Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14048
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Misliš na ona udubljena (bazene) u duploj desnoj i u poslednjoj levoj pre boxa? Kad su ih poravnali? Ja sam bio prošlog četvrtka, rupe su bile na mestu.
  2. Nadam se da neko drugi vozi.
  3. Skoro da cu navijati za njega... ovaj pocinje da me nervira Ko? Stoner? I mene je iznervirao kad je pretekao Spiesa danas.
  4. to crank

    Moto3

    Ovo će u početku da budu motokros agregati prilagođeni novoj upotrebi.
  5. Odličan izbor
  6. A već je na početku sezone imao isti slučaj...
  7. Ma jok, tebe je odrao!
  8. Pa nije da nisu. Ovo im je prvi put na Brnu, svaki minut testiranja je dragocen za "setting".
  9. Ako ti nije problem postavi neku sličicu tih adaptera. Hoću, čim se vratim s puta.
  10. Menjam opruge na Kavasakijima!
  11. Čini mi se da se nisam precizno izrazio. Imam adaptere za SV/DL viljuške na koje se stavljaju Gsxr-ova klješta sa 4 klipa. SV i DL klješta imaju 2 klipa. Razlika je ogromna. Mislim da je stavljanje SV-ovih klješta gubljenje vremena
  12. Verovatno čuo od pijanog Velka Petrovića. To što slušaš na srpskom dok gledaš sliku sa Motors kanala je šum. Mladin je diskvalifikovan nakon trke, oduzete obe pobede i bodovi koje je stekao na stazi VIR http://www.motorcycle.com/news/mladin-disqualified-from-vir-results-86742.html Ne milsim da je Mladin doneo radilicu iz Australije, mislim da su je napravili u radionici njegovog tima u Americi. Na ova dva PDF-a su rezultati sa te dve trke (istog dana kao i u WSBK) na kojima možeš da vidiš da je Mladin jedini diskvalifikovani (DQ) vozač: http://results.amaproracing.com/pdfresults/rr/2008/09-virginia/sbr1ovr.pdf'>http://results.amaproracing.com/pdfresults/rr/2008/09-virginia/sbr1ovr.pdf http://results.amaproracing.com/pdfresults/rr/2008/09-virginia/sbr2ovr.pdf'>http://results.amaproracing.com/pdfresults/rr/2008/09-virginia/sbr2ovr.pdf Ovde možeš da pregledaš ostale rezultate iz te sezone (i svih ostalih sezona) i ustanoviš da Spies ni jednom nije bio diskvalifikovan što bi bilo nemoguće da je uhvaćen sa nelegalnim delom jer to automatski povlači diskvalifikaciju: http://results.amaproracing.com/ Takođe možeš da vidiš da Mladin ni jedan drugi put nije bio diskvalifikovan što bi morao da bude slučaj da je diskvalifikovan i zbog nekakvog kontakta na treningu. Pošto nelegalan deo automatski, po pravilniku AMA, povlači diskvalifikaciju i oduzimanje SVIH bodova osvojenih tog vikenda znači da je diskvalifikovan samo jednom i to onako kako u tekstu na engleskom i piše. Ako i dalje više veruješ pijanom Veljku nego meni mogu da dublje elaboriram svoje tvrdnje.
  13. Može adapter i 4-klipa klješta od gsxr600/750.To je ozbiljna stvar. SV650 ima dvoklipa. Trenutno sam na putu ali kad dođem kući mogu da postavim sliku adaptera za spomenutu zamenu.
  14. S kim se ja druuuuužiiiiiim!? :o :o Blago tebi!
  15. Moja supruga, Mađarica iz Mađarske, kad ga je prvi put videla rekla je: "that's one of your guys" Danas sam napokon ustanovio odakle je Mladin. Ćaća mu je doša iz Hrvatske (tada YU) kao 18-godišnjak. Igrao je fudbal i vozio Motocross. Danas trenira Matovu polu sestru Deeon Mladin koja igra tenis. Nije ni je- dnom posetio sina za vreme njegove američke karijere a druže se kad je Mat u AUS. Rekao bih strah od letenja kao i u Grazianovom slučaju. Eto, ako se plašite letenja delite bar jednu osobinu sa očevima dvojice velikih motorciklista.
  16. Danas me je na Hungaroringu pretekao Gabor Talmacsi. Prvo sam mislio da je njegov brat kad sam procitao Talmacsi na dupetu a onda sam shvatio da je mršav (brat je debeljko) i da je u zelenom kombinezonu. Mislim da je vozio R6.
  17. Demantuje da je XY izjavio to što mu se pripisuje a ne da Rossi prelazi u Ducati.
  18. Ja za Hungaroring, Pirelli Superbike Pro, prednja 2.0 zadnja 1.9 Na Huji sam vozio samo SV-a Pirelli Diablo p.1.8 z. 1.8 ali mislim da bi moglo i manje sobzirom da su manje brzine. Trebalo bi bolje da se zagreje. Dodjite kad je Rboban na stazi, ima spravu za merenje temperature pa ako je još i ponese...
  19. Ukoliko se radi o imenu Jonathan Rea-e, ime se izgovara Rej za razliku od Gino Rea gde se izgovara Rea. Razlika je u nacionalnosti J. je Irac a G. je Englez. Ovo je objašnjenje komentatora (Britanca) sa www. worldsbk.com-a. Steve Martin (svetski prvak - endurance i str. komentator na worldsbk.com) i James Whitam str. kom. na brit. eurosport i 2X prvak u BSB) ga zovu Johnny "jer ga tako svi zovu". Ukoliko se radilo o nečem drugom, izvinjavam se na ponavljanju. http://en.wikipedia.org/wiki/Jonathan_Rea
  20. :o Na stazi? A u prednjoj koliki je pritisak?
  21. A gde si?
  22. Još jedan dokaz da je glupo kupovati nov motor!! Ovaj far mi je prvo bio OK ali sad kad si ofarbao motor u moderno... Nekako je sve lepo uočljivo uključujući i blatobran - a na mestu fara nešto malo i tamno. Doduše slikano je noću sa blicom... Pravio si neki šablon na bokovima od kartona. Jesi odustao ili...?
  23. Pa koliko si puta to uradio? Mislim koliko si ulja do sad ispustio iz sistema? Gde je nivo na rezervoaru pre nego što počneš da voziš? Da li raste kad počnu simptomi? Jel su ti povezana klješta ili imaju posebna creva?
  24. Meni su DR, XR i sl.najgotivniji u Supermoto verziji. Imaš na supermotojunkie.com temu "vaš motor" ili tako nekako pa pogledaj od čega sve prave smt., možda dobiješ inspiraciju da mu još nešto uradiš. Svakako nisi u klasi za trke ali za široku upotrebu 100%
  25. Super projekat!! A ovaj šareni čaršav si odabrao da ti bude teže da nađeš sitne delove?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja