Jump to content

Moto Zajednica

LED dodatna svetla

Recommended Posts

  • moto merkat °°, 4862 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

I ja sam takodje iskoristio te selne za grejanje :D Super su!

 

Ima li neko H3 sijalice u LED varijanti?

Sa sijalicom H3 u LED varijanti samo ce tebe bolje videti (efekat dnevnog svetla) bolje stavi pravu,ja sam ove ubacio u maglenke i vidim i vide me.

 

http://www.kupujempr...ter_id=22945133

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

Jel uzimao neko ova svetla kod nas, jel prodaje to neko ovde? Jel ima to negde da se vidi? Jer to sve sa interneta lepo izgleda, ali malo rizicno uzimati dok se licno ne vidi i neproba.

 

Ima ih kod nas al su malo poskupe (oko 45 evra) pa ako ti se isplati a ti kupuj. A za kvalitet nemoj da razmisljas odlicne su za te novce ako ih narucujes iz kine. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

Ima li neko iskustva sa ovim dodatnim svetlima?

 

1912306-5.jpg

 

Karakteristike se mogu videti na donjem linku ali mene interesuje lično iskustvo, kao i da li je potrebno još nešto dokupiti da bi svetla dobro radila (neki regulator napona, stabilizator ili šta već...).

 

http://www.fasttech....roducts/1912306

 

Evo ih na Aliju malko jeftinije Aliexpres

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1187 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Stiglo, ja sam pre prezadovoljan. Nisam verovao da 10w toliko bacaju snage. Nema sanse da pogledas u sijalicu. To je usmereno svetlo, kao XENON reflektor. Idem veceras za Austriju, pa cu u Louisu da uzmem nosac za te male reflektore. Zaista su jako mali, diskretni, a ubijaju kako rade. Drugar kad je video, odmah je i on sebi porucio. Kablovi debeli, a ceo reflektor je prilicno tezak i vidi se da nije neko djubre. Moje sve preporuke. Postavicu slike kad budem sve ugradio. Stavicu na vile, tako da ce svetlo da prati put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

Stiglo, ja sam pre prezadovoljan. Nisam verovao da 10w toliko bacaju snage. Nema sanse da pogledas u sijalicu. To je usmereno svetlo, kao XENON reflektor. Idem veceras za Austriju, pa cu u Louisu da uzmem nosac za te male reflektore. Zaista su jako mali, diskretni, a ubijaju kako rade. Drugar kad je video, odmah je i on sebi porucio. Kablovi debeli, a ceo reflektor je prilicno tezak i vidi se da nije neko djubre. Moje sve preporuke. Postavicu slike kad budem sve ugradio. Stavicu na vile, tako da ce svetlo da prati put.

 

I na kraju gde si ih kupio i koliko si platio ako nije tajna?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1187 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Evo sinoc sam malo cackao u garazi, pa sam postavio cisto da vidim kako to izgleda. Nosace sam kupio u Louisu, to su nosaci za far od motora, a ja sam ih iskoristio za nosace maglenki - (25e). Mislim da ce biti dobro, jer se meni svidja, a i pratice put i krivine kako ja budem upravljao sa kormanom.

 

wB9OaDY.jpg

j5rO8Qw.jpg

ZH9JRV1.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

ja ću ti ovako na prvu reći da ćeš ih skinuti prije nego napraviš prvi kilometar ... a ti probaj razmisliti zašto .. :):zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Motocikl: Honda xl650v Transalp

Jel zna neko da li negde kod nas moze da se nabavi ON/OFF prekidac koji se kaci na guvernal, za ovakva svetla koja se pominju u temi? Ili je jedina varijanta narucivati iz inostranstva...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12383 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ne verujem da ima kod nas, Louis ti je jedini izbor (i Sekula).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 7191 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Jel zna neko da li negde kod nas moze da se nabavi ON/OFF prekidac koji se kaci na guvernal, za ovakva svetla koja se pominju u temi? Ili je jedina varijanta narucivati iz inostranstva...?

 Bezuspesno sam trazio prekidac i kod ga nisam nasao. Kao sto kaze Arakis, narucio sam ga iz "Louisa".

 

https://www.louis.de/en/artikel/universal-switch-12-v-5-5-a/10032918?list=53024782

 

Prekidac je kvalitetan, samo sam ga pre ugradnje naduvao kontakt sprejem.

 

Uz "Hella" maglenke dobio sam originalni prekidac koji se ugradjuje u plastiku ali vozim nejked pa mi nije vrsio posao. Na TA mozes pa ako zelis dogovoricemo se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150
  • Ne silazi, 7191 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ok, hvala ljudi na odgovoru! Alekre, ako ne nadjem nista javljam ti se pa cemo se dogovoriti. Hvala u svakom slucaju!  ;)

Ako hoces da busis dacu ti ga za dz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Motocikl: Honda xl650v Transalp

Alekre druze, hvala ti, ali za sad sam u fazonu da izbegnem busenje tako da cu probati da nabavim ili ovako neku varijantu kao sto je Boki.64 predlozio, ili iz louisa. E sad, sto se kvaliteta tice... nisam pametan...  :) Bukovski rece kvalitet kineski... Jel to znaci da je riknuo posle kraceg vremena ili odradjuje posao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja