Jump to content

Moto Zajednica

auto-put.....motor

Recommended Posts

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Ko sme i zeli da prodje bez placanja, prolazi, ko ne sme ili ne zeli, to ne radi i gotovo. Mislim da se najvise ljute oni koji bi hteli, ali ne smeju.

 

BRAVO !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW R1100GS

Od kada je krenula ova tema bash razmisljam koliko sam motora video na auto-putu.

Stvarno malo. Medjutim juce sam ulazio na auto-put kod Batocine i tri R-a

samo projurise pored mene dok sam uzimao kartu. Imali su i vidne tablice i sve ok. Niko se nije potresao.

Takodje je neko napisao da je na kartici registarski broj. Nije tacno dok sam prilazio rampi izbacili su mi karticu.

Znaci pre nego sam stao u domet kamere. Ja motorom izbegavam auto-put. Motor vozim iz zabave a auto-put mi to nije.

Medjutim da ga koristim mislim da bi platio. J**i ga tako sam naucen. Medjutim cudno mi je kako se niko za nista ne buni.

Sta god koliko god da poskupi mi samo. E pa j**i ga. Valjda ce i kod nas jednom stvarno zaziveti prava potrosaca, kada smo

vec postali takvo drustvo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Motocikl: Yamaha XVS 650A DragStar

Ja sam odlucio da od sutra ne placam patike, ni farmerice, ni gace, ni carape, ni kurtone... Predlazem da svi tako postupimo i pokazemo da se tako borimo za svoja prava, jer je to jedini nacin da nesto postignemo, zar ne ?!!! Ispravite me ako gresim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Svi smo pogledali one dve devojke u Bgd na desavanjima posle mitinga. Culi ste njihova opravdanja, jako me podsecaju na opravdanja za neplacanja putarine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Ko sme i zeli da prodje bez placanja, prolazi, ko ne sme ili ne zeli, to ne radi i gotovo. Mislim da se najvise ljute oni koji bi hteli, ali ne smeju.

 

BRAVO !

BRAVO !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja