Jump to content

Moto Zajednica

Natam-navam a gde - videcemo

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Hahaha samo sam cekao to pitanje... Nisam druze nego one pitaju a mene zao da ih odbijem

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Evo da se javim da sam ziv, srcka radi dobro.

Inace ne znam sta bih rekao al mislim da odtajem ovde do daljnjeg. Danas mi doslo da se skinem i ja go kad sam video par riba

Znaci katastrofaaaa

 

post-37331-14663379754127.jpg

 

Ova je na samo dva metra od mene. Sama dosla. Nisam ja posle nje

Nagledah se da mi stomak kuva. Slikao sam je kad se pokrila da ne budem ljakse...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Ima tu materijala, bice bericetno letovanje, vidim ja! Sta bi sa onom zakazanom voznjom?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Ima tu materijala, bice bericetno letovanje, vidim ja! Sta bi sa onom zakazanom voznjom?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 Nije zakazana voznja nego karanje na motor :lol2::D  :oda2: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Ziv sam. Evo samo da se javim sa suncanog brega. Bilo je napeto ali sam se izborio. Posle 3h biranja smestaja sa nekim uslovima konacno se smestih u neki solidan...

1. Zene

2. Bazen

3. Cena

4. Bliže plazi

5. Internet

6. Parking

Kasnije pisem o desavanjima sinoc...

 

post-37331-14664329600383.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Evo da napisem malo o jucerasnjem danu. Poteralo me samo tako.. Posle dorucka resim da idem na plazu.. Medjutim zadrzah se malo sa konobarom i kuvaricama iz hotela, i dok smo pricali ne obratih paznju i naslonih se na neki sugavi bor. i ulepih toliko ruke od smole da nije bilo sanse da se operem. Cime sve nisam prao, deterdzent za sudove, vim, pasta, benzin- i nrma sanse. Na kraju sam trljao ruke od beton da koliko toliko skinem.

Posle toga konacno odoh na plazu. Bilo je to vec podne... Taman postavim pult na pesak kad do mene siri peskir ona sa slike...

U prvom i nisam obracao paznju al kad se skinu do pojasa gola onda mi privuce pogled. Nije neka al moze da prodje. Uostalom igram tablice ovaj put pa mi svaka recka dobro dosla....

Lezim i razmisljam sta da radim, mazem se da ne izgorim pa da bude uvece kuku na lele kao sto to obicno bude... Mrzi me da se mazem pa ne spavam po 3-4dana...

Svasta mi prolazi kroz glavu. Gledam nju , maze se i ona pa mi dodje da je pitam da joj izmazem ledja, al ubrzo odustajem...

I tako kontam svasta nesto al opet nista pametno..

Sve vreme ne skidam pogled sa nje pa kako bude da bude, ako joj se ne svidja nek se skloni , a nisam je ja ter'o da mlati sisama na javnom mestu... Po sisama je prava simentalka, cccc

I tako posle nekih sat ipo vremena pade meni na pamet da je pitam da me slika... Tu ne mogu da ispadnem ljakse a ostvarujem kontakt.

Pitam ja i ona pristane, dam joj tel al pazim da ga ne otkljuca jer sam je prethodno kradom slikao... Dok me slika stoji od mene nekih metar ipo i mlati sisama, ijaooo , nije neka al bre u tom trenutku bi je zveknuo pa gde puklo da puklo...

Opali me par puta i ja vicem dosta jer mi je bilo samo da sklonim one slike od nje...

Zahvalim se i ona mi se nasmesi... Ovo mi je bio prvi kontakt i ujedno da znam dal je bugarka, ruskinja ili nesto peto...

Mislio sam da ce posle toga krenuti neka prica al ona se povuce i uze da cita neku knigu, ebla je knjiga nema pametnija posla od nje. I tako narednih sat vremena.. Ja se cvarim i ne skidam pogled. A baksuz nece da pogleda pa to ti je...

Uzmem gopro da se slikam kad baterija prazna , mora da mi se baterija ispraznila u toku puta.. Sta cu i kako, uzmem tel ali ovaj put spremljen da ne moze da vidi njene slike...

Uze ona da me slika, ja malo na plazu, malo u vodu malo natam malo navam, jos glumim mangupa u naocarima za sunce dok talasi sibaju ko blesavi i u jednom trenutku gud baj JOOP naocari. Odnesose ih talasi. 370e odose u crno more.. Pokusah da ih upecam al nista... To je bio drugi maler za taj dan.

Malo besan zbog svega kazem sebi e ima da te napadam sad pa gde puklo da puklo, i sedoh do nje. Pitam je jel sama, malo me razume, malo ne razume. Bugarka. Na kraju se nekako sporazumesmo i ona mi kaze da je iz varne , da je za kratko vreme sama ali da u varnu nije sama i da je udata. Kaze dosla je sama da malo izbistri glavu i da odmori od svega. Shvatim ja da tu nema nista i da nista nece ni biti.. Em lokalna, em u k... Nema tu leba ni za svirku a kamo li za nesto vise...

Malo mi posle toga i bilo glupo sto sam je cimao al i da nisam probao nebi znao sta je i kako pa bih se jos vise ujedao za doope zasto nisam itd...

Vratih se na svoj peskir, rekoh aj malo da prodje vreme i paljba sa plaze. Moram da se spremim i sve ostalo pa idem do zlatnih pjasaca i konobarice da vidim do koliko radi i kad ce da je karam na motor...

Uz to sve vreme mi ide kroz glavu kako sam ispusio danas 3 puta i da me bas hoce, mozda izduvam jos i kod nje... Nebi me cudilo nista...

Sredih se, upalih motor i pravac cilj... Pa gde puklo da puklo... Od jedne bitke nije izgubljen rat..

Odem tamo , sednem, dolazi ona i tu pocinje prica , ja se zezam i pitam dal ce na karanje i smejem se jer da ona zna sta je meni u glavi oterala bi me u 3 lepe.... Kaze da moze ali ne pre 11.30 a mozda i 12. Zavisi kako bude imala posla.

Popih ja onaj ledeni caj i rekoh idem da jedem , uzmem drugu kacigu, jaknu za nju i da procerdam vreme od 7 do 11 a onda da ispravim sve malere od tog dana..

I tako i bi.. Nista znacajno se nije desavalo za tih 4h , tezak smor i vreme nikako da prodje.. Iz dosade sam se vozio tamo ovamo i nisam znao sta cu od sebe...

U 11 sam bio tacno natamo gde treba. A onakao za inat jos radi ... Sta cu kako sednem da popijem jos jedno pice taman dok se ona smiluje da krene.. Pomalo mi ide sve na zivac...

Konacno u ponoc je bila spremna da uzjase dorata i krene na to karanje ...

Gde cemo, sta cemo, ajmo u varnu... Tu smo se vrteli u krug , razmisljam aj da je vozim izvan grada... Gde cu, najbolje nazad, mozda kod mene u hotel, videcu... I tako mi zavrsismo u krnevo.

Krnevo je mesto gde sam ja odseo, na nekih 8km od zlatnih pjasca.

Sedosmo u kafic, mala ni manje ni vise nego koktel cepa, a ja obicnu vodu... Upstalom bas me briga samo da ja ne izduFam opet.. To mi je jedino bitno...

Kazah joj ja u jednom trenutku koga vozim tog i karam a ona kaze ne razbira

Reko ce da razbiras posle i skrenem temu na drugo da je ne traumiram i ne plasim...

Posle pica sedosmo opet na motor i na voznju. Pa mislim da nikad do sad nikog nisam duze vozio do naplate...

I na kraju stadosmo izmedju pjasaca i krneva na neku plazu, ne znam ni sam otkud ja tamo... Mala da zapali cigaru i da napravimo pauzu a ja da joj naplatim za sve ovo vodanje tamo-vamo

Krenusmo tu da se ljubimo ko deca a ja u napad i eto ga 4 maler.. Dobila... E dal je moguce bre, pa od 100 pi... Ja sam se uvatio za k...

Kaze ona da od sexa nema nista jos dva dana a meni kroz glavu da kroz ta dva dana ima da budem ko zna gde... I tako da ne idem u detalje pade samo saksofon... I nije rodjena muzicarka al je konacno bilo vreme da se prekrsti onaj baksuzni dan i pocne nova nedelja bolje... Prosla ponoc i upravo je ponedeljak...

Posle toga je odvezoh kuci i bezi na spavanje.....

 

post-37331-14664411808637.jpgpost-37331-14664412102819.jpgpost-37331-1466441646873.jpgpost-37331-14664416583135.jpgpost-37331-14664416712461.jpgpost-37331-14664416799216.jpgpost-37331-14664417000597.jpg

I tako ja ostadoh bez naocara

 

A evo malo i drugih slika da ne budem narcis i kacim samo moje

 

post-37331-14664417728767.jpgpost-37331-14664417829939.jpgpost-37331-14664417968537.jpgpost-37331-14664418025926.jpgpost-37331-14664418098357.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Zavario sam. Ima na ebay ali nece snajke da cekaju moj fazaster dok stigne u bg

Zavario sam pa cu da porucim kad se vratim sa puta

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Ajde da te pitam i ja nesto, nije bezobrazno majke mi.. :)

Sta mislis, onako po tvom, da li bi imao takve avantura sa zenskom populacijom da si kupio onog BMW-a kog si pomenuo u prvom postu??

Nemoj neko da pomisli da vredjam BMW, nego cisto da li vrsta motora utice malo na situaciju... :):)

Inace, to sto si se vratio za Srbiju i dodao bocne kofere lako bi mogao da spakujes jos jednu kacigu i jaknu za zenski pol, to ti je bila taktika "ubica"...

Pozdrav legendo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Prosli put nisam imao samo drugu kacigu. Sve ostalo je bilo duplo,, sto se tice bmw , ne jebe on nego jezik

Vozio ja pre 12g reno4 i uzmem bmw e46 4g star, i rekoh aj da ga prekrstim da se ne kvari

Odem sa jednom i kaze ona meni , sledeci put ako hoces da j..... dodji sa renoom, jebo te bmw

Pomislim ja ajme budale jes da sam i ja voleo tog renoa

Odem ja sa drugom, kaze ona isto, nazulja se ovde, sledeci put dodji sa onim drugim,,, i jeste tako, nezgodno. U e90 sam svega par puta za 4g

A ako cemo iskreno sexa na motoru , to je jedino zasto mi je ono govno Mp3 bilo dobro prosle godine. Lupim mu blokadu na prednje tockove, sediste siroko , moze komotno da legne , samo ga zaljuljam malo i ne staje dok ne bude svima lepo...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Idem na sve ili nista. U principu sta imam da izgubim... Da nece mozda da kaze bila neka budala sa zutim motorom iz srbije i smarao me , hahah

I to mi ga ....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Slave recka je recka kakva god da je... A za nesto vise mozda u nekom drugom putopisu, daleko sam od nje ...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Ma znam nego kroz tvoje dozivljaje ja se setim svoje mladosti i vodjenja statistike- saksofon kod mene bio nesto kao nedovrseno , nepotpuno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja