Jump to content

Moto Zajednica

Honda Transalp Otvaranje sezone 2014/2015

Datum polaska  

23 članova je glasalo

  1. 1. Datum polaska koji vam odgovara?

    • 13. April nedelja
    • 19. April subota
    • 20. April nedelja (Uskrs)
    • 27. April nedelja


Recommended Posts

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Za 19-ti i dalje prognoza nikakva, za Uskrs sunčano... 'Bem li ga ja baš...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Update od malopre - kažu mi da je na Debelom brdu dobar sneg pao i da su neki kamioni zavejani gore. Ja popodne/večeras idem sa porodicom u Ljuboviju (preko Proslopa) pa ću baciti "pogled na levo", da li se bele vrhovi Bobije, Medvednika, Jablanika...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Drugari, evo update iz prve ruke, sad dođoh u Ljuboviju. Na Proslopu sneg, ima ga i po kolovozu, ali je prohodno :D :D Temperatura gore oko -1. Moji su se u međuvremenu raspitali i dobili informaciju da je Bobija pod debelim snegom. Debelo brdo takođe, a kolega mi kaže i da je na Divčibarama dobar sneg. Ovo će definitivno da pada noćas i sutra ceo dan, a ako je verovati prognozi i u subotu... Po meni, nerealno je očekivati da će deonica od Debelog brda do Bobije biti prohodna za motor u subotu :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda crf300l rally

AAAAuuuuuuuu!!!Kao da smo na Alpe posli :staa2: Nista u tom slucaju cela prica odlaze se za sledecu subotu tj. 26.04

Vacr0 castis pice ekipu na prvoj pauzi a ja cu tebe :takoje:

PS:Ako ima toliko snega da li ce to da okopni za nedelju dana.Kako je krenulo otvoricemo mi sezonu u Junu <_<

 

Ja idem,ako ne bude padavina,svakako za vikend u Valjevo ali ostajem tamo pa ako neko hoce da slikamo motore na snegu :zvizduk: neka se javi :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Citat

U Srbiji će i danas vreme biti pretežno oblačno i hladno, mestimično s kišom i pljuskovima, na višim planinama sa snegom, koji će tokom dana preći u kišu. Hidrometeorološki zavod upozorava da se u petak i subotu očekuju obilnije padavine, dok se u subotu u planinskim predelima očekuje naglo otapanje snežnog pokrivača u kombinaciji s kišom.

 

Ako je verovati meteorolozima, sneg će brzo da sleti. Ja mislim do sledećeg vikenda skoro sigurno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1018 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Koje smo mi kurate srece, dugorocna prognoza kaza kisa i krajem sledece nedelje. Inace mi odgovara i sledeci vikend, cak vise od ovog, pocinje mi odmor pa mogu biti tamo koliko hocu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 358 postova

AAAAuuuuuuuu!!!Kao da smo na Alpe posli :staa2: Nista u tom slucaju cela prica odlaze se za sledecu subotu tj. 26.04

Vacr0 castis pice ekipu na prvoj pauzi a ja cu tebe :takoje:

PS:Ako ima toliko snega da li ce to da okopni za nedelju dana.Kako je krenulo otvoricemo mi sezonu u Junu <_<

 

Ja idem,ako ne bude padavina,svakako za vikend u Valjevo ali ostajem tamo pa ako neko hoce da slikamo motore na snegu :zvizduk: neka se javi :moto3:

Hahaha, vazi :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam takođe neiszvestan za ovaj vikend, sve zavisi od ovih poplava pošto mi je posao usko vezan za ovo sto se događa. Obzirom kakvo vreme prognoziraju verovatno ću biti na poslu ceo vikend...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda crf300l rally

Za sada je vreme suvo ali oblacno.Hocete da napravimo spisak za ovu subotu.Da mozemo da se organizujemo sto se klope i pica tice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Prema ovome trebalo bi da bude fino vreme http://www.weather2umbrella.com/sr/vremenska-prognoza-valjevo/eta2/11/1937100/0/meteogram

 

Ja sam za. Al' ja nisam transalpista :D a pošto je ovo predlog za zvanično druženje transalpista vidite prvo koliko vas može da ide sad za vikend :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1018 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Ovo je okupljanje ljubitelja a ne iskljucivo vlasnika transalpa, pa ako si ikada pomislio da bi mogao da vozis ovu vanvrensku masinu :D dobro dosao. A ako mozda i nisi, nema veze, ima da peces roštilj :lol:.

 

Ja sam slobodan za vikend, ostao bih i da spavam pa u nedelju u sirokom luku da se vratim za BG.

 

Bacio sam pogled na prognozu, deluje da se mozemo provuci.

 

Bilo bi dobro da se sto pre organizujemo, jer u petak imam veceru sa besplatnim picem pa da znam kako da se postavim spram vina i rakije :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda crf300l rally

Ja ne mogu 27. u nedelju ako se iskombinujete rado cu nekome objasniti kako da se popnete gde treba.Hajde da se prebrojimo za sutra pa ako nas ima da idemo a ako ne onda drugi put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda crf300l rally

Ovako ne vredi.Icice nas troje :) Kratko je ovo vremena da bi se ljudi prijavili.Bolje da se polako prikupimo za sledeci vikend,tacnije subotu,da mogu oni koji hoce da spavaju da ostanu i nedelju.Nadam se i drzim palceve da nece biti kise,drugih vremenskih nepogoda,drzavnih ili verskih praznika koji bi nas sprecili da se ovoga puta provozamo i podruzimo :)

Dakle pravimo spisak za subotu 3.maj.Valjda cemo ovoga puta imati vise srece :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Evo ja se prijavljujem i za 3. maj :D :D :D Tada ću ionako opet biti u Ljuboviji :nanana:

 

Nego, dkorsa85 i lemy, da slučajno ipak niste za jedno điranje po tom tamo kraju? Ja sam nešto mislio, ako opet ne uspe ovo okupljanje da u svakom slučaju sutra zapalim na sledeću turu: Valjevo - Pričević - Stave - Drenajić - Zeleni vir - Rajnovača - Ljubovija. Mogli bi kod mene u Ljuboviji da ručamo i otkuliramo i onda da se vrnemo preko Debelog brda nazad. Od Stava do Rajnovače je off po (nadam se) prohodnom makadamu - ide se podno Medvednika delom pored reke Zavojšnice i posle pored Ljuboviđe. Ja sam tuda (doduše iz suprotnog pravca) prošao pre par godina - pojma nemam kakav je sad put, ali mislim da ide narod normalno. Sama priroda je fenomenalna. Jedino ne znam posle ovih kiša i otapanja snega kolika je Ljuboviđa u gornjem toku i da nije negde prelila preko puta, mada mislim da ne bi trebalo ako se ja dobro sećam konfiguracije tog puta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja