ja sam jedno vrijeme koristio ls2 ff800 storm, ako se tako zove. dosta bucna, vizir je ok, suncanice imaju poprilicno ruznu nijansu zatamljenja i kao da imaju veliku dioptriju. kaciga je udobna, sve se moglo izvaditi i oprati, s tim da kad jednom izvadis nikada se vise ne vrati 100% na staro. mislim da je bila oko 130€ i solidna je sasvim bila.