Kada sam kupovao explore se tek pojavio i bio je samo beli, nije mi se svideo, vec me je touring sa kombinacijom boja kupio, kao da ga je pikaso crtao.
Bilo je razmisljanja posle da li sam trebao explore zbog opreme ali sam se tesio time sto mi se ekran na touringu mnogo vise svidja, mislim na raspored svega, font i sve u vezi toga….
A onda sam posle godinu dana video crni explore