Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14055
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Pa znaćemo nakon sledećih par trka, ako nastavi sa neviđenim uspesima i skupi dva 6-a mesta i jedan podijum po kiši...
  2. Pa to svi znaju. Likovanje ne-Rossijevaca se bazira uglavnom na se*endanju od prošle godine (više J.B. nego Rossi) kako će oni ovo i ono ("za 80 sekundi") pa će Ducati da leti po stazi a sve se svelo na prepravljanje Ducati-a u Yamahu kao što je jednom i Yamaha prepravljana u Hondu. To sve zato što Valentino Rossi ume da pobeđuje samo na jednom motoru a to je "Jeremy Burgess GP". Zalepi mu ovu ili onu marku to je jedan isti motor. Potreban je i dodatak a to je da klupski kolega ne bude konkurent za titulu i da mu se ne da isti paket. Bez ta dva uslova bi sigurno uzeo nekoliko titula zato što je opasan trkač ali cela ova "Schumaherština" (a i taj je imao auto sa budžetom jednakim zbiru budžeta svih ostalih timova) ne bi ni postojala. Ako je išta doprinelo sličnosti MotoGP-a i Formule 1 to je Valentino Rossi/Dorna preduzeće. Sad kad je s njim manje više završeno setili su se da uvedu izmene koje će da povećaju broj timova i naprave takmičenje zanimljivijim. Promene bi trebalo da budu takve da CRT timovi mogu ida pobede po nekad a ne samo da učestvuju. Sumnjam ali videćemo. Nije se prilagofio Hondi nego Ducati-u.
  3. Lepo, polako da svi vide šta piše na motoru.
  4. Ma skroz su različite. Na jednoj piše BRIDGESTONE a na drugoj GENERALI.
  5. Aaaaa, sad sam se prosvetlio. Pa to u stvari "gleda" u koju stranu se "mrda" ručica. Znači da je moguće da pogreši ako pomeriš ručicu a ne uđe u željeni stepen prenosa?
  6. Prvo su mu zapretili a onda je pristao. Mora REPSOL da se vrti po stazi, platili su.
  7. Ih, ozbiljna...
  8. Uff, cena sitnica: 80.000 FT ili ti 300 Evra!?! Samo štapovi. Mislim da ćeš nać jeftinije negde drugde.
  9. Našao, kupio, koštalo me 240 Evra, gole felne.
  10. Možda Hayden nije hteo novi dok ne vidi da li radi.
  11. Jesu li vam ove tampone dali uz karte? Oćete li da napravite neki plakat da vas uočimo na prenosu? Šta znači: "voor al uw kaarten al reizen"? na google translate dobiješ sledeći odgovor: за све мапе претходно путовања
  12. Spala knjiga na dva slova.
  13. Našao sam felne koje tražim već neko vreme, tip ima milion delova (u Budimpešti), idem sad do njega pa ću da vidim i za štapove za SV-a. Dolazim sledeće Srede u Beograd pa ako bude povoljna cena mogu da ti ponesem. Jel ti treba još nešto od prednjeg kraja ili samo štapovi?
  14. Trebaju mi rezervni točkovi za motor da stavim kišne gume da ne bih morao da se piškam sa staze svaki put kad padne kiša. Trebaju mi odmah, t.j do sutra!! Ja sam u Budimpešti pa nema smisla da se dogovaram s nekim iz Vranja ali ako ne nađem ništa blizu...! Modeli sa kojih mi odgovaraju točkovi su: GSX-R 600/750 K1, K2, K3, K4 i K5 GSX-R 1000 K1, K2, K3 i K4 SV 1000 sva godišta.
  15. To je istina ali mu onda treba ceo prednji kraj + set adaptera pošto osovina upravljača nije ista. Ako čovek ima "vremena"... p.s. a šta je s ovom od Limenog? Tebi odgovaraju štapovi sa obe generacije.
  16. Pa nisi valjda lud da menjaš ovo za 600 - nek je i K15.
  17. Slažem se sa Vujom da treba na "kupujem" da staviš oglas. Ako već nisi, napiši da ti odgovaraju sva godišta štapova - i prva i druga generacija. Mislim da su i na Gladijusu isti ali njih i nema.
  18. Ma i*ebem ti vremensku prognozu, svaki dan menjaju. Sad najvaljuju kišu za Četvrtak i Petak a sunce za Subotu i Nedelju. Ne mogu nigde da nađem felne za 600/750 K1 - K5 ili 1000 - K4 ili SV1000 sva godišta. Sve što sam našao je neko već kupio. Moraću sa slikovima pa kako mi se posreći s vremenom.
  19. Pa šta bi sad? Da biraš ko će da odgovara? Ot tih 7,8,9... koliko god, titula možda dve ili tri nešto vrede, ostatak je deo poslovne strategije Dorne.
  20. Pa da nije sa udobne Yamahe držao predavanja Stoneru kako treba da se vozi Ducati, možda ne bi bilo toliko smešno njegovo zlopaćenje na potonjem.
  21. Mene je ubedio.
  22. Oooo, promenii ste magarca?! Nema veze, iz istog su sela. Ma nije Ducati go*no nego Rossi ne ume da ga vozi.
  23. Prebacio s GSXR-a, da vidim da li pasuje pa vratio. Trebaju mi kočnice na GSXR-u.
  24. Da će da vozi buduću šasiju i menjač sa starim agregatom?
  25. Jel neko iznenađen? Poznati kao varalice, izbegavali porez, prevarili advokatsku agenciju koja ih je spasila od kazne, muljali sa gumama uz amin Dorne. Šiparice razočarane, gledanost opada - ne bi me čudilo da im je Carmelito šapnuo da malo porave to *ovno od motora.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja