Jump to content

Moto Zajednica

Moto susret u Orašju, Posavina, BiH (MK Posavac)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Susret je održan od petka, 27. 04. do nedelje, 29. aprila 2018. u mestu Orašje, u procepu između Srpske i Hrvatske.

Slučajno sam se tamo našao i bio solo, ali sam ipak proveo sjajnu subotu.  Iz lokalnog MK Posavac kao da su bili malo iznenađeni kada su videli BG tablice na mojoj Hondi, a posle sam se uverio da je bilo jako malo motorista iz Srbije (jedan KŠ, jedan SM).  Bend Texas flood iz Beograda je bio fenomenalan, svaka im čast.

Link ka domaćinima:  http://www.mk-posavac.com/

 

Eto, nije najava, samo da prijavim da sam dostojanstveno predstavljao BJB na tom skupu, i da ga vredi posetiti sledeće godine.  (ima i besplatnog piva)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1027 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Ih što ne napisa da ćeš ići..Drugar i ja popodne se provozali i Boga mi fino zasjeli :D Jedino je nevjerovatno kad god je neko moto dešavanje u Brčkom, Posavini, mora kiše biti ako ništa bar tri kapi ... A što se tiče benda, buco puri gitaru za sve pare :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Ma nisam znao da ću ići, trebalo je da kampujem negde na Majevici, ali me to popodne ubediše u Brčkom da ne idem među vehabije, "eto odmah tu ti je moto skup, idi tamo, kampuj međ ljude" rekoše.  :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1221 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Ako ćemo o politici Orašje nikada nije bilo u Srpskoj.... čak je i Tompson tamo imao koncert pre 10ak godina kada sam slučajno (u pokušaju da u sred noći nadjem izlaz na autoput) zalutao.... nije mi baš ostalo u dragim uspomenama..... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

MK Posavac je nadaleko cuven po vise nego dobrom moto skupu. Cesto sam isao kod njih a i oni su uvijek uzvracali posjetu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja