Ne znam zasto mislis da sam zbunjen .
Smesi mi se jedan, blizu smo dogovora. Mozda tvoji komentari presude...
Ih bre covek,kako moji komentari da presude ?
Neka je GSR i najbolji motor na svetu,kako ja da znam kakav je taj sto ti gledas?
Neke stvari sam ti vec rekao.MIslim da bi trebalo da izbegnes za sada Z750.
Ne znam kako to da ti objasnim,jednostavno se vidi jel' nesto odrzavano ili je samo cedjeno. Manje vise svi su japanci isti i to koja je marka i tip za pocetak ne bi trebalo mnogo da te brine. Sa cime bi ga ti uporedio?
Ja bih na tvom mestu uzeo nesto sitnije za manje para,pa nek se ponesto posle i zasrafi,sto je to problem. Bolje da ti ostane nesto love u rezervi da eventualno resis neki problemcic ili ga prilagodis sebi (sto ces morati i to ti preporucujem),nego da das svu lovu,pa se ne daj Boze desi neka glupost (a desava se),pa ti dodje da places.
'Ajde kupuj motor i ne razvijaj teoriju relativiteta.