Jump to content

Moto Zajednica

4. zimsko druženje Maxi Scooter Club-a

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 342 postova
  • Lokacija: Beograd-filmski grad
  • Motocikl: PIAGGIO-X9 500cc evo

ja bih iskoristio priliku,i ovde,da se zahvalim trajkovicima i svima ostalima koji su se interesovali kako cu stici na druzenje!:care:

i jos jedno hvala domacinima!:care:

 

Nema na cemu druze, nekome tebi ili kuzmi je ostao kalendar u kolima nudimo ga po povoljnoj ceni licitacija pocinje uskoro. :-) :-) :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Druzenje je bilo odlicno, organizacija vise nego na nivou, ali to smo vec navikli od Alexsanta, hvala svima posebno domacinima.

A sto se kalendara tice, placam duplo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1556 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Predivno vece iza nas... Odlicno proveden dan,zatim i vecerenje druzenje. Domacinima Bilji i Saletu svaka cast na celokupnoj organizaciji. Momcima koji su pikali paintball svaka cast takodje, tezak teren i veoma opasan sport, ali prosli smo bez vecih povreda. MSC porodica raste iz dana u dan, na leto 5. maxi okupljanje! ( jedva cekam ) 0takoje.gif

 

P.S. Veljko mali je kralj! :)

 

Ostajte mi dobri i pozitivni, pa se vozamo uskoro! 1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

Lepo je krenulo dva pica za sada idemo dalje ko nudi tri?

 

ja otiš'o a sarmu ... oops ... kalendar nisam uzeo ... dakle tri pića plaćam da ispravim (sopstvenu) grešku :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1515 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

I ja bih se potpisao ispod opsteg utiska da je druzenje proteklo fenomenalno, da su se domacini svojski potrudili, klopa odlicna, sale i zezanja napretek, a i pokoja konsultacija o mehanici nije izostala (barem za nasim stolom - poseban pozdrav za ekipu), cisto da ne zaboravimo koji nam je "najmanj zajednicki sadrzalac". Da sve bude OK nenamerno se potrudila i saob. policija koja sinoc kao ga je strajkovala (barem do NS). Kalendar ce, od sutra, da krasi zid u kancu... Pozdrav svima i vidimo se na voznji!

PS: ka' ce slike?

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1556 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Dragane, to se svi pitamo... spavaju fotografi ili nas obradjuju i ulepsavaju :) Strajkovala bo'me i do Palanke... 0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Prijatelji evo malog doprinosa od vašeg nezvaničnog fotografa i zvaničnog druga Popa 1zdravo.gif

The best of paintball

POP_1330.JPG

POP_1370.JPG

POP_1379.JPG

 

POP_1388.JPG

POP_1396.JPG

POP_1402.JPG

POP_1356.JPG

POP_1349.JPG

POP_1437.JPG

POP_1374.JPG

POP_1426.JPG

The band of bad MSC motherfu..er Hitman.gif

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Sve slike sa paintball-a pogledajte OVDE 0takoje.gif

 

U restoranu cela svita ozbiljna 1hmm.gif

 

POP_1465.JPG

 

 

... a sad neozbiljna lol2.gif

 

POP_1470.JPG

 

 

Ozbiljno uredništvo klovn.gif

 

POP_1464.JPG

 

 

Čast da slikaju u restoranu su imale mlade nade BJB fotografije tako da momci lopta je u vašem dvorištu 1jezik.gif

 

VELIKI pozdrav organizatoru i svim ljudima koji su uveličali ovaj skup i naravno vidimo se uskoro 0takoje.gif

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ispratismo Pantiće i NeCi-ja pa je red da i ja prozborim koju...

 

4. Zimsko druženje Maxi Scooter Cluba je najuspešnije zimsko druženje do sada a po broju učesnika i programu, može da stane u rang sa našim MAXI susretima. Na druženju je učešće uzeo 81 učesnik. 80 na večernjem druženju i Zeke Peka na paintballu. Panitball je igralo 25 ljudi, praćeno budnim okom naših fotografa POP-a i Culle-ta. Bili smo podeljeni u dve grupe: crni tj dušmani i šereni tj rodoljubi. Kako i pravda nalaže, mi dušmani smo poraženi (tesno) u tom pravom bratoubilačkom ratu. Svega je tu bilo: Promašaja uglavnom ali i pogodaka u glavu i frontalne borbe, štekanja u zasedi, pucanja u leđa, komandoskih akcija, zaglavljivanja oružja, rafalne paljbe, pretnji, sočnih psovki... Svega k'o na pravom ratištu ali uz gomilu smeha i Bogu hvala bez krvi i povreda (par uganuća nekoliko masnica ne računamo)

 

Usledio je povratak u Žabalj i posle "lickanja", pokupismo naše lepše polovine i pravac kafana. Tamo kako napisah, nas se skupilo okruglo 80. 74 odraslih i 6-oro dece. Od tog broja 3 nisu iz našeg moto sveta: moja sestra, zet (učesnik "šorke" tj paintball-a) i kuma, kao i tri curice koje su sad prvi put učestvovale ali će biti redovne učesnice barem letnjih, MAXI susreta...

 

Želim da se zahvalim upravi našeg Foruma na čelu sa BJB osnivačima, gazda Pablom, Nešom XX, Igorom XT, "zlim" Adminom Arakisom (za one uši 'š me zapamtiti) kao i Milenkom - Drillingom, Bojan Transalpom, Šomijem, Ivicom, Saletom, njihovim damama i ostalima

 

Želim da se zahvalim svim učesnicima susreta što su svojim prisustvom ispisali još jedan pasus istorije Maxi Scooter Cluba i doprineli fantastičnoj atmosferi na druženju. Bez svih Vas ove priče ne bi ni bilo :takoje:

 

Želim da se zahvalim Daliboru BP što je napravio iznenađenje večeri u vidu torte sa Natpisom BJB MSC Maxi Scooter Club. Dado - Care :care:

 

Želim da se zahvalim cobetu što je uprkos velikim poslovnim obavezama, našao toliko vremena da prisustvuje a usput još doveo i odveo 4 ljudi i prevalio skoro 700 km za popodne i veče :care:

 

Želim da se zahvalim našim fotografima Super POP-u, Culle-tu i Alexi koji su ovo druženje ispratili kroz objektive svojih ljutih foto aparata. Dajte slike što pre. POP postavio već :takoje:

 

Želim da se zahvalim osoblju restorana koji su nas svetski ugostili i non stop dopunjavali ovale sa hranom. Prvi put mi se desila situacija da su se gosti prilikom naplate pića čudili kako je sve tako jeftino ispalo a konobar se čudio kako je dobio toliko bakšiša - sve kez oko glave...

 

Želim da se zahvalim Spiritwalkeru što je motorom došao sinoć iz Bečeja (70 km tamo i nazad)

 

Želim da se zahvalim svojoj životnoj saputnici koja podržava ovaj put kojim idem, razume ovu priču, voli ove ljude i već planira koliko njih možemo da smestimo da spavaju na leto. Hvala joj što me trpi ovakvog :ljubav:

 

Žao mi je što su neki ljudi bili sprečeni da prisustvuju ovom druženju ali želim da verujem da ćemo na leto prebaciti magičnu cifru od 100 učesnika. To i nije toliko važno dok je ogromna količina pozitivne energije u igri, kao juče i sinoć :BJB3:

 

I posle svega opet je u srcu onaj pomešani osećaj radosti što je sve dobro prošlo, tuge što se sve završilo i želje da se sve ponovi još bolje :aha:

 

HVALA VAM ŠTO POSTOJITE :care: :care: :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Hvala Antonici na svemu,još jednom ste dokazali da od vas boljih domaćina nema.svako druženje je čini mi se sve bolje i organizovanje.Čast mi je sto sam deo svega ovoga.A ostali kao što je Sale rekao 'da vas nema trebalo.bi vas izmisliti'...

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 341 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 k7

ubedljivo najbolje zimsko druzenje do sad, ceo dan pun smeha sa odlicnim ljudima, hvala svima...naravno hvala adminima i urednicima sto su dosli i upotpunili vece :takoje:

 

Sale, Bilja i decaci, kao i uvek pravi domacini, hvala puno na gostoprimstvu i lepo provedenom vikendu, osecaj kao da sam bio u gostima kod rodjaka :takoje:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Samo cu citirati jednog pesnika ( nisam nesto nacitam ali ovo sam zapamtio :lol: )

 

Sustina covekove egzistencije je njegova dusa, a ona je odvojena od tela pa se kao takva ni ne moze dodirnuti ili uprljati . . .

 

Momci, sta da Vam kazem :care:

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 514 postova
  • Lokacija: Beograd Zvezdara
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Evo i ja da se zahvalim na lepom druzenju, posebno domacinima.

Jedva cekam novo okupljanje i lepo vreme za voznju.

 

Nisam puno fotografisao ali na srecu ima ko jeste :).

post-31487-0-61354300-1422213830_thumb.jpg

post-31487-0-05156900-1422213861_thumb.jpg

post-31487-0-03928000-1422213910_thumb.jpg

post-31487-0-33686500-1422213950_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Evo i ja da se zahvalim velikom trudu i volji Saletu i njegovoj porodici za organizaciju i održavanje ovog skupa. Lepo se proveo, uživao u razgovoru sa drugarima, video neke nove koje nisam viđao na vožnjama a nadam se da će se pridružiti u sezoni 2015. Klopa i usluga extra. Ja neću postavljati sve slike jer su za te stvari bili te večeri zaduženi profi aparati. Postaviću samo par slika koje su meni privukle pažnju. Na ovoj je kolega Drakula sa bradom. Top transformacija te večeri od prošlog druženja.

 

DSCN2415.jpg

 

Ovoj slici nije potreban komentar

 

DSCN2413.jpg

 

A ova je za moju dušu, Glavno jelo nisam stigao da ufotkam jer se tanjir neviđenom brzinom ispraznio :lol::lol::lol:

 

DSCN2400.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Uklapa se Veljasin od 7 pa do 77god, moze sa svakim da se igra...... ali ubedljivo mi je najjaci bio kad je video gos'n Drakulica

" tata, tata ide Pop, Pop " grabi me za rukav, penje se uz mene, gleda u pomenutog i krsti se 1lol.gif

 

bilo kako bilo, jos jedno dobrooo druzenje se nastavlja u nizu...... jos uvek sam pod utiskom 1jee1.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

Sve je bilo super :-)

Meni za prave ljude put nije problem ;-)

Ovog puta hrane I pica je bilo u izobilju ali velika zamerka sto nije bilo cevapa :-)

Pozz svima do sledeceg druzenja :-)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja