Jump to content

Moto Zajednica

Sharky - Alex

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2321
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sharky - Alex

  1. Ta crna plastika/ploca je samo ukras ukoliko ne stavljas kofer. i kod mene je skinuta da bi se stavio fabricki. @lordMilos jel ovo LS2 kofer? Moram i ja da uzmem neki veci, bas ciljam LS2 od 55l
  2. Izbusio jos po jednu rupu i vezao vezicama nosac
  3. Taj valvoline sprej ima u woby house-u i nije skup. Ja po preporuci uzeo motul c2+ , lepi kao zvaka, ne mozes ga skinuti a lanac zardjao nikad vise
  4. Ne moze da te ubije u automobilu. U vojsci sam spavao pod satorom sa metalnom konstrukcijom, grom udario u sator nama nista unutra, ceo sator zasijao kao novogodisnja jelka.
  5. Slazem se sa Djordjetom, dokaz onome sto je pisao je kad grom udari u drvo a svi znamo da je drvo izolator. Mali savet, ako se nekad desi da grum udari u vasoj neposrednoj blizini pokrijte odmah usi sakama ili bilo cime. Majka od prijatelja je ogluvela kada je grom udario u drvo na 5m od kuce a ona stajala unutra na prozoru
  6. Mnogo je ovakvih
  7. Jel moguce da led sa hladnjakom greje vise od halogene?
  8. Cestitam, bas ti je lep motor
  9. Moj je 2022 godiste, jedan od prvih
  10. Slikao sam kao sto je i on snimio. Leva strana kad smotam pun levi i desna strana kad smotam pun desni
  11. Kod kolege sa snimka je definitivno nesto cackano oko instalacije. Evo kako kod mene stoji taj bunt kad smotam pun levi (prva slika) i desna strana kad smotam desni
  12. Neces se uopste pokajati kad polozis za A Tad je ceo svet tvoj i nemas vise ogranicenja. Evo jedne lepe slike, Nazalost ostao je samo CF, ali potrudicu se da se opet oba nadju na mom parkingu
  13. Neke stvari su mi malo sumnjive na ovom snimku. Bunt trlja/zulja sa leve strane o plastiku a osteti se sa desne strane bunta zica. Plastika ne moze da osteti zastitu bunta i zice tako lako. Ostetila se zastitna mrezica i zica iskocila napolje, zica ne moze tek tako da izadje napolje jel je uvezana u bunt, jedino ako se dobro povuce kljestima, spicanglama, srafcigerom….
  14. Nisam znao to za staze, kontam nisu u naseljenom mestu pa nema kome da smeta buka
  15. @Searcherka2025 jebes simpatije sa protesta, jesi li ti kupila motor da vidis sta je prava ljubav?
  16. I ja se pokajao ali morao sam, voleo bi da sam i njega zadrzao, za grad i prigradsku voznju odlican. Uz centralni kofer i onoliko mesta ispod sedista spakujes pola kuce u njega. Citao sam negde da je povecano medjuosovinsko rastojanje na modelima od 2022 ili 2023.
  17. Slazem se da treba zabraniti i to treba i kod nas uvesti. Nije ovo zakon protiv bajkera koji voze fabricke ili homologovane auspuhe nego otvorene bez db killer-a Svako ko voli zvuk otvorenog auspuha neka uziva u njemu na stazi. Volim i ja zvuk kad lupam u serpu i to onu veliku za zimnicu pa ne lupam ljudima ispred kuce/stana u sred noci
  18. Ne znam kako kod njega zulja i pipa, ja podizao volan malo (u fabrickom drzacu nisam stavljao onaj podizac) i bas gledao kablove i creva kako i kuda prolaze i nigde nista ne pipa osim onih okaca koji su glatki i koji drze creva i kablove. Bas cu ponovo da pogledam
  19. Spakuj ga niz nogavicu pa dole u carapu da ne moze puno da mlatara
  20. Juce primetih da se prilikom naglijeg kocenja pale sva 4 zmigavca, svidjami se
  21. Pozdrav i dobro nam dosao. Tricity je sjajan skuter, i dalje mi je zao sto sam morao svoj da prodam
  22. Evo ga, ima plavo-sivi i crno-sivi pa biraj I just found this on AliExpress: US $15.57 | New Handguards Stickers For CFMOTO 800MT 2024 Motorcycle 3D Gel Epoxy Resin Hand Guards Stickers https://a.aliexpress.com/_EQLSDYG
  23. Obavezno ako cevi za radijator idu kroz kosuljicu (ispod parketa) termo izolacija da se navuce na cevi
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja