Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14054
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Jesi li obratio pažnju gde radi ovaj obrazovani. Sejanje panike oko nuklearki (da su mene pitali ne bi ih ni pravili) je ovakvima u nekim slučajevima učetvorostručilo vrednost koju imaju u deonicama firmi koje prodaju vetar. p.s. Motegi circuit - Fukushima nuclear plant 120 km vazdušnom linijom
  2. Ovi momci nisu akademski obrazovani i lako je da padnu u primitivnu paranoju. Treba ih razumeti. Nije mi jasno što Dorna insistira na toj trci kad je posledica ovoliko blamiranje. Šta njima znače podaci o nivou, akumulaciji, ... radijacije. Ko detetu da objašnjavaš da je duboka voda OK. Trebalo je odmah da odustanu čim su vieli da su se zabradili.
  3. Ljudi, videste li ovo?!? Ja sam prestravljen!! Sve će da nas nateraju na ove šištavce!!! Ima Apple da počne da pravi aj-ar (i-R). Treba se spremiti na vreme. Ja planiram da prepravim motor na alkohol i da zapatim šljivik.
  4. Ljudi, ostavite se toga, Adriana Stoner je možda i bila trudna pa imala pobačaj. Isto važi i za ovi Rossi-evu. Tema stvarno nije za sprdanje. Moj prijatelj je prošle godine, naivno, napravio žurku da proslavi što mu je devojka zatrudnela da bi mesec dana kasnije sav sjeban zvao da kaže da su izgubili bebu. Mi smo zamalo već rođenog ispustili a moš misliti šta se sve dešava u stomaku. Ako bi mogli da preskočimo decu i trudnoće u posprdnom tonu bio bih vam veoma zahvalan. @Jahač: evo i tebi!
  5. E bre RAmireZ al si ga uozbiljio. Pa zajebavamo se samo nećemo da kažemo. Dobro, Aćim se ne zajebava, stvarno se prepao za titulu.
  6. E, majke ti otkrij mi jednu tajnu. Kako uspevaš samom sebi da daješ ove pluseve?
  7. Ja isto navijam za Stonera. Primetio sam da je Rossistima najomraženiji pa mi odgovara kad on pobeđuje. Zadnjih par godina sam navijao za Lorenza iz sličnih pobuda. Što se tiče zanimljivosti trke, jednom davno sam došao kod drugara na kafu i on me pita: "jesi gledao F1? Neviđeno dosadna trka:" To je bila ona trka ,ako se sećate, kad je Senna držao Mansella pola trke uz pomoć magije. Šta reći, život je nekom majka a nekom maćeha.
  8. Uuuu, titula klizi, živci popuštaju...
  9. A tzv. race pace mu je bio OK, da se nije drndao s Rossi-em onoliko uvatio bi Pedrosu 100%. Iako pretpostavimo da je munja sa launch controlom prouzrokovala loš start i dalje ne objašnjava druge loše startove. Mislim da bi ako to reši mogao da se priključi prvoj troici.
  10. Moguce, izgleda da za Aziju ne pustaju istu trku. Ko je kod vas pobedio? Čekaj, u koliko sati si gledao trku? Pocela u 4 ujutro a zavrsila 5 minuta kasnije jer se sve znalo E pa u 4 ujutru nije ni čudo da ti se spavalo.
  11. Moguce, izgleda da za Aziju ne pustaju istu trku. Ko je kod vas pobedio? Čekaj, u koliko sati si gledao trku?
  12. Posle trke Rossi prešao u Haydenov deo garaže zagrlio ga i rekao mu: "jednom ću ja da budem ispred, jednom ti"
  13. Ma daj Mikulanac nemoj da zajebavaš, odlična je trka bila.
  14. Lorenzo jedva sišao s motora a onda još jedvije odćopao do stolice na koju se takođe jedva spustio. Valjda će adrenalin malo da mu pomogne da zaboravi na muku. Iebe ga to što na ovoj stazi nema baš mnogo mesta za odmor. Čak je i pravac kriv te mu neće biti lako u završnici.
  15. to crank

    Romaniacs 2011

    Čekaj dok sroči, za ovolko mu je trebalo 3 dana.
  16. De Puniet-u ustanovljene naprsline na pršljenovima i kuku, ukoliko se bude dobro osećao posle warm up-a učestvovće na trci.
  17. 1.Lorenzo 2.Pedrosa 3.Stoner 4.Spies 5.Dovizioso
  18. Kada uključe "launch control" "traction control" se automatski isključi. Da bi se ponovo uključio potrebno je da se minimum jednom šalta na niže. Mlađani Jorge je zaboravio na tu sitnicu. Zato je i bio onako ljut kad je ušao u auto da ode do doktora. Prisetio se. Ne mogu da verujem da nije ništa polomio. Pedrosa bi bio u koritu 6 nedelja posle ovakovog pada. Ako nekako uspe da zadrži prvo mesto posle starta ima da ih odere. Ako mu se zavuku Stoner i Pedrosa pre prve krivine biće zanimljiva trka.
  19. I ja isto mislim. Ne bi me iznenadilo ni da pobedi.
  20. to crank

    Romaniacs 2011

    Bravo Filipe!!
  21. to crank

    Romaniacs 2011

    Lako je vama kad vas KTM snabdeva specijalnim alatima i opremom. Zamisli da ste morali da se snalazite.
  22. to crank

    Romaniacs 2011

    Otišao da spava. Ustaje rano a i budi se po celu noć.
  23. Ma voze ih patuljci. Spies izgleda ogroman, a kladim se da nije viši os 180. Rossi odličan 9. Ma nema šta da se priča, na šta god da sedne razvaljuje. Mislim da bi trebalo da raskine ugovor sa Ducati-em i da sledeće godine vozi neki od ovih CRT timova. 100% će i tu da razvaljuje. Bogočovek.
  24. to crank

    Romaniacs 2011

    Uuu, slike su za poster. Jel imate neki video? Ili će to SpaVe kad se probudi?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja