-
Broj tema i poruka
2320 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Sharky - Alex
-
Rezultati prodaje motocikala u 2025. godini
Sharky - Alex je odgovorio članu Jovan Ristic u Generalno
Mozemo mi da pricamo sta hocemo ali Peda obrnula igricu, kvalitet 0 a prodaja vec godinama ide kao luda. Proizvodjace, dilere, trgovce…. Zabole i za kvalitet i za to sta mi krajnji korisnici mislimo, bitne su samo pare, ipak je to posao, a peda pokazala kako se radi posao -
Sto ga vise vezujes to je lopovima sve interesantniji, bar neka moja logika. Cerada obavezno, da ne upada u oci a i zbog samog motora da ne kisne i da ga ne pece sunce. Eventualno neki alarm da ugradis da budes mirniji, ima po aliexpresu i temuu gomila tih alarma za motore
-
Znaci ceo zivot sam ziveo u lazi Zar desmo nema klackalice koje otvaraju i zatvaraju ventile za razliku od obicnih gde bregasta otvara a opruga gura da zatvori ventil?
-
Nijedan dobar majstor nije skup koliko god da kosta
-
Hoces da vozis motor gde agregat ima maksimalnu iskoriscenost tj ne gubi snagu na opruge ventila, to košta
-
Svaka cast i za ideju i za rad i trud, a najvise za stav, mislim na to sto je besplatno i bez ikakve zarade. Bavis se profesionalno izradom sajtova ili amaterski?
-
Lep ti ovaj motor Jesu ovo japanci nesto u saradnji sa italijanima radili? Mislim zbog ove fleke na betonu ispod agregata
-
To dugme sto filsira prednju osovinu je odlicna stvar. Krenem od prijatelja iz Kumodraza, njegova ulica velika nizbrdica koja se ukljucuje u popreku koja je isto nizbrdica, raskrsnica mala i svi jurcaju i sva izlomljena, Razmisljam se, izvescu ja tu manevar “zmaj udara repom” Kreni stani, naglo prednja kocnica, spustim desnu nogu kad ono nema tla, na tu stranu nizbrdica, krene da pada tricity, zadrzim ga jedva na milimetar od asfalta ali nema sanse da ga podignem a ni da ga drzim i sidjem u isto vreme. Setim se tastera za blokiranje prednje osovine, on ga zablokira pa sam onda polako sisao i dizao. Taman sam testirao i nagib na kom gasi agregat, ugasio ga je pa nije doslo do veceg sranja.
-
Cestitam @dl minak i da se navozas sa zadovoljstvom i da te sa osmehom svaki put vrati kuci. Pisi prve utiske
-
Super ideja i hvala sto si se potrudio da napravis ovako nesto
-
Akrapovic
-
Kad smo kod volvoa, svaka preporuka za majstora Zorana iz Leštana. Do pre 7-8 god sam vozio S80, kupio polovan i ubo bas neki los ali se zainatio da ga sredim. Zoran i strucan i povoljan i pun ideja. Mika iz Zemuna mi trazio 1000€ za zamenu prednjih amortizera koji inace kostaju 200€+ruke
-
Sto lomite glavu, na aliextresu ima skoro sve od oem delova, doduse nisu 2-3€ nego imaju realnu cenu ali opet ih ima i nisu skupi. Sto se delova u Guevari tice, od kako su se preselili kod naplatne imaju bas veliki i pun magacin koliko sam video kad sam bio na servisu. Do sada mi nista ozbiljno nije trebalo osim stitnika ruku koji sam izgrebao kada mi je pao u mestu, imali su ga na stanju i kostao je 770 din
-
Nas kolega sa foruma @blacksmith prodaje svog Stroma: V Strom 650,2020godište. Prešao 56k km. Prvi sam vlasnik. Kupio sam ga novog u Srbiji. Redovno održavan i servisiran,nikad padano,servisna knjižica sa upisanim servisima. 2 ključa. Motor je pogodan za visoke vozače. Sedište je urađeno višlje . Podizači volana,spušteni fuzasteri vozača za 2cm,da bi noge imale 90°, Vizir,airflow Givi podešavajući, Givi crash bar,Givi štitnik kartera Guma nova prednja stavljena pre 500km. Zadnja može bar još 10k km. Nov akumulator,stavljen pre 500 km. Lanac,zlatni DID,lančanici stavljeni na 40k km. Motor je garažiran i leti i zimi. Cena 6200€ Bez zamene. 064/139 4165
-
Nije 80-90% ktm nego i jeste ktm, tacnije ktm-ovi 790 se proizvode u cf fabrici. Sto se bregaste tice citao sam da su je kinezi sredili kada su preuzeli proizvodnju, presvukli su je nekim dosta jacim materijalom i promenili su kanale za uljno podmazivanje. Sada su u fazonu, moze agregat da se raspadne ali bregasta ce biti kao nova
-
Ne greje ona slabo nego je izolacija tj vuna dobra pa ne izbacuje brzo toplotu tj dugo drzi toplo, to i jeste cilj TA (termoakumulacione) peci
-
Za pocetak da li si izvadio grejace pre ili posle zakljucka da pec slabo greje?
-
E jesmo se ulenjili, guglamo, savetujemo se preko foruma a niko da čučne i izbroji linkove
-
Ima li fabricki prednji lancanik gumu da ne prenosi vibracije? Skidao sam stitnik oko njega da ocistim ali se nijednom nisam setio da pogledam? Inace kad sam trazio po netu svi preporucuju taj lanac did VX3 za 800MT, samo negde pise da ima 120 a negde 122 linka
-
Jovane mala ispravka, touring je dolazio sa kineskim Maxxis gumama koje su se odlicno pokazale. Ja odusevljen tom gumom kupio i maxxis za auto, nisam pogresio
-
Ovaj lidlov akumulatorski program je cisto bacanje para po meni. Kvalitet je jako los, nije ni za kucnu upotrebu. Aku busilica se sva rasklimala i mislim da je pukao neki zub unutra na prenosu i to posle 10ak laganih rupa, mala aku brusilica crkla na trecem rezu. Bolje je odvajati po malo i kupovati jedan po jedan uredjaj nekog proverenog proizvodjaca. Za posao koristim Makitin 18V program, kako je bilo viska para tako sam kupovao po neki alat ili bateriju na akciji, jeste to skuplje od lidla ali na kraju ispadne mnogo jeftinije.
-
Ko ima slabu besiku, ponesite praznu flasu, za vece “stvari” napravite fišek od lidlovog letka (sa Šarencem) Zapratite me za jos saveta
-
Dobro nam dosao i puno bezbednih kilometara ti zelim
-
Ogromna prednost ovog drona je sto ima kontroler sa svojim ekranom. Imam onaj sto se kaci telefon na njega, smaranje tesko dok ga namontiras, pa povezes pa te jos neko i nazove…. Ovo je elegantno, upalis i teras. Ps @Rider000 ocekujem utiske i recenziju avate
-
Znaci nije bitna duzina nego fi?
