Jump to content

Moto Zajednica

R1150RT: Prepravka policijskog modela u regularan

Recommended Posts

  • motoras, 2361 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Dobro je da te nisu zaustavili. presela bi ti dedamrazijada...

Dobro je sto pise da je dva mesta za sedenje. Ja sam kupio BMW-a koji je vozila nasa milicija. Imao je jedno sediste,a iza njega postolje za radio stanicu. U papirima je pisalo jedno mesto za sedenje. Ja 'ladno prepravim u registracionom listu keca u dvojku. Kad su videli u policiji frka. Protivzakonita radnja. Ja pokupim papire i nazad na tehnicki. Tamo im kazem da mi napisu da je fabricki predvidjeno za dva mesta za sedenje i da ne treba atest. Oni potpisu,ispecate i ja registrujem BMWa na dvoje. Nekad prodjes laganica i da se nenadas. Da su trazili atest verovatno bi ga registrovao na jedno sediste,ali onda si stalno u prekrsaju kad vozis nekog...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

To sto pricas mi je rekao i covek koji mi ga je uvozio,ali eto sreca da pise da su 2 mesta za sedenje pa ne moram i oko toga da se maltertiram.

Nisam hteo da ga registrujem sada ,rano mi je za registraciju. Ova zima je ovakva ,ne bih neke sledece da ga po snegu vodim na tehnicki :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Doživotno lud i zbunjen !, 241 postova
  • Lokacija: NBgd Vamos - U Romingu Tamos
  • Motocikl: 1250 Triple Black...Vel.ki baš !!!

Spustno je do kraja,to sam prvo uradio :) ako to vesanje ne moze da se koriguje,moracu sediste da napravim malo uze i ako moze malo nize. Mislim mogu i ovako al za rikverc muka ziva :)

Boban iz Zemuna, mag za sedišta, može da ti reši problem sa sedištem i da ti ga napravi po merama tvog dupeta.

 

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Hahah meni si pomogao I zezao me da vozim autobus :) sad se setih da si ti Borise radio sediste kod bobana,taman cu uzeti broj od tebe, da mi ga napravi po meri dupeta ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Ma Rajko je prevejana lisica. A dizao me bogami i  sa zemlje na uvcu kad sam se okliznuo sa Banditom,cuti necu da ga ljutim vidis da mi valja covek  :)

Moze hocu da podjem, samo da registrujem motor. Nema smisla da se vozikam ovako kao divljak.Pa vam se javljam ako neko bude slobodan da podjemo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

Dobra bembara, nije trebalo da skidas te pandurske oklope, samo rotaciju da dodas

I da odštampa mandatne kazne, kupi kombinezon i spremi se za proleće  :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Evo resenja za problem "kratkih nogu" :P

s-l1000.jpg

 

Evo još jedne, elegantne:

 

Platform_boot_Buffalo_black_zpshsqxrulw.

 

Drugar Miškomiu, veliki čovek, budući vlasnik GS-a 1.2 je probao vodenjak, vlasništvo Bobana sedišta koji je relativno nizak i napravio je sebi sedište osetno nisko, tako da ti je to dvostruko rešenje, po meri  udobno ko što reče Kowalski, spušteno i jeftino, svako drugo rešenje je skupo. Motorcikl mora da ima tačno podešeno potonuće da bi vešanje radilo kako treba i geometrija bila ispravna, tj. tačna, a kod Telelever/Paralever je vrlo specifična, znači ne može se odvijanjem i zavijanjem opruge korigovati visina kod bilo kog motora, iako se preko opruge utiče na visinu. Da bi motor bio pravilno podešen a hoće se promeniti visina, moraju novi amortizeri, kraći il duži, sada ih ima podešljivih u nekom rasponu, a može se izvršiti i modifikacija postojećih u nekoj meri.

Promenio član đunta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Onda prijatelji idem kod Bobana. Da se ne zezam sa vesanjem. Zvacu ga, pa da vidim kada moze da uzme da ga radi. A cipele mi ne trebaju :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Ako bude skupo vracam,ove policijske delove stanem na neko mesto gde znam da Svi krse prpopise I za 2~3 dana skupicu :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Onda prijatelji idem kod Bobana. Da se ne zezam sa vesanjem. Zvacu ga, pa da vidim kada moze da uzme da ga radi. A cipele mi ne trebaju :P

 

Odma mu odnesi sedište pa se tad dogovaraj. Ja imam Corbin sedište koje sam morao da suzim jer mi širilo butine, sam sam to radio, možda možeš i tako da probaš prvo. Moj drugar je mnogo velik čovek, al sam morao da se priključim šali. Kako god, rešivo je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Evo odneo sam juce sediste Bobanu. Covek me shvatio I uradice za 3 nedelje. Dao mi je da ponesem jedno sediste za moj motor koje je radjeno, tako da sam imao priliku da ga osetim. Mislim da ce biti sve kako treba. Pa cu zakaciti koju sliku... inace covek je veoma pristupacan i razuman. U danasnje vreme retkost za majstore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Evo odneo sam juce sediste Bobanu. Covek me shvatio I uradice za 3 nedelje. Dao mi je da ponesem jedno sediste za moj motor koje je radjeno, tako da sam imao priliku da ga osetim. Mislim da ce biti sve kako treba. Pa cu zakaciti koju sliku... inace covek je veoma pristupacan i razuman. U danasnje vreme retkost za majstore

Ma takvi su ti bemwejaši...pristupačni i razumni....valjda motor tako na njih deluje..... :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Evo stiglo sediste od Bobana. veoma sam zadovoljan. malko je nize,ali je znacajno uze i osecam se mnogo stabilnije sa obe noge na zemlji. zamenio sam mu i one narandzaste zmigavce ovim sivim, meni je lepse. u pozadini Cale daje sugestije :P

post-35878-0-72083300-1454266883.jpg

post-35878-0-86660400-1454266914.jpg

post-35878-0-83117400-1454266952.jpg

post-35878-0-12712100-1454267051.jpg

post-35878-0-34311400-1454267081.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Ko da je sad iz fabrike izašo. Ne tvoj ćale, nego motor. Da ne bude zabune ;)

 

Svaka čast druže i uživaj u vožnji!

 

 

Ćale

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja