Jump to content

Moto Zajednica

Radar i motori

Recommended Posts

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: GSXR K5

uf mos misliti hajabusa, aj da vidim kako ce uhvatiti neku enduracu :D pa samo sidje s puta u prvi sumarak ili park ili dovoljno da se popne na bankinu u gradskom slucaju, ova s hajabusom moz samo da ga gleda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2004

uf mos misliti hajabusa, aj da vidim kako ce uhvatiti neku enduracu :D pa samo sidje s puta u prvi sumarak ili park ili dovoljno da se popne na bankinu u gradskom slucaju, ova s hajabusom moz samo da ga gleda...

a sta ce da radi taj sa tim endurom,ako naleti na onog njihovog endura od 850 kubika ? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Мене је прошле године поред аеродрома Лађевци "упуцао" радар. Био је леп сунчан дан, недеља, без велике гужве, а ја расположен...

Кратко је време да размислиш да ли да даш гас или да кочиш. У мом случају су били у пунту, не би могли да ме стигну, али сам стао. Нисам желео да правим себи проблем.

Истина, баш сам био претерао. :) Писали су, наравно.

Неко моје виђење ствари је да нисам стао, не би ишли за мном, али...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ako znas da vozis...mogu imati sta god hoce.. Pobeci ces im. Mislim da nemaju sanse sa njihovim masinama da vas prestignu. Izuzev Hayabuse..ali i ona ima mane koje ce dobar vozac iskoristiti u svoju korist. Inace mislim i da ne bi imali prava da te jure nekom ogromnom brzinom ?

U gradu ces pobeci racku. Gde, do prvog crvenog svetla?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

Ma daj bre gde se po gradu beži. Na "otvorenom" i da, ovako po gradu ako hoće naći ćete sigurno.

A i kada dvotočkaši prolaze pored mene u 90% nemaju tablice ili su prekrivene(pričam za otvorene puteve) , pa zato čim vidi skutere zaustavljaj i deri....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2004

 

Ako znas da vozis...mogu imati sta god hoce.. Pobeci ces im. Mislim da nemaju sanse sa njihovim masinama da vas prestignu. Izuzev Hayabuse..ali i ona ima mane koje ce dobar vozac iskoristiti u svoju korist. Inace mislim i da ne bi imali prava da te jure nekom ogromnom brzinom ?

U gradu ces pobeci racku. Gde, do prvog crvenog svetla?
Ja burazeru nikada ne ludim kroz grad..tamo sam legalan 100%.. :) Pricam za van grada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja