Postoji jos jedna legenda:
Kupicu ADV motor, uglavnom vozim po asfaltu ali voleo bih malo i na off da sidjem,…
i stvarno ga je provozao par kilometara van asfalta (a nisu radovi na putu)
Ozbiljna je to masina, prvo neka savlada ove decije pa onda
Crni strom sa crnim alu felnama i ovim ruznim givi vizirom koji vozi moj prijatelj je multipla u svetu motora, strom u bilo kojoj drugoj boji i detaljem u drugoj boji i naravno bez ovog vizira je lep motor
Manjim zadnjim zupcanikom gubis snagu a dobije na brzini, bas me zanima kako ce se ponasati.
800mt ima i jedno i drugo pa moze da se igra sa time.
Edit: sad gledam po netu izgleda da touring ima vise od 45 zuba na zadnjem, bas cu izbrojati
Stavio sam onaj produzetak prednjeg blatobrana, odlicna stvar, ne baca vise vodu i blato na izduvnu granu.
Stitnik hladnjaka sam skinuo, ne vozim van asfalta a sa njime mi po gradu i po ovoj vrucini svaki cas palio ventilator
Zavrsavaj auto skolu i pravi se lud dokle god ti neko nesto ne kaze a verovatno i nece.
I obavezno nabavi kacigu za pocetak , ne zbog pandura nego zbog sebe.
Kad vec ides do poste bolje da odes do policije da ti aktiviraju e potpis u licnoj karti, kupis citac licne karte neki najjeftiniji za par stotina dinara i ne razmisljas vise.
imas sve pogodnosti euprave a i za sve ostalo
Skoro sam menjao telefon, na starom nisam nista brisao.
Ulogovao se na eUpravu preko racunara pod constentID je bila opcija deaktiviraj ili tako nesto, pa sam posle aktivirao na novom opet.
Preko racunara sam se ulogovao sa elektronskim potpisom
Probao sam ja one sto samo podizu 3cm, nekako mi skroz cudno bilo, ako se dobro secam desno crevo za prednju kocnicu je knap sa tim podizacem, bice kratko ako uzmes i gore i ka sebi.
Podizace sam uzeo sa alija
Skinuo sam ih brzo i poklonio a volan podigao malo u onim fabrickim drzacima (zarotirao na gore za par stepeni) i sad mi je idealno, visok sam 190cm
Koci prvo zadnjom pa prednjom.
Na skoro svakom skuteru mozes lepo da se odupres nogama prilikom kocenja koliko znam.
Ako si vislji ili ti je skuter manji to onda obijasnjava tvoj problem
Ovaj je sa onim fabrickim nalepnicama, oni su koliko se secam i nesto malo jeftiniji, bice da su oni losijeg kvaliteta, na par mesta sam primetio ogrebotine ispod nalepnica, pod nekim uglom se vidi da je nalepnica upala, izgleda da ga prave od losijeg lima ili otpada pa nalepnica pokrije sve