Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14046
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Šta nema više prenosa na "slobodnom" kablu kao što je do sad bilo?! U Mađ. vlasnik jedne kablovske mreže kupio prava na MotoGP za svoj sportski kanal te na drugoj, većoj, mreži (koju ja imam) nema prenosa!!!
  2. to crank

    Nova Klasa

    To s facebuk-om možeš da...
  3. Meni je tako izgledalo dok sam gledao uživo.
  4. 1. RMZ450 2. Nagnii monitor u desno za oko 45° dok se KTM reklama ne poravna s horizontom, biće ti malo lakše.
  5. Uh, kolika radionica :o Čemu služi inače?
  6. Blam te da priznaš da si opet izgubio aparat!
  7. [qdiste, ali uote author=Popaj link=topic=62398.msg961187#msg961187 date=1287602186] Price da se za taj motor ne moze reci da je enduro uopste ne stoje. Procitaj ovaj fenomenalan putopis sa ADV foruma : http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=533442 Priča se i za R1 da nije enduro.
  8. Jel ovo znači da će biti "slobodan izbor" agregata ili da se KTM sprema na licitaciju za jedinog dobavljača?
  9. Oooo, tu sam te čekao!
  10. Ako se Lalajko složi i ja ću!
  11. Grozno je što je napao čoveka, ali je stekao minimum jednog navijača!
  12. Šta, i uff je otišao na službeni put?!
  13. Ili uff, ne daj bože! Ili Velimlje, aaaaaaaaaaaaaaaaa!!
  14. Ajde, ajde. Kad će novi site?
  15. Ajde BRACO zovi Aćima!
  16. Evo šta mi je palo na pamet kad je Ausie rekao da će da ide na Philip Island MotoGP. Da se Bjbikers negde i nekako registruje kao web motomagazin (ili da se registruje poseban Online Moto Mag) i da se daju akre- ditacije nekolikim gastarbajterima po Amerikama i Asia- pacificima, da mogu da dopru (možda) do padocka i da nekog savataju za interview, par slika, možda neki video. Možda? Ko zna šta bi se izrodilo iz toga. Mislim, može i za Evropu. Evo ja ću da pišem Dorni da pitam šta je potrebno da bi se dobila novinarska propusnica za padock. S obzirom na broj članova (ko te pita dal su svi aktivni) mislim da postoji šansa da se nešto izmajmuniše.
  17. Jesi li uslikao nešto da pošalješ sirotinji u otadžbini (i okolini)?
  18. Pa to su hteli jel su izračunali da je tako lova velika i sigurna. To je kao da kreiraš sektu. Sektaši se ne preispituju oni veruju. Pogledaj Aćima.
  19. Morao bi još 10 godina da pobeđuje 6 puta godišnje u proseku da bi stigao Rossi-a. Ja verujem da je to sasvim moguće. Mlad, spreman, talentovaniji od bilo koga koga sam do sad gledao. Samo još da ga Dorna malo podrži i cilj je ostvariv.
  20. @Pablo Održavamo temperaturu do Estorila.
  21. Ma niko ne priča o slučajnim udarcima. I Rossi je razvalio Melandrija, polomio mu je stopalo i sjebao sezonu ali je bilo očigledno da nije namerno. Malo optimističkije nasrnuo izgubio kontrolu i pokupio ga. Maler.
  22. I ovo je nazvano racing incident ??? Obratite pađnju kako mu "prosto ulazi u točkove" i "maximalno obara motor" http://www.youtube.com/watch?v=9m35LqM3kto
  23. Hmmm...
  24. Jel ovo s nekim "prelivom" ili je odsjaj od lampre u pitanju?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja