Jump to content

Moto Zajednica

Natam-navam a gde - videcemo

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Posle one ture po grckoj i svih cuda vratih se kuci , to svi znamo, sredim komplet motor, uradim sve servise, zamenim lanac i lancanike iako sam sve to vec radio pre 5500km , stavio nove pirelli gt angel iako su dunlop dobre jos za nekih 7000, nabacih nove bocne kofere a kad sam motor toliko obukao pa red je i sebe da ponovim. Nisam citavih mesec ipo sebi uzeo nista.. Pa iluseh i za sebe...

I tako pod punom ratnom opremom, jutros sednem na motor da vidim kako ce sve to da lezi u praksi.

Pored svega toga zamalo da uzmem pre dva dana i jednog gs 800 ali mi se nije dalo. Bio sam 50/50.

Da sam kupio njega od moje probe nebi bilo nista vec bih ganjao narednih 10-15 dana da nabudzim makinu u fulu pa onda na probu. Da ne stavih nove gume, i sve ono sto sam uradio iako nije bilo potrebe , a i odelo - ne bih se razmisljao da uzmem gs-a

Ne brinite- necu u sektu. Jebe mi se da dizem nos

Svi smo mi ljudi, bez obzira ko sta vozi. Ljude postujem po ljudskosti a ne po motoru.

No aj da se vratimo na sustinu price. Sednem ti ja na moped i kad dodoh na pocetak moje ulice, a hocu levo, ili desno- odoh levo. I tako pravac aFTo bahn ali ne onaj svapski vec srpski i to prema Nis.

Ajoj koji je to smor... Nisam stigao ni do skretanja za mladenovac, vec me smorilo, da me nije Bobi krofna cekao u Jagodini na bureci i kafu sigurno bih okrenuo okolnim putem do jagodine...

I tako ti ja afto bahnom do jagodine napravih jednu voznju

Tu smo se malo druzili, pili kafu , jeli, , pricali ( seksa nije bilo) - teske jagodinke ko crna zemlja pa ne daju tako lako a i nisam isao za to vec da probam nove stvari...

I tako ja krenuh nazad iz jagodine al na rampi umesto da skrenem pravac bgd ja se zeznuh i skrenuh desno na nis.....

*****Tataenozec ovaj put nema na mufte citanje, placas kartu i to punu cenu, u protivnom ti saljem komunalnu policiju

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Ahahah, morao sam ovako bunovan uz kafu dva puta da procitam da shvatim o cemu je rec...i nisam siguran dali sam bas shvatio ali sam se nasmejao :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Nego aj da ne tupim puno, i da ne idem okolo naokolo , ja od moje probne voznje zavrsih u Veliko Tarnovo u Bugarske

Iskreno nije mi dan za detaljisanje.... Hocu da zavrsim ovu kafu, doruckujem, opalim par slika i odoh na more. A koji deo to jos ne znam. Mozda pjasci mozda suncan breg ....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Motocikl: Kawasaki Vulcan S 650 2016

Srećan put , a za kartu će vidimo, moraš neki trailer da okačiš, da vidim jel vredi gledati film.

Ako je neka melo drama, kartu ne kupujem!

Ali...ako je nesto akciono, tipa svedCo, sa primesama italijanske kuhinje, eeee tu već kartu kupujem!

 

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

E tebe sam cek'o.

Kupuj kartu, svercovanje ti ne prolazi...

Evo me na putu od Velikog Trnova prema moru

Upravo sa tom namerom da bude neki svetCki muvi.

Da sam hteo melo dramu ostao bih u Bgd

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Hahaha pa kako

Jok cu da slikam spomenike i muzeje. Cek samo da se docepam plaze

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

E aj malo da napisem o svemu...

Kao sto znate evo me u bugarskoj.

Iz velikog trnova juce zapucam prema varni..

Od trnova nekih 220km.. Put manje vise kao i kod nas u srbiji.. Malo vozio autoput a malo je neki nazovi ga magistralni..

A vreme pakao, vrelo i nepodnosljivo, pogotovo ispod koznog odela

Stigoh u varnu u najgore vreme, 3popodne. Razmisljam se izmedju varne i zlatnih pjasca.

I tako misleci se zavrsih u zlatne pjasce.

Nadjoh neki restoran sa internetom i brze bolje lov na hotel.. Snimim nekoliko na bookingu i rekoh idem licno da vidim nasta sve to lici jer u realnosti je uvek to drugacije

Sve sto je bilo dobro - abnormalno skupo za ovo doba godine ili nema mesta. Oni prihvatljivi sa cenom - prazni, zavuceni u nekoj vukojebini, ili jednostavno ocajni

Sve u svemu posle malo duzeg trazenja i onog sto sam gledao resim da se pomerim u Dobrič, mesto pored zlatnih pjasca

Nadjoh prvo hotel sasvim ok izgleda, pun uglavnom rusa sto mi je i zapalo za oko da svratim i pitam za smestaj al nema nesta. Moze samo jedno vece, a to mi nije odgovaralo da se selim ponovo ujutru..

Krenem nazad i stadoh do hotela Vega, pitam za mesto kaze ima, i daje mi kljuc da pogledam. Hotel od spolja generalno izgleda dobro, pitam za cenu, 20e po danu

Na to ti ja slozim facu i kazem " a be bratko ja sam srbin, nesam germanac a ne mi je tatkoZeljo Zelev tako da spustaj cenu. Nasmeja se on na to i kaze 30 leva na noc sto je 15e. I dorucak u cenu

Pogledam sobu, dobra, internet ima, za ostalo me briga

Raspakovah se, tus , i aj da veceram nesto a posle da snimim okolo sta ima...

Za veceru sam odabrao da jedem u restoranu hotela i iskreno nikako se nisam zajebao. Punjene paprike, one kao kad majka napravi, legle mi kao budali samar..

Posle vecere sednem na motor i pravac pjasci koji su na mozda 7-8km od mog hotela

A tamooo kokosarnik, pilicarnik , inkubator i sve vezano za kokos na dve noge

Ruskinje, ukrajinke, engleskinje i ja kao predstavnik Srbije i muskog roda

Malo sam malaksao od onog sunca pa mi i nije bilo da odmah idem u napad. A i 12 dana kako sam prestao da pusim pa mi sve nesto neobicno. Posle 20 god...

Popih tu pice, naparih oci, i resih da idem na zzzzz

Ujutru se probudih kao nov, posle dobrog dorucka prosetah plazom ali je bilo veoma rano pa nigde nikog. Od kako sam ostavio cigare poceo sam da se budim u 6,sto i nije deo mene. Al sta cu kad ne mogu da spavam.

Posle setnje odlucih da idem do varne i kupim broj za mobilni i popijem negde pice..

Sednem na motor i vozi misko. Grad i nije mali a i nije los, ima desavanja, samo kao i obicno, kad trazis nesto tog nikad nema. Tako se ja izvozih dobrih pola sata po gradu a prodavnice nekog mobilnog operatera nigde na vidiku...

Od tog silnog trazenja i muvanja okolo zavrsih na mostu iznad luke i taj put me odvede izvan grada.. I to na drugu stranu..

Razmisljam bice negde da se okrenem, i tako imam vremena pa me bas briga gde cu, sta i kako. Vozeci tako nekih 15tak km konacno sa autoputa iskljucenje...

Skrenuh sa puta i op hop pored tog puta dve snajke rade prekovremeno. Jedna ganferka i druga bela... Proletim ja pored njih neobracajuci puno paznju. Razmisljam trebao sam da stanem da se zezam malo iako i da mi daju za dzabe takve me ne zanimaju...

Okrenem opet motor jer put kojim sam krenuo nije bio onaj kojim sam trebao da se vratim u varnu.. Na povratku stanem kod snajki da pitam za cenu. Kaze prva sex 30leva a svirka 20. Meni to svirka bilo smesno jer do sad nisam cuo taj izraz. Reko idem pa cu da dodjem posle. 100metara posle ganferke stoji ona bela i ona istu cenu ima. Reko aj da se cenkam , hahaha da vidim koliko ce da ide dole. Spusti mi ona za sex 20leva i svirku na 15.

Kontam sta da joj kazem, i onako odvalih da moram da stignem prijatelje prvo pa se vracamo zajedno do nje. A ona ce na to, ako nas je vise, sve 50% popusta hahahahh

Sva sreca pa sam imao kacigu , da me ne vidi koliko se smejem na to kako je ona odreagovala kad sam joj rekao da nas je vise....

Dadoh gas i paljba nazad u grad... U gradu konacno nadjoh Telenor, kupih broj, malo se zezao sa prodavcem, i nazad u pjasce pa cu videti gde i sta...

Usput mi dunu u glavu da idem dalje i vidim sta ima u okolini... Resih da obidjem albenu i mozda jos nesto. Prodjoh i albenu u koju nisam svracao i nastavih dalje i evo me sad izmedju Balcik i Kavarne. Sedim pored mora, slusam nemirme talase, pijem pice i pisem ovde

Ono sto nisam napisao do sad , ovde u bugarskoj bas gledaju na motoriste, do sad nisam imao ni jednu losu situaciju, sklanjaju se u stranu kolima i prave mesto. Isto svi motoristi pozdravljaju, nebitno da li je kinez skuter ili veliki motordo sad me niko nije prosao da nije podigao ruku ili svirnuo

Sve u svemu meni je za sad ovde dobro, ne zalim se i razmisljam sta cu.

sada cu mozda do albene pa onda na plazu kod mog hotela da vidim kakva je vremenska prognoza za sutra i prekosutra.. Da ostajem ili da bezim dalje.....

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja