Jump to content

Moto Zajednica

Honda Transalp Otvaranje sezone 2014/2015

Datum polaska  

23 članova je glasalo

  1. 1. Datum polaska koji vam odgovara?

    • 13. April nedelja
    • 19. April subota
    • 20. April nedelja (Uskrs)
    • 27. April nedelja


Recommended Posts

  • Zainteresovan, 895 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

PaPaja idemo Beograd-avalski put-Ralja-Mladenovac-Orasac-Aradjelovac-Belanovica-Ljig-Mionica-Valjevo(moze preko divcibara a i ne mora,mozemo da ustanovimo na licu mesta)-Debelo Brdo-Bobija.

 

Djordjino mesta ima poprilicno.Ne znam koliko kreveta ima.Ja sam pogledao samo jednu sobu u kojoj ima tri kreveta a ima jos tri sobe na spratu ali ne znam da li ima kreveta.

 

Arvak koliko se secam sobe su u dosta boljem stalju od ove :staa2::lol:

 

 

O.K cekam vas onda u Mladenovcu, dogovoricemo detalje gde i kad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Da li su dobrodosli i postovaoci naseg nacina zivljenja, a u posedu druge vrste motora? Imam par drugara na naked~ima koji bi se pridruzili, osim pogresnih motora :nanana: , nisu lose drustvo :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda crf300l rally

Ma nije nkakav problem sto se mene tice a verujem i ostalih.Upozori ih da do mesta na kome se okupljamo vodi 16km laganog makadama.Za nas je to :moto3: a za njih bi mogao biti :zvizduk: .Taman neka pogledaju sta ima na trzistu pa da znaju sta valja sledeci put kada budu kupovali motor :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 358 postova

Evo dosao je trenutak da ozvanicimo datum ovog naseg okupljanja.To ce biti 19.Apri  obzirom da je ovaj datum imao ubedljivo najvise glasova.

 

Sto se tice pomena da se bez obzira na glasanje ide 26.aprila i pored dobre volje do toga nece doci jer kao sto sam rekao ima clanova(Arvak i Gox) koji su glasali za 19. a ne mogu ici kasnije.Ja takodje spadam u tu grupu i znam da razlozi nisu bitni ali ja cu spomenuti vise da bi se pohvalio nego pravdao da za vikend 26. ili 27.(koj bude lepsi dan) slavim cerci prvi rodjendan :) .

 

 

Vacr0 nadam se da ces se iskombinovati i pridruziti nam se 19. Bas bi mi bilo drago da vas vidim i ove godine.

 

 

Za sve one koji polaze iz BG-a polazak je u 8.00h (cekamo do 8:00 :) ) ukoliko ima neko da se sa ovim ne slaze neka slobodno kaze.Nesto cemo kombinovati kao i uvek ;) 

 

 

Za one koji bi krenuli sa nama iz BG-a a dolaze iz nekog drugog grada neka mi puste poruku na pp da vam dam br. telefona da mozete da se javite u slucaju da kasnite :)

 

 

Mislim da je to sve za sada.

 

Pozdrav.

 

Tesko, a i burazer mislim da nece moci... :'(

Jos cu videti za 19. kakvi ce mi biti planovi, ali mislim da nece biti nista od toga.

Videcemo se mi svakako na zatvaranju sezone :)

Uzivajte, i lepo se navozajte! Srecan Vam put, cekam slikice i utiske :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

Može spavanje tamo, taman da isprobam novu vreću 0namigivanje.gif

Sto se komfora tiče, posle Sobe br.1 sve mi je ostalo limunada...tamo ni Toza vampir ne bi spavao. 3stabre2.gif

 

Jedva čekam da krenemo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Za one koji bi eventualno postili u subotu (poput mene), imam sledeći predlog. Ja ću u Ljuboviji biti u petak, tako da u subotu ujutro mogu da poranim, skoknem do Trešnjice i kupim nam pastrmku direktno na ribnjaku, i onda produžim preko Debelog Brda za Valjevo i posle za Mionicu da vas sačekam.

 

Samo mi javite do petka uveče koliko ima zainteresovanih za pastrmku :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

Pozdrav drugari nadam se da cu vas i ja scekati u Mionici bar da se provozam sa vama do Bobije jer sam jako kratak sa vremenom al bice mi srce kao kuca kad budem video vise TRANSALPICA u koloni..... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda crf300l rally

PaPaja odgovara li ti da te pokupimo na ulazu u Mladenovac gde je skretanje za Arandjelovac kod trznog centra "TCM"?Ovo su koordinate mesta 44.447445, 20.687188

 

Icatenej da li bi ti odgovaralo da nas sacekas na raskrsnici u Mionici koja vodi ka Divcibarama i Divcima(Valjevu)?Ovo su koordinate mesta 44.252068, 20.081717

 

Za vreme bi se kasnije dogovarali kada budemo znali definitivno vreme polaska iz BG-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 895 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700
PaPaja odgovara li ti da te pokupimo na ulazu u Mladenovac gde je skretanje za Arandjelovac kod trznog centra "TCM"?Ovo su koordinate mesta 44.447445, 20.687188

 

 

Da moze, cekam vas tamo 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Icatenej da li bi ti odgovaralo da nas sacekas na raskrsnici u Mionici koja vodi ka Divcibarama i Divcima(Valjevu)?Ovo su koordinate mesta 44.252068, 20.081717

 

Naravno da odgovara... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda crf300l rally

Ako si gledao na RHMZ oni osvezavaju mesecnu prognozu 1. i 15. u mesecu.Obzirom da je danas 12. znaci da su te prognoze od pre 12 dana.Drugi sajtovi pokazuju suncano za vikend sa max temp. od 20 stepeni. U svakom slucaju toplo se obucite planina je to.

 

Ako padne kisa odgodicemo za sledeci vikend.Znam nekoga ko ce navijati da kisa padne ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TA 600

Na stranu da li cemo ici 19. ili ne, ali ne bi previse paznje trebalo posvecivati prognozi...

 

U cetvrtak sam gledao prognozu za petak, subotu i nedelju za predele gde sam planirao da prodjem i prognoza je u pogledu kise bila katastrofalna, tj. kisa sva 3 dana...

 

Pokisao sam kao mis od Beograda do Sida, osusio se i potom presao jos 1200km bez kapi kise. Ok, mozda par kapi u Sloveniji... 1hmm.gif

 

Sad dodjoh kuci i nista mi ne fali. Sta vise...

 

Slazem se da ako bude bas lose vreme onda ovakva vrsta voznje gubi poentu, ali mislim da cemo to moci iole da znamo u petak popodne. Toliko mooozda verujem nasim prognosticarima :) Sad definitivno ne, i ne bi se trebalo opterecivati...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

Jao vidi ga ovaj, kupio nove gume i sad mu kisa ne moze nista :P

Ma nije meni cak ni problem da idemo po kisi, samo je problem sto onda nema rostilja, ali, kako neko gore rece, pravu prognozu mozemo tek da ocekujemo u cetvrtak.

Meni se samo bas ide po lepom vremenu, da nas bude sto vise, pa me ovo iscekivanje sunca bas nervira ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja