Jump to content

Moto Zajednica

Efendija Skalin

Članovi
  • Broj tema i poruka

    389
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Efendija Skalin

  1. pa u samom nazivu gume je navedeno "120/70-15 ScootSmart 56S TL" 56 je do 224kg S je do 180km/h
  2. na oba linka u svakom opisu svakog artikla stoji indeks opterecenja/nosivosti, primer: 120/80-14 CONTISCOOT 58S TL - broj 58 je indeks nosivosti, slovo S indeks brzine posto si vec IPG linkovao, evo ljudi imaju i stranicu posvecenu tome Indeks nosivosti - IPG BLOG.IPG.RS Indeks nosivosti ili LI (eng. Load Index) je numerički kod koji odgovara maksimalnoj težini koju guma može da podnese. Indeks nosivosti na gumama koje imate na vašem vozilu...
  3. guma bez tog indeksa se ne moze prodavati na evropskom trzistu. postoje izuzeci za takmicarske gume u krosu i na stazi
  4. za tezi skuter treba guma sa odgovarajucim indexom nosivosti, nema to veze sa proizvodjacem
  5. bas je KTM-ast
  6. ajde da iskoristim ovu temu kao mali podsjetnik. pocetak prosle sezone je bio katastrofalan po pitanju stradanja i crne hronike. svi se sjecamo. danas posmatram dionicu Zlatibor-Cacak, vidim da su svi izletili napolje, gasira se na 200%. samo mirno, braco i sestre i pamet u glavu, treba se i dogodine vozati
  7. Ma kakvi, dosao kevu da poljubim za 8. mart, ujutru idem nazad i to jos duzim putem
  8. ovo sto @Zarkela i @zika56 pominju u vezi sa hranom, potpisujem u cjelosti. ranije je bio sevap posjecivati drumske kafane i krkati mesinu, a sada banana i sendvic od kuce i pauza na svaka dva sata, a pauze se prestoje na nogama. i to ne zbog neke ustede, vec prosto mi se ne sjedi. danas sam npr zapucao Novi Sad-Herceg Novi, 2 pauze po 15min na svakih 200km
  9. to sto si svestan problema je vec ogromna prednost i sto taj nauk nisi skupo platio. sad samo pamet u glavu.
  10. ovaj motor ima podesivo sediste po visini i onda ako stavis u najvisu poziciju, taj zazor izgleda tako
  11. imas i ovaj https://www.polovniautomobili.com/motori/25954881/suzuki-sv-1000-s
  12. ovo se manje-vise znalo... ostao im jos samo WEC
  13. @Blaza a ovo: https://www.polovniautomobili.com/motori/25494451/yamaha-xj6-diversion
  14. bio, vid'o, prob'o... skladan motorin, vrlo se lepo vozi, ali nije za me.
  15. nije prvi put da markeza gledam kako dominira sve treninge, kvalifikacije i trku. ALI... on je to ranije radio uz 5 padova u treninzima. ovo je bilo strasno. kao da do limita jos 10% fore ima
  16. pa onda sve nesto kontam da su er6n i sv650 dva izbora koja treba pecati
  17. https://www.polovniautomobili.com/motori/25920832/honda-hornet-600
  18. kolege stromeri, ima li neko mozda jedan stitnik hladnjaka viska za malog stroma prve generacije?
  19. ziv bio i dobro dosao
  20. je li moguce da nema niko s foruma nesto odgovarajuce da ponudi?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja