Jump to content

Moto Zajednica

Sharky - Alex

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2322
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sharky - Alex

  1. Postoji jos jedna legenda: Kupicu ADV motor, uglavnom vozim po asfaltu ali voleo bih malo i na off da sidjem,… i stvarno ga je provozao par kilometara van asfalta (a nisu radovi na putu)
  2. Legenda kaze da je neko nekada otvorio temu “sta da kupim?” Clanovi mu napisali i on otisao i kupio to
  3. Ozbiljna je to masina, prvo neka savlada ove decije pa onda Crni strom sa crnim alu felnama i ovim ruznim givi vizirom koji vozi moj prijatelj je multipla u svetu motora, strom u bilo kojoj drugoj boji i detaljem u drugoj boji i naravno bez ovog vizira je lep motor
  4. Ja to kod mene nikada nisam video, za koje trziste je tvoj motor
  5. Na exploreru je malo drugacije u odnosu na touring, na touringu je izmedju leve rucke i kvacila pa kad stisnes kvacilo ne mozes da blicas
  6. Inace, ko ima tbox i koristi cfmoto ride aplikaciju ubacili su mesecnu statistiku voznje
  7. Izgleda da ovlasceni servisi zive od tih plocica, drugu na hondi nc750 otisle, pitao u delti, cena 17000 zadnje i 16000 prednje bez zamene
  8. A i te plocice sto si uzeo su sinter, koce sigurno bolje ali je pitanje koliko jedu disk, treba i tu naci neki balans
  9. Ima li razlike u kocenju (slabije, jace) u odnosu na fabricke? Fabricke su mi nekako idealne sto se kocenja tice
  10. Da li je neko menjao kocione plocice do sada i da li neko zna koje su fabricke tj ko je proizvodjac?
  11. Naravno, ako nista smanjices potrosnju goriva inace i na touringu je 45T zadnji, proverio na mom
  12. Manjim zadnjim zupcanikom gubis snagu a dobije na brzini, bas me zanima kako ce se ponasati. 800mt ima i jedno i drugo pa moze da se igra sa time. Edit: sad gledam po netu izgleda da touring ima vise od 45 zuba na zadnjem, bas cu izbrojati
  13. Stavio sam onaj produzetak prednjeg blatobrana, odlicna stvar, ne baca vise vodu i blato na izduvnu granu. Stitnik hladnjaka sam skinuo, ne vozim van asfalta a sa njime mi po gradu i po ovoj vrucini svaki cas palio ventilator
  14. Copavu kao da su ostavili namerno malo kracu da kad stavis prosirenje bude taman, nije mi jasno sto odmah fabricki nisu stavili prosirenje
  15. Jesi gledao u motobike-u?
  16. Zavrsavaj auto skolu i pravi se lud dokle god ti neko nesto ne kaze a verovatno i nece. I obavezno nabavi kacigu za pocetak , ne zbog pandura nego zbog sebe.
  17. Kad vec ides do poste bolje da odes do policije da ti aktiviraju e potpis u licnoj karti, kupis citac licne karte neki najjeftiniji za par stotina dinara i ne razmisljas vise. imas sve pogodnosti euprave a i za sve ostalo
  18. Skoro sam menjao telefon, na starom nisam nista brisao. Ulogovao se na eUpravu preko racunara pod constentID je bila opcija deaktiviraj ili tako nesto, pa sam posle aktivirao na novom opet. Preko racunara sam se ulogovao sa elektronskim potpisom
  19. Probao sam ja one sto samo podizu 3cm, nekako mi skroz cudno bilo, ako se dobro secam desno crevo za prednju kocnicu je knap sa tim podizacem, bice kratko ako uzmes i gore i ka sebi. Podizace sam uzeo sa alija Skinuo sam ih brzo i poklonio a volan podigao malo u onim fabrickim drzacima (zarotirao na gore za par stepeni) i sad mi je idealno, visok sam 190cm
  20. Kupio bih ja ovaj daljinac za gopro ako je jos aktuelno
  21. Koci prvo zadnjom pa prednjom. Na skoro svakom skuteru mozes lepo da se odupres nogama prilikom kocenja koliko znam. Ako si vislji ili ti je skuter manji to onda obijasnjava tvoj problem
  22. Zali boze ovakav auto prodavati za 1500€, vredniji je ovaj auto bar tri puta od tih 1500
  23. @Rider000 je nadasve poznati kriticar kineza, ali srce mu vuce ka 800MT-u, da li ce pobediti razum ili emocija videcete u sledecoj epizodi
  24. Ne znam za explore ali na touringu su dugmici na oko bas kvalitetni, evo treca godina kod mene, niti se izlizao niti pukao ili bilo sta slicno.
  25. Ovaj je sa onim fabrickim nalepnicama, oni su koliko se secam i nesto malo jeftiniji, bice da su oni losijeg kvaliteta, na par mesta sam primetio ogrebotine ispod nalepnica, pod nekim uglom se vidi da je nalepnica upala, izgleda da ga prave od losijeg lima ili otpada pa nalepnica pokrije sve
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja