Iz snimka se sve vidi iz prvog puta i nema potrebe za veđenjem frejmova. Gledaš u semafor, svetlo upaljeno,
motor se pomera, staje, svetla se gase i motor ponovo kreće. Video sam odmah kad sam gledao trku i nisam
ni mislio da će nešto zbog toga da se desi. Komentator na MotoGp.com je lakonski rekao "Rossi je imao problema
na startu". Nije ništa time dobio, što je uglavnom i slučaj ali pravilnik kaže drive trough - izuzev početkom oktobra
u Japanu za drugog na startu