Jump to content

Moto Zajednica

Metzeler Roadtec Z8 DOT iz 2013

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 290 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125 2021

Prodajem dve gume, Metzeler Roadtec Z8, DOT-ovi su 2913 i 3413.

Gume su nove i nikad nisu bile vozene niti montirane na motor,proizvedene su negde sredinoim 2013.godine.

Dimenzije su 120/70-17 i 180/55-17

 

Cenim ih 190e obe.

 

Moj kontakt telefon je 063/8333-866, Novak

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
26 minutes ago, Alekre said:

210 eur set, iz 2017....

Bas tako. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 290 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125 2021

Ljudi,stvarno nisam znao da ima nove iz 2017 za 210e.

Ako je tako samo kazite gde,dajte neki link, da i ja znam i korigovacu cenu na neku razumnu.

Pozdrav svima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2034 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Донеси мени пар

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8914 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 3 sati, JevtaNS je napisao:

 

pre 56 minuta, bracabgd je napisao:

Донеси мени пар

Evo i ja se javljam, moze jedana par za mene i jos jednog drugara.....znaci 3 para opanaka.

 

Naveli ste cene, niko da okaci link il br. telefona gde se kod nas mogu kupiti gume po toj ceni?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 290 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125 2021
6 hours ago, JevtaNS said:

Nije tema ovog oglasa.

Postavite svoj oglas za pomoć pri kupovini !

Tačno je,nije tema ali ispade da ja ovde hoću da uvalim nekome gume iz 2013 po ceni guma iz 2017.

Pošto mi to nije cilj i ja bih voleo da znam gde kod nas ima da se kupe nove i nevožene gore navedene gume iz 2017 za 210e i

odmah ću korigovati cenu.

Na onim linkovima nigde ne piše koji je DOT na gumama.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2770 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Vreme će ti pokazati da gume sa starijim dot-om idu dosta jeftinije i na neki se način tretiraju kao na nivou polovnih..... znači oko 100€ max. Inaće kolege neki put vole da postavljaju linkove tipa gume extra povoljne ................... ali na marsu ili neke lude kombinacije koje naravno izostrave da spomenu pa ispada da se svuda prodaju po toj ceni. Redovno kupujem gume u Guevari (Pireli i Metzeler) cena je oko 290-310€.  Naravno dot se gađa u par nedelja od kupovine i fiskalni račun. Sve ostalo su šeme i dileme pojedinaca koji vuku od preko znaći gepek kupovina. Generalno svaka roba ima svog kupca pa će i ovo nekog usrećiti bez sumnje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Ima i da das vozacu autobusa 10E pa ti doveze iz Njemacke ili Austrije po ovoj cijeni. ;)

64.   180/55 17    Metzeler    Roadtec Z8    70,00 €    4313

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2814 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Kad postavljač teme pita ja se potrudim da dam odgovor.Posle mu se to ne sviđa pa se buni.

Cena guma koje se prodaju tamo ili ovde u oglasu su takve kakve je prodavac postavio i tako će se roba prodati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2795 postova
Pre sat vremena, JevtaNS je napisao:

Ako baš hoćete stari DOT u Srbiji sa beswpltnom dostavom ima i to ali ne veliki izbor

https://www.autogume.rs/gume/Continental-brend/ContiTrailAttack-2-R-359605

ja bi odma uzeo  da mi treba ali pod uslovom da je potro+im u roku  do 2-3 godine.Toj gumi ništa ne fali

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3099 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre sat vremena, sasa ns 1 je napisao:

ja bi odma uzeo  da mi treba ali pod uslovom da je potro+im u roku  do 2-3 godine.Toj gumi ništa ne fali

Kad bi naš'o 160/60 ZR17 odma bi je uzeo...i 120/70 ZR17...5-6-7 god. to je ništa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8914 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 3 sati, sasa ns 1 je napisao:

ima jeftinih letova za nemačku ili bus pa doneseš

Pitanje za tebe, da li si bio, kako si bio, leteo ili busom ili nekom trecom varijantom, koliko kosta da se ode i zavrsi sve potrebno?

 

Pre 3 sati, Utjerivac je napisao:

Ima i da das vozacu autobusa 10E pa ti doveze iz Njemacke ili Austrije po ovoj cijeni. ;)

64.   180/55 17    Metzeler    Roadtec Z8    70,00 €    4313

Pitanje za tebe, znas li takvog vozaca, neki kontakt od istog, placam odavde gume pa vozac pokupi ili vozac sve zavrsava, kakva je procedura?

 

Eto, posto sam ja bio resen da odem za koji dan u RS po gume (kod njih je MRZ8 225eur DOT 2017) sad bi da razmotrim vase (bolje, jeftinije) varijante. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2795 postova

ja sam išao raznim sredstvima ali ova varijanta je samo ako imaš nekog u eu,a eu i  nije daleko od novog sada ali sve je komplikovano a carinski prekršaj je 3-7 puta od vrednosti robe i još ti je uzmu.Znači mora profesionalac jer su gume dosta kabaste.Na horgošu možda jednom u 10 godina prodješ da ti ne otvore paktreger,kelebija isto.Mislim da je najbolje da neko iz eu da vozaču busa za neku kintu .zABORAVILI STE NA POVAT PDV-A.Taj naš koji uzme treba da to kupi kao stranac van eu sa pasošem pa posle mu vratiš pismom ili lično pa uzmeš pdv koji njije mali na 200e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Suzuki Gsxf 750f suzuki v strom 650

ja sam kupuo u Francuskoj Pireli angel Gt 150/17 69w za 133€. Kod nas je33000 sad neki popust 21000. Godina 2017 30 nedeljau

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
Pre 8 sati, Satelis je napisao:

Pitanje za tebe, da li si bio, kako si bio, leteo ili busom ili nekom trecom varijantom, koliko kosta da se ode i zavrsi sve potrebno?

 

Pitanje za tebe, znas li takvog vozaca, neki kontakt od istog, placam odavde gume pa vozac pokupi ili vozac sve zavrsava, kakva je procedura?

 

Eto, posto sam ja bio resen da odem za koji dan u RS po gume (kod njih je MRZ8 225eur DOT 2017) sad bi da razmotrim vase (bolje, jeftinije) varijante. 

 

Izvini druze, ali ja svoje veze cuvam za sebe i dobre prijatelje. ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8914 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 7 sati, sasa ns 1 je napisao:

ja sam išao raznim sredstvima ali ova varijanta je samo ako imaš nekog u eu,a eu i  nije daleko od novog sada ali sve je komplikovano a carinski prekršaj je 3-7 puta od vrednosti robe i još ti je uzmu.Znači mora profesionalac jer su gume dosta kabaste.Na horgošu možda jednom u 10 godina prodješ da ti ne otvore paktreger,kelebija isto.Mislim da je najbolje da neko iz eu da vozaču busa za neku kintu .zABORAVILI STE NA POVAT PDV-A.Taj naš koji uzme treba da to kupi kao stranac van eu sa pasošem pa posle mu vratiš pismom ili lično pa uzmeš pdv koji njije mali na 200e

Hvala na odgovoru, nemam nikog u EU tako da je to suvise komplikovano, vrlo moguce da bi prosao kako ne treba.

 

Pre sat vremena, Utjerivac je napisao:

Izvini druze, ali ja svoje veze cuvam za sebe i dobre prijatelje. ;)

Nista nista, hvala i tebi na odgovoru, nema potrebe za izvinjenjem, cenim, postujem iskrenost kakva god da je, svidelo se to meni ili ne....tako je kako je. :takoje:

 

Zaboravih da napisem da cu imati povrat PDV-a od nekih 50eur po setu, posto uzimam jos jedan par za drugara (Pirelli Angel GT 250eur) bice to prihvatljiva cifra na kraju.......jos jedared, hvala obojici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2795 postova

ako se hoće nazad pdv mora se lično preći grnaica i račun da ide ne onog ko prelazi granicu.Postoje varijanta sa punomoći koje izdaje prodavac.Znam da veliki megamarketi je daju a da li mogu i manje radnje nisam siguran.Sigurno mogu ali je pitanje da li to rade.

Sa punomoći mogu da se diignu pare u tvoje ime ali nisam siguran da li onaj ko ima punomoč može da kupi u tvoje ime.

Što se tiče cene guma plus cena puta .Recimo bolje je platiti isto gumu  plus put recimo u Brno na trku nego za iste pare kupiti u srbiji.Ako se nadje takva računica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja