Jump to content

Moto Zajednica

sale-kum

Članovi
  • Broj tema i poruka

    504
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: sale-kum

  1. Aktuelno...
  2. Aktuelno...
  3. Baš tog Scarabea sam ja hteo da pogledam, kao pravih 15k km..., ali je prekjuče prodata. Nije mi žao.
  4. Dopisivali smo se pre nekoliko meseci kada si bio zainteresovan za moju Diverziju. Motor sam u medjuvremenu prodao, tako da nemam nikakvih ličnih interesa, pa bi te samo posavetovao da uzmeš motor sa punom snagom. Pratio sam oglase poslednjih meseci i mislim da ne možeš uštedeti kupovinom "uštrojene" verzije, a samo možeš imati probleme. Registracija je ista, ako je motor slabiji, sa svojih 260 kg će sigurno slabo ubrzavati, a ako je neko pre tebe već skinuo blokadu, u stalnom si prekršaju, bez obzira da li će ga neko ustanoviti. Ne vredi rizika.
  5. Čizme otišle kolegi. Lock.
  6. Prodajem par originalnih zadnjih migavaca za Yamahu XJ900S u odličnom stanju, bez oštećenja. Prednji migavci su isti, samo nisam siguran da je ista dužina nosača. Ne znam da li pašu na još neki model. Cena je 50 evra za par. Kontakt ovde ili na tel. 063 363940.
  7. Nikoga ne zanimaju? Da li je problem u veličini, ceni...
  8. Rukavice otišle kolegi sa foruma. Lock.
  9. Nikog ne interesuju? Dosta pregleda, a niko da nešto kaže. Meni čizme ne trebaju jer više nemam motor. Cena ide dole na 50 evra.
  10. Nikog ne zanima? Na slikama deluju starije nego u prirodi. Znam da je mali broj, ali nekoj koleginici bi dobro došle. Cena neka bude 10 evra.
  11. Prodajem rukavice iz naslova, kombinacija tekstil/koža. Jako su malo korišćene jer su mi od početka bile male. Veličina je za izuzetno malu mušku šaku ili, napre, žensku šaku. Cena neka bude 15 evra. Kontakt ovde ili telefon/viber 063-363940
  12. Prodajem Probiker turing čizme iz naslova. Čizme su vrlo malo korišćene i nemaju nikakvih oštećenja ni spolja ni iznutra. Veličina je 44, ali ja nosim 43 i meni su taman. Cena bi bila 60 evra. Kontakt može ovde ili telefon/viber 063-363940
  13. Prodajem pantalone iz naslova, kupljene su letos od našeg člana i drugara Lucky Vladana i korišćene samo na jednom putovanju do Banja Luke i nazad preko termo veša. Od novih se praktično razlikuju samo zato što nemaju etikete. Pantalone imaju skidajuću termo postavu, CE protektore na kolenima i sundjere na kukovima, Windtex vodo i vetrootpornu membranu i zipzar za spajanje sa jaknom. Veličina je standardni XL i dimenzije dajem prepisane sa Lucky-ijeve teme jer mislim da on to bolje radi od mene: struk poluobim 53 kukovi poluobim 68 butine poluobim 39 unutrašnja dužina 81 spoljna dužina 107. Cena je 5o evra. Kontakt ovde ili telefon/viber 063-363940
  14. Imam pitanje vezano za prodavca-uvoznika. Da li neko ima iskustva ili nešto zna o uvozniku iz Vršca (mislim da je jedini)? Obično ima nekoliko relativno novijih skutera koji deluju solidno.
  15. Imao sam jednu iste "zanimljive" boje i lepo sam se navozao sa njom. Tu boju su imali samo prve, 1998 godine. Želim ti puno bezbrižnih kilometara.
  16. Ovaj neće, sad je personalizovan
  17. Po slikama deluje da su skuteri OK, mada bih više voleo da nisu iz Italije. Cene su onako, ne baš niske, kilometraže čini mi se nerealne. Da li znate koliko je spreman na "saradnju" po pitanju cene?
  18. Da li neko ima iskustva sa prodavcem iz Novog Sada, očigledno je uvoznik jer trenutno ima 36 skutera u ponudi? Na PA nema nikakvo ime placa, samo broj telefona 064/1568231.
  19. Ja imam na motoru povišeni vizir Givi. Možda imaju u Motolandu ili mogu da poruče.
  20. Da ne zaboravim, APN4 vozom do Bara, a onda CG obala uzduž i popreko, Elektronik 90 do Trsta i po Istri. Ali otišli smo od teme, ima li neko više informacija o Hondi SH 300i?
  21. Kao što rekoh, nema potrebe za ljutnjom, to je samo moje mišljenje. Kriterijume i želje prilagodjavam mogućnostima vozila kojim putujem. Čisto da pojasnim generacijsku razliku, navešću ti još par primera: starim Spačekom od 16KS sam putovao na more udvoje, u novijem Spačeku od 28KS smo nosili i gumeni čamac i motor, peglicom smo nas četvoro išli u Rumuniju, Jugom 45 na plin nas četvoro i prikolica sa gliserom do Dalmacije... I, veruj mi, bilo nam je lepo, mladost je to...
  22. Nemoj da se ljutiš, ali to je po meni pitanje razmaženosti. U svojoj pedeset i nekoj sam Bevom 250 bez problema išao do Herceg Novog, išli smo drugar (par godina stariji) i ja na 2 ista Beva. Odande sam, zajedno sa ženom obišao njime celu Dalmaciju, Makarsku, Hvar, Brač, Split... Po meni, ako hoću da putujem u fotelji, idem kolima, mogu u šortsu, a imam i klimu
  23. @boza_kg Još jednom hvala na podrobnim informacijama.
  24. Jedino vozilo koje sam imao za ovih 45 godina vožnje, osim Spačeka, a da nema parcijalnu kilometražu, je Beverly 250??? Neću da kudim Beva, a ni Piaggio, imao sam ih više komada, ali je činjenica da im je trenutno jedina prednost raspoloživost delova. Moramo uzeti u obzir i cene, Bev 350 je sasvim OK, ali u drugoj cenovnoj kategoriji. U kategoriji 300, za ista godišta, Piaggio je najslabiji i najskuplji. Po meni, onda je bolji izbor Bev 250ie, bar ostane par stotina Eur i skoro duplo jevtinija registracija.
  25. @boza_kg Hvala na informacijama. Kao što rekoh, više bi voleo da ima(ju) rezervoar izmedju nogu, bio bi veći, a i veći prostor ispod sedišta. Ravna podnica mi ne znači jer mnogo godina vozim motore i navikao sam na jedan položaj nogu. Malo me neprijatno iznenadila potrošnja po gradu, pogotovo što vidim da nisi iz Beograda. Honda bi trebalo da manje troši. Pošto imaš skuter duže vreme, reci kakva je situacija sa rezervnim delovima i potrošnim materijalom, ima li ih, kakve su cene?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja