Ulozio blizu 1000e i izgubio 800. Al bar sam presao kilometrazu sa njim posle tog ulaganja,pa racunam da nisam ulozio, ne bih bio tako siguran u njega na daljim putevima. 

Al tebi je bas sve novo. Ti nemas mnogo razloga da puno spustas cenu.

 

Vidi, po meni je taj najskuplji motor ozbiljno vozen. E sad, mozda nema ulaganja nekog, ali motor je vozen. Takav mi je utisak ostavio. Iskreno mi tvoj 2007 Bandit deluje mnogo ocuvanije od tog najskupljeg GSXF modela. Moje vidjenje...

 

Ovaj 2013 je na oko solidan motor i beli 2011 slicno stanje. Beli je uvezen 2016/2017,dakle kao 5 godina star motor sa oko 30 000 na satu, a sad ima blizu 40 000. Sto znaci da je za 6 godina u Srbiji presao oko 10k. (sve to proverite ako se moze, ja pricam sta sam cuo i video). 

 

Sve su to ok motori, ali ovi preprodavci lepo namazu motor, al vidi se da je sve to ozbiljno vozeno. Nema veze, to su izdrzljive masine...

 

27 minutes ago, mrmiki said:

@Pingvin37 sledeci motor kad kupujem ides samnom a za rucak i ostalo cemo lako :D

 

Srecan rodjendan @shoyyka :2kolce:

Igrom slucaja znam da ce to biti cena bez opreme, tj tako bi trebalo. Ne zato sto ja znam da kupim motor nego sam njuskao, zvao, razgledao jer sam kupovao i sebi. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1400 postova
  • Lokacija: BGD

Evo slika bez opreme (dobio sam uz njega i fabricki izduv), bice jos kad kupim novi telefon sa dobrom kamerom :jee:a i treba malo da se opere i ispolira, al mene kao po obicaju mrzi :jee1: Samo gaaaasss. 

 

IMG_20230221_163341.jpg

IMG_20230221_163802.jpg

  • Sviđa mi se 21

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 377 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Plavi za dečake, ko lutka. Negde napisah da je i meni bio opcija kada sam kupovao motor, neverovatno mi se sviđa. Drago mi je da si našao dobar primerak, sa srećom te služio. Ako budeš dolazio kod Arpada na servis javi se da se vidimo.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1663 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050
7 hours ago, Pingvin37 said:

Evo slika bez opreme (dobio sam uz njega i fabricki izduv), bice jos kad kupim novi telefon sa dobrom kamerom :jee:a i treba malo da se opere i ispolira, al mene kao po obicaju mrzi :jee1: Samo gaaaasss. 

 

IMG_20230221_163341.jpg

IMG_20230221_163802.jpg

Puno lepih kilometara.

Slagao bih kada bih rekao da ti ne zavidim.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja