Jump to content

Moto Zajednica

Sharky - Alex

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2320
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sharky - Alex

  1. Gde ces bolji od ovoga
  2. Kada sam kupovao explore se tek pojavio i bio je samo beli, nije mi se svideo, vec me je touring sa kombinacijom boja kupio, kao da ga je pikaso crtao. Bilo je razmisljanja posle da li sam trebao explore zbog opreme ali sam se tesio time sto mi se ekran na touringu mnogo vise svidja, mislim na raspored svega, font i sve u vezi toga…. A onda sam posle godinu dana video crni explore
  3. Svi kinezi se opametili samo Peda zadrzala svoj prepoznatljiv kvalitet
  4. Ako ti razlika u ceni izmedju sporta i explorera igra ulogu onda nemoj ni cekati es verziju. Citam malo po netu i grupama, sport verzija ima dodatni senzor na katalizatoru koji ume da zeza, doduse to je bilo na onim starim sport verzijama sa livenim felnama. Sve u svemu isprsi se i kupi explore To sto ima sve od opreme i sto tesis sebe da ti nece trebati jako brzo ces shvatiti da je bas dobro sto imas to sve a par kilovata razlike je ja mislim samo na papiru, i dalje je to isti agregat
  5. Strani placenik ubacen sa zapada dosao u Srbiju da pljuje po kinezima, hoce da nam srusi drzavu
  6. Taj deo zrenjaninskog puta jako opasan, nema puno krivina, svi voze kao na auto-putu, cesto ima blata i zemlje, neosvetljeni traktori, onih sto preticu iako im vozilo ide u susret….
  7. Izgleda da jos uvek obradjuju njegove podatke i stavljaju na sajt pa malo kasne
  8. Ne treba ti krpa, navuci termo buzir ili neku lepu mekanu gumu na ova tri prsta sto hvataju filter ima da drzi kao zalepljen
  9. Najavili su da ce preko eUprave moci da se vide svi saobracajni prekrsaji, kazne, zabrane, poeni… Navodno od juce radi ali kod mene pise da je u najavi. PS morate biti ulogovani preko elektronskog potpisa ili mobilne aplikacije constent ili kako se vec zove
  10. Nisam neki fan lanca, vise bih voleo da imam kajis. Sto se kardana tice, za mene je to jos jedna posuda sa uljem koja moze da curi. Ne volim tj alergican sam na bilo kakva curenja ili slinavljenja iz vozila (i motora i auta),.
  11. Kako radi u leru, mislim po zvuku. Deluje mi kao da cajger za obrtaje nije tacan, da radi na 300 obrtaja kao sto pokazuje ne bi ni radio
  12. Zato i nemas motor
  13. Jovane cim ga ugrabis javljaj utiske i mene bas zanima
  14. Imas firme koje rade lasersko secenje metala i imaju prese, mogu da ti naprave i dimenziju koja ti odgovara a i od inoxa bi mozda bila dobra ideja da ne rdja
  15. Treca i mozda najbolja opcija su rukavice sa grejacima
  16. @živke imam fabricke grejace, bolje je sa njima nego bez njih ali ne ocekij da ces zagrejati prste bog zna sta. Dlanove lepo greje ali vrhovi prstiju ti nisu na ruckama pa se samim tim ni ne greju i opet smrzavaju. Ako rukavice produvavaju i gornja strana sale ce ti se smrznuti. Nisam vozio sa ovim navlakama ali mi deluju kao skroz ok resenje, jos ako imas i njih i grejace onda nema zime
  17. Sto vise gledam ta krilca sve mi se vise svidjaju, a cak ni ne volim R motore, ali volim da ih vidim. Jedno je sigurno, CF ulaze mnogo u brend, reklamu i sve ostalo, svaki sajam u Milanu docekuju spremni i prave “bum”. Mogao bih slobodno da kazem da su poceli da postavljaju neke standarde a to mogu samo veliki brendovi. Samo neka nastave ovako i da im ne udari slava u glavu pa da pocnu da zakidaju na kvalitetu i da dizu cene
  18. To je explore sa elektronskim ogibljenjem. Touring se vise ne proizvodi. Sport ima u guevari da se kupi koliko sam video ali ne znam da li se proizvodi jos
  19. Novi CF 800MT ES, vec se polako radja ideja da prodam moj touring. Svidja mi se boja novog a i elektronsko ogibljenje
  20. Koliko sam skontao menjaju se plastike, viziri i neke gluposti sve primarno ostaje isto
  21. Chewie.Ridez (@chewie.ridez) • Instagram reel WWW.INSTAGRAM.COM Experience the thrill of riding with friends on an exciting motorcycle group ride. This video captures the joy and excitement of hitting...
  22. Evo ga ES, lepa kombinacija boja, definitivno moj sledeci motor CFMOTO Motorcycles Benelux (@cfmoto_beneluxmoto) • Instagram reel WWW.INSTAGRAM.COM 637 likes, 3 comments - cfmoto_beneluxmoto on November 4, 2025: "This is the new CFMOTO 800MT-ES...
  23. Kad ga “ubiju” euro norme nece imati ni krila ni akrapovica ni 200 konja
  24. CF predstavio 1000MTX, 199kg bez tecnosti….
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja