Jump to content

Moto Zajednica

4 MotoGP trka, Jerez 2016

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4643 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Ako ukinu krilca Lorenco sledece godine vozi samo na zadnjem tocku...cisto sumljam u ukidanje...a menjci su vec razvijeni ili kod svih ili bar vecine a i njihova uporteba u komercijali tj seriskim motorima nosi finansisku tezinu...ipak sve sto se razvija u prototipu ima neku buducnost u seriji..

Komentatori su rekli da već sledće sezone neće biti krilaca a za seamles će videti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12819 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Khm, khm,... koji komentatori, ako smem da pitam?

 

Na twitter-u nema ništa. pitao sam D. Emmett-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 262 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

Браво за Росија, примећујем да је нас 5-6 погодило поредак прве тројице, лично мени је први пут да уопште нешто погодим на кл :jee1:  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5303 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

BRACO! Nema te!

Treninge sam gledao iz svabije a trku iz holandije i sve nesto na kašičicu..nema meraka bez kuce...Ghost M. je odmah prokomentarisao sad ce radilica da ratuje sa rosistima nekoliko listova :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12819 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

 

BRACO! Nema te!

Treninge sam gledao iz svabije a trku iz holandije i sve nesto na kašičicu..nema meraka bez kuce...Ghost M. je odmah prokomentarisao sad ce radilica da ratuje sa rosistima nekoliko listova :)

Tolko ih je odrao da sam demotivisan. Još da saznam šta je s krilcima i povlačim se.

 

Mada sad vidoh da se Jahač ispojavio... možda ostanem još malo :)

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

 

 

BRACO! Nema te!

Treninge sam gledao iz svabije a trku iz holandije i sve nesto na kašičicu..nema meraka bez kuce...Ghost M. je odmah prokomentarisao sad ce radilica da ratuje sa rosistima nekoliko listova :)

Tolko ih je odrao da sam demotivisan. Još da saznam šta je s krilcima i povlačim se.

 

Mada sad vidoh da se Jahač ispojavio... možda ostanem još malo :)

 

Oduvek si mi ličio na čoveka koji obožava Rosija, ali to vešto krije ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5371 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

I ja sam cuo cike sa BT Sporta da su rekli , krilca lete na kraju godine u zaborav.

 

Ih, Lale cuj razvili mjenjac, pa zato da ga ne diraju, pa saltaju kubikaze motora, a ne da nece mjenjac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: nema

Nisam par godina gledao na SK trku, pratio sam na netu. Oni englezi "malo" vole Rosija, ali ovaj Erceg je obožavanje Rosija digao na jedan potpuno novi nivo. Gotivim ja Rosija, ali mi je zbog ovog lika skoro celu trku bilo muka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1367 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Nije baš. Popravio je svoja vremena a onda su odjednom pala drastično. Imaš na motogp.com tabele.

Ne mora da znači da je do gume. Može da bude i do set-up-a. Temperatura je bila 5℃ veća nego juče. Rossi i ekipa su uradili šta je trebalo a Lorenzo i ekipa nisu. MM je izvukao maximum iz zadatog.

 

Edit: a Dovi je stvarno malerčina. Tri za redom... da ne veruješ!!

 

Pratio sam vremena tokom trke, pa sam ih sada ponovo pogledao u tabeli na motogp.com i opet mogu reći da se prosrao sa izjavom da bi podedio sa velikom prednošću.

 

Prvi krug da je JL bio brži od Rosija je bio 15. krug i to minimalno za 0.029 sekunde a tu je odvezao 1:40.924. U 17. krugu je Rosi očito pogrešio i jedino je tu JL bio brži preko pola sekunde ali je već posle tog kruga Rosi opet spustio vreme najpre na 1:40.9 a onda u 20. krugu i na 1:40.747. Nakon tog 15. kruga kada je počeo da ga "sustiže", JL je najbrže odvezao 1:40.726 u 17. krugu i to baš kad je Rosi pogrešio. Sve i da je nastavio da niže krugove oko 1:40.7 teško da bi za 7 krugova stigao Rosija koji je imao sličan tempo.

 

Sve u svemu, toliko je jasno da je "guma" samo opravdanje da se posere na trku koju nije mogao dobiti. Da su podešavanja bila drugačija i da je vreme bilo drugačije i da mu je guma bila bolja i da je Rosi više grešio i da je Markez...ustvari nema veze ovo sa Markezom...i da ga je publika malo više volela i da je Lalajko malo više mrzeo Rosija e onda bi JL sigurno pobedio i to se VELIKOM prednošću  :lud:

 

Forza Vale :care:

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1367 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ako se neko pitao, da, i JL i MM su aplaudirala pobedniku:

 

Cg1JSFMUoAActgb.jpg

 

A ko se pita? Markez je aplaudirao, Lorenco je aplaudirao, Rosi je aplaudirao...svako je svakome aplaudirao. To što se oni ne gledaju i ne pričaju i ne vole ne znači da neće aplaudirati pred milionima gledaoca na podijumu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

 

Ako se neko pitao, da, i JL i MM su aplaudirala pobedniku:

A ko se pita? Markez je aplaudirao, Lorenco je aplaudirao, Rosi je aplaudirao...svako je svakome aplaudirao. To što se oni ne gledaju i ne pričaju i ne vole ne znači da neće aplaudirati pred milionima eura na podijumu.

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

Slazem se sa Djeneralom,

JLo se prosrao sa izjavom posle trke, inace trke koju nije mogao da dobije pa sta god da je razlog. To je isto kao da je Dovi rekao da bi ih razvalio samo da nije Dukac riknuo. Nesto nije funkcionisalo, sredice se za sledecu trku.

A sad me nesto interesuje onako, da se nije JLo zeznuo sto je obznanio ovako rano da ide u Dukati, da mu Jamaha ne blokira neke resurse, ovo pitam zbog njegove sezone. Nesto se mislim, pa reko da pitam. :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 499 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

 

Nije baš. Popravio je svoja vremena a onda su odjednom pala drastično. Imaš na motogp.com tabele.

Ne mora da znači da je do gume. Može da bude i do set-up-a. Temperatura je bila 5℃ veća nego juče. Rossi i ekipa su uradili šta je trebalo a Lorenzo i ekipa nisu. MM je izvukao maximum iz zadatog.

 

Edit: a Dovi je stvarno malerčina. Tri za redom... da ne veruješ!!

 

 . . . . . i da je Lalajko malo više mrzeo Rosija e onda bi JL sigurno pobedio i to se VELIKOM prednošću  :lud:

 

Forza Vale :care:

 

 

Ne moze vise, mrzi ga Lalajko u fulu. Al dzabe! Dr je DR!!! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5371 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ama nije bilo obojici isto ;)

 

A Lorenzo mi je totalni kralj, kaže mogao je da dobije trku, da nije imao problema sa gumom i da je mogao odvrnuti gas do kraja?! Pa čak je i mali pakšu rekao da je Rossi bio na jednom višem nivou, kao što je on bio u Austinu, ali Lorenzo jooook more.

 

Za Dovija dobro rekoše oni sa BT, ne bi volio da budem u istom avionu kad krenemo kući :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja