Jump to content

Moto Zajednica

Nadam se da gresim

Recommended Posts

  • Svratio...., 343 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorcol
  • Motocikl: Imam

Strasno!!!! ..... jos uvek ne mogu da poverujem da ga vise nema. Poznavao sam ga. Bio je gromada od coveka u svakom smislu, ljudina. Neka su ti siroki nebeski putevi prijatelju. 0plac.gif0plac.gif0plac.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 244 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSF650 Bandit S

RIP

 

Ja koliko sam razumeo vesti, nije bilo drugog učesnika u nesreći.

Marinko je malo pre nesreće kažnjen za prekoračenje brzine, a nakon toga je po njima proklizao zbog mokrog kolovoza i pao.

Sve to je sada nebitno. :(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Послао сам линк колеги Турчину да ми преведе. Надам се да ћемо сутра знати тачно шта пише у чланку.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ovo na slici izgleda nije ilustracija, vec stvarno BMW sa PA tablicama.

Autoput, prav. Moguce je da mu je pozlilo u voznji.

O "novinarskim analizama uzroka" ne vrijedi razmisljati.

 

Nismo se licno upoznali, ali smo se znali "digitalno" i dozivljavao sam ga kao pozitivnu osobu.

Moje saucesce porodici.

 

 

  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Ni veceg coveka ni vece energije. Necemo ove god sedeti na pumpi posle Navaka i komentarisati. Ono sto ti ja obecavam je da ces dobiti pocasni krug na stazi od svih drugara.

Pozdrav nasmejani Veliki covece.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8146 postova

Strašno, strašno, tragedija... potpuno sam zanemeo. Velika tragedija za porodicu, onda i za nas koji smo ga više ili manje znali. Siromašniji smo za jako pozitivnog čoveka. Kao da je takvih previše, pa da ih ovako gubimo...

 

Sve moje misli su uz njegovu porodicu. Nadam se da će pronaći podršku i solidarnost, pa i na ovim stranama . Kada je vatra ovako blizu, previše analize nije važno. Važna je solidarnost, šta god da se desilo i šta god da je uzrok. Naša podrška bez rezerve.

 

Inače, sve mi je jasno zašto postoji, slažem se u načelu, sve razumem, ali sve više i dublje mrzim ovu konferenciju. Ne mogu više da podnesem da na ovaj način čitam ovakve vesti. Kakva tragedija, Marinko druže... :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Katastrofa. Veliki covek sa jos vecim srcem, bila mi je cast poznavati ga.

 

Siroki ti putevi nebeski, Ljudino !!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Stigao prevod članka:

 

Der Fahrer des Motorrades hat im Stadt Tekirdağ ( das ist gleich nach der Grenze) bei starkem Regen die Kontrolle von seinem Motorrad verloren . Der Motorrad Fahrer ist dabei gestorben. Er wurde vorher wegen überhöhte( 130kmh )Geschwindigkeit ermahnt (strafe172 Lire etwa 50 Euro )

100 km später bei beginnenden starken Regen verlor er die Kontrolle .sein Freund der vor ihm fuhr alarmierte die Rettung . Die Ärzte stellten jedoch den Tod des Unfallopfers dar . Die Ermittler prüfen jedoch weiterhin den Fall und der Leichnam wir im Spital Çerkezköy Devlet Hastanesi aufbewahrt.

 

Vozač motora je u gradu Tekirdağ (nedaleko od granice) po jakoj kiši izgubio kontrolu nad svojim motorom. Pri tome je vozač izgubio život. Bio je pre toga kažnjen zbog prekoračenja brzine (vozio 130km/h) kažnjen sa 179 Lire (oko 50€). 100km kasnije pri početku jake kiše izgubio je kontrolu. Njegov prijatelj koji je vozio ispred njega alarmirao je hitnu pomoć. Lekari su samo mogli da konstatuju smrt učesnika nesreće. Slučaj se ispituje od strane istražnih organa a telo je prenešeno u bolnicu Çerkezköy Devlet Hastanesi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Muscle Kawa ZRX 1200R Verdis Rex

Pa, kako Turska!....Pre neki dan smo pričali i planirao je put za Plitvice-Split-CG-Pančevo....

 

VELIKI ČOVEK u svakom smislu te reči....

 

Nedostajaćeš nam , druže...počivaj u miru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja