Meni se te Icon Airflite mnogo svidjaju, lomim se da li da narucim jednu iz FC Moto
@DeusExMachina ako ti odgovara L velicina mozes li kad se setis da izmeris obim glave pa da uporedim velicine?
Velike kompanije su shvatile da se mnogo vise zaradjuje na servisu i popravkama nego na prodaji novih vozila.
Komplikovani sklopovi sa puno elektronike i zastite automatski otpisuje neovlascene servise i rasipanje novca.
Izgleda da se u BMW-u i oslanjaju na SPC, ali ne na statisticki upravljani proces nego na srpsku pravoslavnu crkvu, po sistemu, daj boze da se ne pokvari.
Mastao sam da cu jednog dana kupiti novog GS-a, ali sve mi se cini da su 4 dobra kineza ili 2 dobre afrike za te pare mnogo bolji izbor
Boki nemoj se ljutis, ali meni ovo ruzno.
Druga stvar, neka moja logika:
zamotas granu tom termo trakom i ona vise nema hladjenje, verovatno se svaki put usija i smanjuje radni vek
Nemam pojma odakle da porucim, mislio sam cak i direktno sa njihovog sajta, vidim ima da se izabere Srbija.
Koliko sam video tvorili su prodaju u Minhenu
To sve znam, ali….
U fazonu sam ako mi ne odgovara oblik da ide u oglase
Sto se tice delova, nikada mi do sada nisu trbali, tj nikada nista nije pucalo ili otpadalo sa kaciga koje sam nosio
Da malo ozivim temu.
Moze li neka rec nekoga ko je nosio Ruroc kacigu?
Bas mi se nesto svidjaju, nemam pojma da li da porucujem, nesto mi se ne kupuje bez probanja.
Nasih par hiljada eura koje dajemo za motor je nama veliko, prodavcima novih je to sica, ako ne kupis ti kupice sledeci koji udje.
Lepo ide prodaja svima pa se ne tangiraju mnogo.
Sto se Suzuukija tice mozda je bas taj prodavac ovde na forumu ( @slobasuper9)
Azurna obala tj jug Francuske standardno najlepsi i steta ne videti ali i najskuplji.
Mislim da ce ti za Barselonu biti malo 2 dana, mnogo toga ima da se vidi i obidje