-
Broj tema i poruka
14052 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: to crank
-
Aaa, vi idete na letovanje. Ništa onda, snaći čemo se, to je svega 2000 km tour-retour
-
Mislim da je u pitanju zauzetost Američkih staza odredila termine. Tamo je MotoGP zadnja rupa na svirali.
-
A-ha! Možda povezete mene i Tamaša? Ponuđen mi je pass i za San Marino.
-
I još malo iz iste krivine
-
A evo kako izgleda kad amater snima trke. Ovaj što mi javlja da jedan od tamicara ima probleme s vešanjem na izlasku je Tamas Adorjan. Brz momak, vozi 1'54" na Hngrrng-u na Gsxr750. Pravo društvo za odlazak na trke. Ne interesuju ga periferne stvari.
-
Evo kako pravi fotograf radi svoj posao.
-
Meni deluje da nešto proveravaju oko kočnica. Ovaj levi drži prste na ručici a reklo bi se i da pritiska po malo. Nisam to nikad ranije video.
-
-
-
Nemam pojma, dobio sam na poklon od prijateljevog prijatelja.
-
Za razliku od koje? Hungaroring je 370 km od Beograda, dan košta 100 evra i gume se troše 65% manje nego u Serresu Tu je i Pannoniaring 500km od BG-a veoma ozbiljna staza, Slovakiaring - 530km od Bgd... Elem, i Brno je svega 700km od Beograda i veoma je prava staza.
-
-
...letećim. A da je slika odlična, odlična je. Šta je otišlo od delova?
-
Nešto neće više da uploaduje, nastaviću sledećom prilikom.
-
-
-
Hernandes pao na moje oči, Cal ostavio ljubaznau poruku na vratima, Stoner sa suprugom ide negde i nekoliko visokih i jedna lepuškasta snajka.
-
Pa vodio sam racuna o redosledu da dramtizujem trenutak! A i to nije lako uslikati, vise se na njih lepe nego na Rossi-a. Samo manje zene i deca vise veseli Italiani.
-
Ova s Lorenzom i Pedrosom je s trke iz prve krivine kad ga je Lorenzo obisao (ili probao da obidje) spolja. p.s. Stanlio i Olio sa prve slike su Julian Ryder i Toby Moody, video sam i Mamolu ali s razdaljine i ophrvanog obozavatejima te nisam uspeo da ga uslikam. Sledeci put!!
-
Ne, ne, Crven Ban, Ponocni Jahac, ... prepirka, zajebancija. A i volim da dizem tenziju, ubrzava metabolizam, topi salo... Nego da nastvim sa slikama dok se tashta ne vrati s plazhe. Ima jos Rossi-a ali ne mogu da nadjem, bilo je dve kamere. Naci ce se. p.s. kazem, video sam Rossi-a vise puta nego sve ostale zajedno, uvek na skuteru i uvek nekog vozi.
-
i ja posto mi je rodjendanski poklon karta za Indianapolis jeeeee Prvi moto GP u zivotu Auuuuu Sine!!!!!! Nego, jeste videli ova vremena s testiranja. Toni Elias ispred Rossi-a. Rossi kaze da su testirali neke stvari pa im je vreme bilo u drugom planu. To isto je pricao i kad je poceo da testira Ducati-a nakon kraja prosle sezone. Mislim da je u Ducati-u vreme cistki. Ekipa iz uprave cisti tradicionaliste i promovise "iskopiraj Japanca" ekipu. Ja sam 100% siguran da ce preci na alumniumski ram sa normalnom vezom s viljuskom "kao sav normalan svet". Inace ce se obrukati i oni i Rossi i Burgess a to isti sebi nece da dozvole. Videcemo uskoro. I Toni Elias malo zivnuo, kaze da su resili probleme s prednjim krajem i da su na tragu da jos malo porave prijanjanje pa se nada boljem rezultatu u Indianapolisu. Aj bas da vidimo - mada je ovo u Brnu bilo odlicno u poredjenju sa dosadasnjim trkama. Borio se za 10 metsto... ej bre, nije sala! A Spies... 1'56"3 na 1000-arci, manje od 1 i po destu iza Stonera. Prvi susret s motorom za razliku od Stonera koji je vec nekoliko puta vozio. Mozda je to neki znak.
-
Da bi njega slikao treba da umes da letis ili da si nevidljivi covek sa nevidljivom kamerom. Na bilo kakvu pomisao da bi Rossi mogao da bude tu ili tamo ili bilo gde sjate se stotine gradjana, uglavnom zena i dece ali i veselih Italiana. Da ne bi ispalo ovako kako ti impliciras nekako sam se na lakat zavukao medju neprijatelja, praveci se velikim ljubiteljem, i opalio par puta u njegovom smeru dok se skuterom provlvacio ka box-u. Ako se dobro secam lepo sam ga uslikao. Salu na stranu video sam ga sijaset puta i svaki put je bio nasmejan. Ja se osecam ko onaj Njegosev Drasko sto se vratio iz Mletaka pa prica o pozoristu. Od svega sto sam video najvise me je zasenila APSOLUTNA OPSEDNUTOST HIGIENOM! Vise ljudi radi na pranju i glancanju nego na mehanici i setapu. Na sve strane samo ribaju. U neku ruku pozadina boxova lici na riblju pijacu samo sto ne ciste ribu nego tockove, oklope, viljuske... pogledajte samo onog zabra s pljugom... a tamo gde nema motora da se glanca, glancaju gume na kamonima bas kao sto su neki od nas glancali pred "iznenadni" dolazak GINA-e. Razumem da prljavstina i visoka tehnologija ne idu zajedno ali ovoliko... Ovaj za kog Cyber pita doliva vodu u neku prskalicu u kojoj je vrlo lepljiva pena za ciscenje masnoce (kad je nanesu izgleda kao da su sve zalili pur penom)koju ce kasnije da nanese na tocak (zajedno s gumom) da ostavi neko vreme, oriba cetkom i ispere. Inace se gumama iskljucivo bave u BRIDGESTONE i DUNLOP garazama. Potrcko natovari nekoliko tockova na kolica, na nekim gumama je napisano SAVE i jos malo texta koji oznacava na cijem motoru, kad i koliko je koriscena, u BRIDGESTONE-u stave novu a staru sacivaju u pregratku tima koji ju je i poslao. Kasnije je po potrebi vrate na felnu. Svo balansiranje se vrsi proverenim metodom od oka na lepo ofarbanim stenderima. Ubaci tocak, zavrti i popotrebi zalepi teg. Tu mi ne beze s tehnologijom. Sto se nocnog zivota tice Brno je vrlo cudno mesto. Setali smo gradom Subotom predvece i uvece i nismo zive duse videli. Po neki stranac koji je dosao na GP. A kad smo otisli u gigantski shoping mall... Golgota! Nemas gde auto da parkiras, sve krcato. Po onim hodnicima i spratovima, ispred radnji i restorana, gomiletine naroda... Ja sam pomoslio da je mozda veliko zagadjenje u gradu pa se mucenici tiskaju u klimatizovanu sredinu... ko zna. Elem nasli smo neku pivnicu, seli da probamo po koje pivo... sledece cega se secam je budilnik u 7 ujutru. Cene za kriglu su bile od malo manje od Evra do malo vise od Evra. Dal smo nesto jeli - nemam pojma. Slika ima par stotina ali sam ja na selu i koristim se tashtinim mac-om preko nekog ogranicenog gsm interneta pa mi nije bas cool da uploadujem. Idem kuci u Cetvrtak pa cu da smanjim, zarotiram i postavim ostatak. Ima i nekih videa...
-
E, kad bih umeo... Hvala Cyber!
-
