Jump to content

Moto Zajednica

Da li neko ima iskustva sa ovom kacigom?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Motocikl: gs500,honda hornet

Narucio bih iz Louisa ovu kacigu pa me interesuje da li neko ima iskustva sa njom ali i generalno sa brendom probiker sto se tice kaciga?

 

Svaki odgovor je dobrodosao...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1709 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Krajem sezone sam imao prilike da pogledam 2-3 razlicite probiker kacige i iskreno meni se uopste ne svidjaju.Unutrasnjost neudobna kao da nema nikakvu zavrsnu obradu,za isye pare NOX mnogo bolja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Motocikl: gs500,honda hornet

Krajem sezone sam imao prilike da pogledam 2-3 razlicite probiker kacige i iskreno meni se uopste ne svidjaju.Unutrasnjost neudobna kao da nema nikakvu zavrsnu obradu,za isye pare NOX mnogo bolja

Gde se mogu videti NOX kacige? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Imao sam kx5 pre 3 godine,ona je kao bolja trt mrt.. To ti je djubre obicno.. Ova moja se otvarala sa jedne strane kad je napnes rukom odozdo kod brade.. Skripi,uvija se,duva,bucna.. Ne vredi te pare.. Za taj novac bolje kupi neki brend tipa hjc,nolan,caberg itd oni imaju jeftine modele od prilike za istu cenu ,nisu flip up,vec full kacige al homologovane, bar ces znati za sta si dao pare. Ja sam za suvozaca kupio hjc cs14 za taj novac,evo je vozi i dalje,ko nova.. Super slem. Ne bacaj pare na flip up plastikanere,to ti je sve djubre.. Dobra flip up kaciga kosta min 300€ cisto da steknes sliku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Slažem se sa Astralom. Gledao sam u Batočini te kacige i ne deluju mi baš pouzdano. Ipak smo se odlučili za MT i Lazer kacige, zadovoljni smo kvalitetom i njihovom funkcionalnošću, za dat novac, odlična kupovina.

P.S. Ne persiram sebi - kad kažem "mi", mislim na sinove i skvo :)  

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Gradiška,RS,BiH/Ljubljana,SLO
  • Motocikl: trenutno bez motora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Motocikl: gs500,honda hornet

Hvala svima na odgovorima, definitivno sam odustao od probiker. Pretpostavio sam da je to malo para za kvalitetnu kacigu... 

Imam samo jos ovo pitanje, da li ima neko nesto da kaze o scorpion kacigama i da li mi je bolje da cekam sajam da kupujem kacigu ili sad kad su zimski popusti, konkretno mislim na ovu radnju i ove kacige http://www.maxmoment.rs/kacige/integralne/exo-710-square-white-red-gloss.html http://www.maxmoment.rs/kacige/integralne/exo-510-solid-matt-black.html

Hvala svima jos jednom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5785 postova

Svi koji su isli na sajam predhodnih godina su primetili da su popusti na sajmu manji nego sto sad mozes da kupis bilo sta od opreme. Ako imas para sada ti je momenat za kupovinu ne cekaj sajam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Nosim Scorpion exo 500 trenutno,nemam zamerki.. Ima boljih kaciga ali za taj novac Scorpion je super.. Slobodno kupuj,a ovi momci u maxmomentu su jako ljubazni i predusretljivi. Srecno sa kupovonom.

P.S. Ako imas opciju,kupi belu kacigu,bezednija je (uocljivija) i leti hladnija ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Motocikl: gs500,honda hornet

Svi koji su isli na sajam predhodnih godina su primetili da su popusti na sajmu manji nego sto sad mozes da kupis bilo sta od opreme. Ako imas para sada ti je momenat za kupovinu ne cekaj sajam.

 

Definitivno sada,na sajmu nema popusta ,gubljenje vremena..

 Hvala! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Pred sajam se naduvaju cene i posle naprave "akcije". Cena kacige na akciji bude kao sto im je standardna cena u toku sezone ili mozda 1000din manje. Zimske cene su znacajno manje. Ako imas para sada ,kupi na zimskom popustu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 992 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja nosim LS2 Metro i za te pare sjajna kaciga (nešto skuplja, ali i bolja od pomenute), za nekoga sa prosečnom platom u Srbiji. Dobro leži (na mojoj glavi), lagana. Ako imaš love naravno da ćeš da kupiš najskuplje. Elem, mislim da gradska flip-up kaciga i ne treba da košta previše, na otvorenom putu svaka modularna će da duva i da bude bučna. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

Nemoj Probiker..cist kinez...za 6000 bolje uzmi MDS koja je pod Agv kaciga, i na snizenju je trenutno za 6000 umesto ne znam 12-13.000..nije flip up ali je kvalitetnija daleko...
@jupiter +1 za Metro, izuzetna kaciga :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja