Jump to content

Moto Zajednica

13. Moto GP Misano, Italija 2016

Recommended Posts

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Jel ima neki torrent ili download link za nas koji nismo pogledali a ni 72h unazad nisu pri ruci?

 

Beskrajno beskrajno beskrajno zahvalan....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Belgrade, Serbia
  • Motocikl: '16 CBR500RA

Jel ima neki torrent ili download link za nas koji nismo pogledali a ni 72h unazad nisu pri ruci?

 

Beskrajno beskrajno beskrajno zahvalan....

 

"motogp misano 2016 torrent" u google.. prvi link ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

 

Lorenco:

 

Po meni, nije morao tako da me pretekne. Bio je bolji, pre ili kasnije bi me pretekao. Ali, nije morao da bude agresivan na meni, ja tako mislim.

 

Meni ovo zvuci prilicno stalozeno, ne znam sta je problem, izuzev sto neko prigovara Njemu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K4

@wiggin hehehe, kao sto rece sumadinac bio je na prvom treningu odlican, pa mi se vec onda ucinilo da bi mogao medju prva 4, medjutim stvarno pravo iznenadjenje ovako dobra voznja, ali iako ga se setih **ra mi kladzu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1710 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

 

 

Lorenco:

 

Po meni, nije morao tako da me pretekne. Bio je bolji, pre ili kasnije bi me pretekao. Ali, nije morao da bude agresivan na meni, ja tako mislim.

 

Meni ovo zvuci prilicno stalozeno, ne znam sta je problem, izuzev sto neko prigovara Njemu

 

Daj ljudi nemojte vise zajebavati,navijam za Rosija ali nisam fanatik.Na prosloj trci Markezovo udaranje nije agresivno a Rosijevo preticanje danas jeste agresivno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

2 Ivica:

 

Pazi, bez ljutnje, ali nekako sto se ovoga tice vise verujem Lorencu nego tebi. Pogledaj snimak pa reci iskreno - sta bi bilo da Lorenco nije uspravio motocikl? I kako bi ga nazvao da to nije uradio? :) Govno na kub?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Eto koliko je "govno" Lorenco...

 

Na pitanje šta se desilo, on kaže ništa, bili su brži od mene i to je to. Čestitao svima a posebno Pedrosi za kojeg je rekao da je zasluženo pobedio.

 

Ni sam vise ne zna koji izgovor da smisli pa je red da jednom kaze istinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1710 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

@Lalajko,naravno da se ne ljutim,diskutujemo o trkama i nista vise.Da nije uspravio motor verovatno bi se cuknuli ali je i 90%preticanja na takav nacin.Ja licno pravim pravim razliku ako nekoga nateras da uspravi motor da bi ga pretekao i ako ga udaris da bi ga pretekao.
@Robine,za Lorenca sam rekao to zato sto je posle trke rekao otprilike "bili su brzi od mene i to je to"a onda na konferenciji place zbog Rosija.
Porediti Rosijevo preticanje danas i Markezovu voznju na prosloj trci......?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5785 postova

I ako navijam za Rosija i ne mirisem Lorenca ovo na konferenciji je bio jako jadno sa Rosijeve strane. Lorenco ga je pustio da kaze sta ima a on kao uvredjena mlada upao sa cinicnim osmehom jer zna da ima naklonost svih tamo i da moze da okrece na sprdnju. Treba izbaciti ove konferencije jer ocigledno tu vise nema suzdrzavanja

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Robin Hood, dezurni Lorenzov advokat na forumu.  :jee1: Vidite li vi koliko ranije je Lorenzo video da ga pretice Rossi, i da grli unutrasnju liniju, cisto za 10ku. Lorenzo nije hteo da ode malo sire, van idealne linije vec je pozurio da proba da se vrati ispred Rossi-ja, ali deda nije napustao unutrasnju liniju, zato je Lorenzo morao da digne motor. Pustite me tih vasih filozofskih diskusija, uzmite torrent, skini snimak pa frejm po frejm pogledajte. cisto preticanje kao suza, unutrasnjom linijom. lorenzo ga spazio davno pre skretanja.

 

 

post-38540-0-60616700-1473621712.png

post-38540-0-20807400-1473621722.png

post-38540-0-55935800-1473621732.png

post-38540-0-24698500-1473621782.png

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12771 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

A potez je bio sračunat rizik da verovatno prođe a ako se sudare najverovatnije pada samo Lorenzo... ne znam šta se čudi, to mu je stil i kad mora i kad ne mora...

Trebao je samo da ga drkne u sledećoj krivini "ala Marquez" i da se smeška posle trke...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5785 postova

Ali sustina je da nije Lorenco potegao ovo pitanje nego novinari. Ako ga ne volim ne moram bas ni da kenjam. Druga stvar je sto postoji ogromna mogucnost da frejm koji si prikazao kao pocetak obilazenja dovodi u zabludu jer u tom momentu je Lorenco vec postavio motor prema apeksu i pogledom sigurno gadja apeks tako da postoji sansa da perifernim vidom tada ne kaci Rosija. Trece isto kao sto Rosi ima pravo da udje iznutra i Lorenco ima pravo da ulazi spolja.

 

U sustini ova moja analiza nema nikakve veze ako prihvatimo da je pitanje potegao novinar i isprovocirao cirkus. Da li je novinar Lorencov ili Rosijev navijac ja pojma nemam

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8165 postova

@dvlns, da se nadovezem

 

Upravo tako, Lorenco je bio direktno pitan, pa je odgovorio... nije sam kukao.

 

Sustina ovog Rosijevog kzš "džiberluka" je upravo ono sto mu je lorenco odgovorio: "postuj moje misljenje"... ne podsmevaj se.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja