Zemljače iz Australije, ajde molim te raščini mi kad se vozi australijiski SBK i da li ima šanse da se gleda nekako na netu? Sve se nadam da je za vreme "vašeg" leta da nekako premostim do "našeg"proleća bez da visim u "motori", "opšte teme", "moto oprema" ,"motoristi na drumu".Ako ne uspemo da provalimo neki "link" mogao bi da nas održavaš u stanju informisanosti.
Mislio sam da ti pošaljem p.m. ali ovako vršim veći pritisak.