Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14048
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Mora da ga je i noga bolela, pošto je tek 8
  2. to crank

    Nova Klasa

    Supermono. Voze i u drugim zemljama.
  3. Povremeni pljuskovi, 14 stepeni... ceo vikend. Usra nam kiša provod.
  4. to crank

    Nova Klasa

    Ovo je privremena klasa. Moto3 će da bude 250 4takta. Ali za zezanje je prva liga. Mora malo i teretana da se ugradi u "cenu".
  5. +potočići
  6. Honda Motor Europe i ten Kate Racing potpisali trogodišnji ugovor o saradnji koim se obezbeđuje nastavak fabričke podrške Holanđanima u Superbike prvenstvu.
  7. Mislis digne? Spusti u NIZU ali gura polugu na gore.... Sto je na normalnom menjacu NE moguca misija u levoj krivini u NAGIBU... Obrnuto! Spusti u višu, što je na uobičajenom setu ne moguće u levoj krivini. Najveći broj trkača, pogotovu na nžiim nivoima nikada ne šalta u krivini, sem možda u slučaju greške. Mat Mladin vozi sa "normalnim" menjačem. Valjda nikad ne graši.
  8. Moj tast skuplja stare, posebne, satove. Uglavnom ga zanimaju neobična rešenja. Ima par digitalnih iz '70 i '80 da ti pamet stane. Ten Kate je ranije pravio trkačke motore bez obrtmetra. Samo lampica da majmun zna kad da promeni brzinu. Ja se potpuno slažem. Možda dve lampice. Jedna narandžasta "sad će" i druga crvena "sad". + jedna zelena za "dovoljno ugrejan". Sve ostalo - višak. Bolje da ugrađuju merač vremena sa senzorom serijski nego sva ta sranja. Sad - ima ljudi koji vole te ekrane, dugmiće, .... E, i stvarno je vreme da počnu da serijski ugrađuju "quick shifter" Pa ovaj motor je full za stazu samo su ga okitili migavcima da može da se registruje. Ista stvar sa BMW-om i Apriliom. Pri tom se ne kosi sa uličnom upotrebom. Sve u svemu voleo bih da ovo bude model kojim će Kawasaki da uzme titulu u SBK. Nije da navijam za nekog posebno ali bi bilo osvežavajuće.
  9. Da bi mogao da u krivini "short shift"-uješ u višu.
  10. GP stil. A i šta fali digitanom satu?
  11. Kod vas u radionici ili kod vas u Svilajncu? u svilajncu... Jel dobar majstor?
  12. Ovo je jedna od najefektnijih prerada na forumu. Mislim da je jedini nedostatak ove teme jedno: "Nekad i Sad" Evo od čega je majstor napravio motor!!
  13. Motor se ugreje na radnu tempeaturu i zimi i leti. Ja ga vozimi po minusu a nekih primetnih razlika u temeraturi nema. Čak i da ima razlike i staviš drugo ulje za zimu, koliko ćeš kilometera da napraviš do proleća da bi opet menjao ulje zarad promene gradacije.
  14. Kod vas u radionici ili kod vas u Svilajncu?
  15. Ne vidim vest da se Francis Bata povampirio i da će Alstare Suzuki da tera jedan motor sledeće godine. A na motoru... povratnik, Michel Fabrizio.
  16. Na 1:06 ima snimak s leđa, lepo se čuje zvuk. Ovaj na reklami je iz neke audio arhive. http://www.motorcyclenews.com/MCN/sport/sportresults/videos/2010/October/oct1310-magny-cours-wsb-test/
  17. Uuuuu, i to crvenog sa brojem 7. Respect!
  18. -Sve je izvesnije da će Checa da zameni Kalia u poslednje dve trke. Već je testirao Ducati 800 u Mugellu.
  19. -Laverty na testu u Magny-Coursu vozio 1:38:7 što bi ga odvelo u Superpole 2 na poslednjoj trci. Pitanje je na kojim gumama ali to je već mak na konac
  20. Ja i dalje mislim da ovaj u sanduku nije standardni model nego nečija (Roland Sands) prerada. Evo ga jedan odmara pored puta:
  21. Ma zaintrigiralo me ono sa "spojio hobi i profesiju; ko ne veruje može da dođe da vidi" Curiosity killed the cat!
  22. Race ABS i Race Traction Control na 1000RR su novi i razvoj je koštao boga i oca. To će da im se vrati kroz svetlu budućnost.
  23. Morao sam da nadoknadim beskorisno krisnim. A i sad znamo gde je "granica dobrog ukusa".
  24. Ili će da im pojeftini proizvodnja s rastom prodaje. A najverovatnije od svega pomalo.
  25. V4?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja