Jump to content

Moto Zajednica

16. Moto GP Philip Island , Australija

Recommended Posts

  • U prolazu, 52 postova

Znači tebi bi isto bilo normalno da je Espargaro poslije trke otišao i malo gricnuo Bradla za uvo ..... ??????????

 

ps.... što čovjek obrisa predhodni post ? ... jbg , sad ovaj moj nema nikakvog smisla

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5904 postova

Izvini Zvjezdane evo zbog smisla, u postu je pisalo da sam ja mozda malo lud ali da razumem da prorade emocije i bes pa sam naveo kao primer da mi je jasno kad je Tajson odgrizao uvo Holifildu jer ga je ovaj bas tukao

 

A sad kao odgovor Zvjezdanu, naravno da ovom slucaju to me bi bilo ok jer ga nije tukao da se decije izrazim i nije tema da li ja opravdavam nego da li razumem reakciju a to nije isto. Ovde skoro 90% ljudi pise kako bi nekog odrali od batina ili ubogaljili ili robijali kad je u temi motoristi na drumu prica o situaciji iz saobracaja ali zato niko ne razume trkaca koji besni...

 

Jos jednom da podvucem ne opravdavam ali razumem a bar u sportu postoje ljudi koji se bave ponasanjem sportista i kaznama. Isto tako ne opravdavam ni Milera za voznju u nedelju ali razumem bas kao i MM koji je Pedrosu isprepadao nekoliko puta da ovaj verovatno kada ga vidi iza gleda kako da mu se skloni.

 

Taj prvi momenat besa ili afekat se podvodi pod stanje smnjene uracunljivosti i cak i sud ga uzima u obzir. Ipak su i oni samo ljudi sa svim svojim vrlinama ali i manama

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5377 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

A jel ima negde snimak Espargara kako pravi frku posle trke? Vidim komentarišete snimak, ali ga ja nigde ne uspevam pronaći.

Ništa posebno, malo isprobavao akustiku kacige, solidno se čuje i testirao čvrstoću protektora na rukavicama na LCR kontejneru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12822 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

 

 

Pročitajte ovo ako vas ne mrzi... između ostalog su se Marquezi žalili da je Kent namerno oduzeo gas u nekoj krivini da bi usporio AM i da bi ga odvojio od trojke na čelu (!?!).. uprava je pregledala data loger sa Kentovog motora i zaključila da jeste zatvorio gas na tom mestu ali i da je brže ušao u tu krivinu nego ranije i da mu je proklizao zadnji točak trenutak pre nego što je malo oduzeo gas... zaključak, ušao brže nego što treba, izgubio prijanjanje, oduzeo gas i rešio problem.

 

 

 

 

.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

Nešto ne verujem da bi Kent vozio za Milera. Već su imali karambol na stazi, a i rekao je Deni da su mu iz tima tražili da vozi za Milera, a ovaj ga izbacio sa staze, tako da za dalje vozi za sebe, pa kome se svidi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12822 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Nema tu mnogo toga da se doda... oni ti nešto traže, ti nešto tražiš od njih... Zato Binder sigurno planira da pomogne Milleru. Dobrovoljno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja