Jump to content

Moto Zajednica

Efendija Skalin

Članovi
  • Broj tema i poruka

    389
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Efendija Skalin

  1. zavisi sve, ima ljudi kojima se nista od novih trendova i novih motora ne dopada. ono sto im se mozda dopada je preskupo. isto tako ima onih koji vole da cesce mijenjaju motore i ne zele da voze isti motor narednih 6-7 godina. mozda i neko mladji koji bi da isproba neke motore iz "zlatnog doba" koje nije imao prilike voziti jer je bio klinac kada su se ti motori vozili. misljenja sam da ima dovoljno ljudi u ovoj zajednici koji dobre primjerke s vremena na vrijeme ponude i da se mogu kupiti dobri polovnjaci. isto tako ima ljudi koji prosto ne zele kreditnu obavezu
  2. @Jovica B hvala ti sto mislis na mene culi smo se vec i dogovorili za subotu da pogledam
  3. Bio sam do Ranka da vidim i probam ovaj motor. Poznat mi je i od ranije. Plan je bio da pored Stroma uzmem nesto sa 4 cilindra cisto da se izvozam sezonu-dve i prodam. Ali nesto se kockice nisu slozile. Nije me kupio. Nije srce zaigralo. Nije kliknulo. Iako mislim da je super motorin i da ce se neko bas usreciti.
  4. pa sta sad?
  5. ne znam da li sam nesto pobrkao ili je ovaj motor sa drugim farom prodat ovdje na forumu prije par mjeseci: Kawasaki ZRX 1100 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Kawasaki ZRX 1100, 1999. godište, Naked, vozilo prešlo 30000 km, Smederevska Palanka. Cena 2.590 € -...
  6. Zavisi dosta i sta prodajes. Vjerujem da je najgore prodavcima koji prodaju R-ove i slicne naked verzije Mislim da tu bude bas zanimljivih persona koje zovu i dolaze. Sto se tice kupovine, u tri navrata sam zazalio sto sam uopste isao da pogledam motor, tj 2 puta motor i jednom auto. Eto tako se nekako potrefilo da je u sva 3 slucaja Beograd bio u pitanju. Ne potenciram nista, koincidencija je.
  7. Zna li neko nesto o ovom motoru: Yamaha Fazer FZ8 ABS Akrapovič WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Yamaha Fazer FZ8 ABS Akrapovič, 2015. godište, Touring, vozilo prešlo 51000 km, Temerin. Cena 5.555 € -...
  8. Ne moras nuzno na sajam, dosta tih prodavnica ima sajamske popuste i u samim radnjama za vrijeme sajma
  9. "Kako prenosi N1, United Grupa će nastaviti da “poseduje i upravlja svojim ključnim medijskim kućama u Srbiji, uključujući N1 i Nova”. Ovi kanali će ostati dostupni na fiksnoj mreži SBB-a, a biće ponuđeni i Yettel korisnicima." Zna li se kada?
  10. Ako registrujes na istom mjestu i uzimas polisu istog osiguravajuceg drustva, ni ne treba ti kupoprodajni, samo napomenes da te nadju u sistemu. Tako je bilo u mom slucaju.
  11. Revit Sand 4 H2O nosim vec 2 sezone. Jul i avgust slabo vozim jer ne podnosim vrucine, zato sam ovu jaknu i izabrao. Meni je jako udobna, dosta kisa sam u njoj provezao, nikada nisam bio mokar. Troslojna je, ima pored termo uloska i membranu za kisu. Zimi kada je hladno ta vodootporna membrana dobro dodje jer je sa njom neuporedivo toplije. Ono sto bih izdvojio jeste da jakna i bez te membrane nije propustala kisu. Uhvatila me par puta nespremnoga bez te postave pa znam iz iskustva. Takodje sam u toj jakni imao blazi pad, pri manjoj brzini doduse, ali jakni nista nije bilo iako je odradila posao. Za posljedicu samo jedan rajsferslus oko zgloba sake ne mogu skroz da otvorim, jer zapne na sredini gdje fali zubic. Ventilacija je ok, mogla bi biti bolja ako mene pitas ili je meni prosto u svemu vruce, ne znam koliko sam mjerodavan. Ima otvore i na rukavima i na prsima, kao i dva poveca na ledjima. Kroj je dosta "vrecast" iako na vecini slika izgleda strukirano, i ima taman duzinu. Bar meni. Nadam se da je pomoglo
  12. Pozdrav, kupio bih 3 karte za gorenavedenu tekmu. Bela ili plava loza. Hvala
  13. ne znam da li jos neko gleda ovo... tacno me sramota sporta. k'o neki izbor za miss, samo gore
  14. mozda su stvarno toliko ludi da zapravo razmatraju najpovoljniju ponudu na tenderima
  15. njemacka vojska se pohvalila novim motorima: edit: dje im je GS?
  16. Da, firma iz Indije koja je Michelinu dugo proizvodila City Grip usluzno. Nisam ih vozio, znam da im je Bee Connect model za skutere sve popularniji
  17. v6pro meni super radi
  18. Radi li neko u NS airbrush kaciga?
  19. Sta nije u redu sa XJ6 Diversion Yamahom kada svi samo Fazere djiraju?! Danima listam i ovu i drugu temu za ljubitelje Diversion Yamahe i bas niko da se javi da vozi XJ6 Diversion 2010-2014. Ili su vlasnici neka introvertna stvorenja, fini ljudi, ne mogu sa ovim Fazerashima ili ih nema?!
  20. ne bih o politici, ali bih da se zahvalim prvenstveno svim beogradjanima kao i ostalima koji su juce dosli u NS. ispostovali ste nas maksimalno i definitivno zaduzili
  21. drago mi je da smo se upoznali, javljaj se kad te put nanese. @Hacky takodje
  22. za kolege s foruma je naravno druga cijena, to se valjda podrazumijeva i ne treba dodatno naglasavati
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja