Jump to content

Moto Zajednica

Efendija Skalin

Članovi
  • Broj tema i poruka

    389
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Efendija Skalin

  1. Ja sam sa Anakee Adventure tek 3.5k presao ali me sada vasim komentarima pozurujete da je sto prije potrosim i probam TKC.
  2. ja bih samo ukinuo asfalt na svim izletnim zonama i vratio travu/pjesak, kao sto su u prvoj krivini u Spa vratili, pa ko voli nek izvoli i sidje sa staze
  3. @Luka9905 srecno u svim poduhvatima i nastojanjima
  4. svaka cast, da te sluzi!
  5. Ja sam nedavno sebi uzeo Sire V7 Marcus Miller Swamp Ash Modern druge generacije. Nasao za 450€, ako mozes da se protegnes, stvarno vrijedi svaki dinar. Preamp je odlican, mozes da saltas izmedju pasivne i aktivne elektronike. Ozbiljan instrument. Imam i Harley Benton takodje u natural finishu, ali ne moze se to porediti
  6. to ti je vjecna prica s Eurosportom... najbolje je kad u sred trke puste reklame, ali ne reklamiraju nista, nego puste highlighte drugih sportova koje su prenosili
  7. Iskreno saucesce porodici... Saletu vjecna slava
  8. bio sam do Saleta i upoznao ga licno kada mi je nabavljao kocioni disk. Kulturan, stalozen i odmjeren. Bas mi je jako zao. Pocivaj u miru
  9. pao je dve krivine ranije na istu stranu, potom nastavio i onda ovo. moguce da je ostetio bajk pri prvom padu
  10. Pozdrav kolege, da li je neko isao gledati ovog Versysa u Nisu? Oglas stoji vec par godina. Cijena je bila blizu 4000€ a u medjuvremenu se srozala na 2600€. Kawasaki Versys WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Kawasaki Versys, 2008. godište, Naked, vozilo prešlo 36914 km, Niš. Cena 2.600 € - Motori - Polovni Automobili
  11. Motor prodat, moze katanac na temu
  12. Ja u subotu, na zalost, ne mogu. Mozda doletim u nedelju na jutarnju kafu
  13. evo ga i na PA. Suzuki V Strom DL1000 VStrom WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Suzuki V Strom DL1000 VStrom, 2003. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 62000 km, Novi Sad. Cena 3.350 € -...
  14. Treba sve prijedloge uvrstiti u kalendar. Svakako se tesko potrefi da odredjeni datum bas svima odgovara. Pa gdje ko moze da se pridruzi... Bilo bi dobro da ko zivi najblize izglasanoj lokaciji izadje u susret, zrtvuje se i dodje autom, cisto da moze povesti odredjene stvari autom i za druge. Tipa, ako budemo na Fruskoj gori nesto radili, meni ne znaci nista sto cu 15min motorom se odvesti pa mogu i autom. Da @drs zadnji put nije bio autom, tesko bi mi ista
  15. moze! 05.-20.07. sam van zemlje, a tebe ako put nanese ka Novom Sadu, dodji ti na kafu* i da razgledas bez obzira da li si prodao ili ne
  16. opaaaaaaaa... ovo ce da bude show s njim i martinom
  17. Pozdrav drugari, prodajem svog velikog Stroma. Prije 10 dana registrovan, uradjen servis prije 100km i stavljene nove Michelin Road 6 gume koje su za sada presle nepunih 1000km. Ulaganja nema nikakvih. Motor je u prvoj boji, garaziran, ima dve ogrebotine od bezazlenog pada u dvoristu, koji sam ovdje negdje na forumu i opisao (zadnje 2 slike, maska i crash bar). Prodaje se sa centralnim i bocnim nosacima kofera. Takodje ima 12V punjac sa voltmetrom, presvuceno sediste, zastitu hladnjaka i automatsko podmazivanje lanca. Ima 62000km na satu. Vozi se redovno. Obzirom na nove gume, tek odradjen servis i godinu registracije, planirao sam da ga stavim na PA za 3350€. Ali neka prvo stoji ovdje mjesec dana. Dogovor kucu gradi i za kolege s foruma je cijena stvar dogovora.
  18. zivke, da te dugo i zabavno sluzi
  19. dobro nam dosao.
  20. ja evo i71 koristim vec godinu dana i stvarno se ok pokazala. malo je teza, ali sve ostalo je na mjestu.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja