Jump to content

Moto Zajednica

Metzeler Roadtec Z8 DOT iz 2013

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5764 postova

Kakvo useravanje oglasa a pri tom koliko vidim samo Satelis kupuje gume i vec zna gde ce kupiti.

 

8 hours ago, sasa ns 1 said:

ja sam išao raznim sredstvima ali ova varijanta je samo ako imaš nekog u eu,a eu i  nije daleko od novog sada ali sve je komplikovano a carinski prekršaj je 3-7 puta od vrednosti robe i još ti je uzmu.Znači mora profesionalac jer su gume dosta kabaste.Na horgošu možda jednom u 10 godina prodješ da ti ne otvore paktreger,kelebija isto.Mislim da je najbolje da neko iz eu da vozaču busa za neku kintu .zABORAVILI STE NA POVAT PDV-A.Taj naš koji uzme treba da to kupi kao stranac van eu sa pasošem pa posle mu vratiš pismom ili lično pa uzmeš pdv koji njije mali na 200e

A ko ce da overi racun na granici na izlasku iz EU? Ako postoji vozac busa koji ce za 10 eur da donese gume i da overi racun za PDV ja cu da mu dam 30 eur. Zar se ti ne bavis nabavljenjem delova od preko ili sam te pobrkao sa nekim? Ako se bavis ili si se bavio onda sigurno znas bolje od ovoga sto si napisao.

 

Ako ste hteli da"pomognete" nekom kupcu imate temu moto gume za sirotinju pa ste mogli tamo a ako vam trebaju gume kazite coveku ja nudim 120 eur ili koliko vec.

 

Ako bas hocete da diskutujete najjeftinije gume (ili medju najjeftinijim) u Srbiji su kod Sagmajstera gde ovaj set za VIP clanove kosta 28.800 din. VIP clanarina je 20 eur ako nemate nekog ko vec ima VIP karticu. Ne znam da li jos naplacuje slanje ili je to u ceni.

 

http://www.xmoto.rs/proizvod/guma-metzeler-roadtec-z8-interact-120-70-17-6495

 

http://www.xmoto.rs/proizvod/guma-metzeler-roadtec-z8-interact-180-55-17-6501

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2822 postova
pre 6 minuta, dvlns je napisao:

Kakvo useravanje oglasa a pri tom koliko vidim samo Satelis kupuje gume i vec zna gde ce kupiti.

 

A ko ce da overi racun na granici na izlasku iz EU? Ako postoji vozac busa koji ce za 10 eur da donese gume i da overi racun za PDV ja cu da mu dam 30 eur. Zar se ti ne bavis nabavljenjem delova od preko ili sam te pobrkao sa nekim? Ako se bavis ili si se bavio onda sigurno znas bolje od ovoga sto si napisao.

 

Ako ste hteli da"pomognete" nekom kupcu imate temu moto gume za sirotinju pa ste mogli tamo a ako vam trebaju gume kazite coveku ja nudim 120 eur ili koliko vec.

 

Ako bas hocete da diskutujete najjeftinije gume (ili medju najjeftinijim) u Srbiji su kod Sagmajstera gde ovaj set za VIP clanove kosta 28.800 din. VIP clanarina je 20 eur ako nemate nekog ko vec ima VIP karticu. Ne znam da li jos naplacuje slanje ili je to u ceni.

 

http://www.xmoto.rs/proizvod/guma-metzeler-roadtec-z8-interact-120-70-17-6495

 

http://www.xmoto.rs/proizvod/guma-metzeler-roadtec-z8-interact-180-55-17-6501

 

 

 

 

nisi me pobrkao ja sam taj ali svako ko radi na jako sitno moze da uzme pdv,ali cim racun -NE PDV dostigne malo vise od cene guma o kojima sad pricamo bolje je ne tražiti pdv jer carinik na izlasku iz eu javlja onom u koju zamlju ulazis.To može da izbegne samo profesionalac da ga tako nazovem.

Pročitaj dvlns ponovo moj raniji post,prepravi sam ga jer sam zaboravio da napišem taj deo o kom ti  govoriš

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2822 postova
Upravo sada, sasa ns 1 je napisao:

nisi me pobrkao ja sam taj ali svako ko radi na jako sitno moze da uzme pdv,ali cim racun -NE PDV dostigne malo vise od cene guma o kojima sad pricamo bolje je ne tražiti pdv jer carinik na izlasku iz eu javlja onom u koju zamlju ulazis.I nije isto da li unosiš recimo sitnice i hranu za kuću pa je to 500 e a ne jednu stvar od 500 e.To može da izbegne samo profesionalac da ga tako nazovem.

Pročitaj dvlns ponovo moj raniji post,prepravi sam ga jer sam zaboravio da napišem taj deo o kom ti  govoriš

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8941 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 3 sati, Piske je napisao:

ja sam kupuo u Francuskoj Pireli angel Gt 150/17 69w za 133€. Kod nas je33000 sad neki popust 21000. Godina 2017 30 nedeljau

Da ne bi off-ovali kolegi oglas, ako ti nije tesko posalji mi na pp kontakt gde si nasao gume kod nas po toj ceni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1533 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM
Pre 5 sati, dvlns je napisao:

Ako bas hocete da diskutujete najjeftinije gume (ili medju najjeftinijim) u Srbiji su kod Sagmajstera....

Ne znam da li jos naplacuje slanje ili ne?

 

Ja sam uzeo kod Sagmajstera (Ricard) do sada sigurno 10 setova, ima najbolje cene u zemlji. Uzimao i ostalu opremu. Nekada potraje par dana ali uvek stigne.

U cenu guma je uračunato i slanje na adresu kupca.  

 

A ove priče, ima tamo negde 1000 km odavde povoljnije, ne bih komentarisao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

Bice ipak da je ovo jaca cena, uzevsi u obzir starost. Ja sam upravo uzeo Pilot Road 4 2017. set za 230 eura, porucio kod onih MRG iz Kule. Skinuo sam 2012.  fabricku sa odlicnom sarom, 12.000 presla. E jedino sto mi je cena skocila od trenutka porudzbine do momenta isporuke, za 700 dinara kada se konvertuje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
On 2/21/2018 at 0:09 PM, Novak Lazovic said:

Aktuelno

Šta je aktuelno i po kojoj ceni?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 290 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125 2021

Gume su i dalje na prodaju, po ceni od 190e za obe ili koga zanima nek da ponudu na pp pa cemo se dogovoriti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja