Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7944
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Steta sto je ta klasa slabo zastupljena kod nas rado bih pazario nesto od 250 kubika. kontam da ce vrlo uskoro na trzistu poceti ogromna potraznja za manjim masinama 250-500ccm klase, a litre ce samo burzoazija da vozi
  2. kaaako mocnu saru imaju te Dunlop-ovke, skoro mi bude zao sto ih nisam kupio al Heidenau su bile jeftinije Dobro si reko ono "sad je vreme da se cuti i tera sta se ima" jer kako stvari stoje, cene, nameti , registracija tj osiguranje idu gore i gore, i ove nase 500-tke ce uskoro biti sve popularnije, velika masina a opet mala, zlatna sredina
  3. na mojoj Hondi je manuelni spaner, to jest originalni ali prepravljen na manual, izbacena opruga, zavaren saraf, dve kontra matice, i radi ko sat Bitna stvar kod igre sa manulnim spanerima je duzina kad je opruga u "nuli" i duzina kad ga opruga izbaci na maximum, i to se izmeri i kada se pravi manuelni spaner tako se napravi da ne moze da bude duze od originalnog, da nebi pretego lanac ili previse popustio i ako se to ispostuje nece doci do cirkusa
  4. vidim da sam trebao da uzmem nesto od 250ccm umesto 500ccm, a kako stvar ide na kraju cemo biti srecni ako uspemo 125ccm da izfinansiramo
  5. meni se slicna stvar jednom desavala na GS-u sve dok nisam skontao da nisam dobro sproveo i zategao sajlu kod sata
  6. jbg Peki kad covek oce da izgleda lepo kad se vozi ,ne kazem da MZ nije lep, samo nije "in" Kolega Mrkicu, (bio sam nekad na tvom mestu) i moj savet ti je najbolje batali tu pricu sa kupovinom na rec... nego lepo ako vec imas stalni prinos para idi lepo u banku nadji ziranta i podigni kredit i u kesu uzmes motor koji hoces, jer TAJ koji ima KES, je car, kad imas kes mozes da biras, da kenjas , da se cenkas. Ili lepo se strpis i iskuliras ovu sezonu i skupljas lovu (u medjuvremenu polozis A) i sledece sezone si na konju, kupis motorce, imas dozvolu i samo gasss
  7. ali svakako mnogo znaci to sto high season u Pefkariju traje 2 nedelje a u Golden Beach-u 2 meseca
  8. ima jos jedan kamp na Golden beach-u ali je skuplji za nekih 3-4eur po danu, sa slika ne izgleda lose, ali osim podataka sto ima na sajtu neznamo nista o njemu, niko od forumasa nije bio tamo, tako da je (bar meni) sigurnije otici u Pefkari
  9. tu je najveci problem sto su retardi utripovali da su Rossijevci i Markezi, a nemaju neku narocitu vestinu i voze prejake motore koje neznaju da kontrolisu, pa se desava gubitak gripa usled prejakog gasa i onda sledi klizanje
  10. nemoj ni da pokusavas bas nosaca (odbojnika) za bisage, auspuh ce ti spaliti bisagu
  11. aktuelno
  12. pazi, nije to toooliko jaka masina, za ucenje sasvim ok, to je 4taktni 250ccm, ima mozda 15-20 konja, to nije strasno, neverujem da moze vise od 120-ak km/h da izvuce, tako da ako imas malo osecaja samokontrole i prisebnosti vozices ga bez problema, i ustedeces, jer ce ti onaj od 50ccm dojaditi za mesec dana i hteces da ga prodas a neces dobiti ni upola para sto si dao
  13. cisto da vidis sta te ceka, ili sta propustas ako ne odes
  14. mozda bi te ovo zanimalo, Fabijanovic iz Backe Topola je uvozio neke kineze od 250ccm http://www.motobike.co.rs/home.html meni izgleda kao da je isti motor u pitanju, kao model R11 sa onog sajta sto si ti postavio
  15. predlazem da kad zamenis deklu da mu stavis i crash bar, da zastitis tu slabu tacku, korisna investicija I drugar je imao isti problem na njegovom Banditosu posle bezazlenog klizanja
  16. drugar je 3-4 godine vozio ZXR400 sa nekih 50-60.000km u sebi i nije imao neke vece probleme sa njim, osim par gremlina sa strujom, a najveci problem mu je bio kad mu riknuo neki zubcanik u menjacu , ali smo to nasli u roku nedelju-dve dana, vozio sam ga par puta i u ovoj klasi ZXR je najzesca 400-tka, ima fantasticne kocnice, a potrosnja je bila oko 5,5lit/100km. A kilometraza nemoj da te brine previse, ionako je na 90% motora vracena
  17. mozda prate ovu temu na forumu pa ocekuju gomilu motorista
  18. Grcka policija gotivi VX-a
  19. svejedno, samo nemoj da ih mesas
  20. ovaj na slici nije '95 godiste , to je 2000-to pa na dalje, al kontam da im je ista dekla posto su im isti agregati uljare
  21. sitno poskupljenje u pefkari camping-u, sad naplacuju parking za aute(3eur) i motore (2eur) , mada i pored toga je i dalje povoljno
  22. prosle godine proputovao pola Jadranske magistrale krenuvsi iz Crne Gore pa sve do Sibenika, niko me popreko pogledao nije, samo, u jednom momentu sam cuo neko svira iza mene ko sumanut, okrenem se, kad ono , kolega Splicanin na Transalpu pozdravlja Generalno, na nekog bolesnog fasistu uvek mozes naleteti bilo gde, zato samo pozitivne misli u glavu i gas
  23. iiiiiiiiiiiii ode regler u vecna lovista...

    1. Prikaži prethodne komentare  5 more
    2. SHOKLA

      SHOKLA

      Dobro da neko ovde nije pomenuo Josku...

    3. CAJA

      CAJA

      Danas baš bio do Joške da mi ubudži regler...čovek ludi koliko mu zvoni telefon. :D

    4. ThePainkiller

      ThePainkiller

      ko mu je kriv kad pravi odlicne reglere...:-) I ja imam Joskin regler...sljaka za sve pare...

  24. nisam imao Bandit 400, ali sam imao RF 400R koji koristi indentican agregat, i 2 sezone sam se lepo navozao s njim, bio 2x na moru bez ikakvih problema, super masina
  25. i meni je to debilno, trepcuce zeleno je super stvar, i nadam se da ce to uvesti sto pre, mada, mozda i namerno nece, jer ovako mogu lakse da ljuste ljudima kozu s ledja za kazne u fazonu prosao si na zuto, a zuto se ukljucilo kad sam bio 10 metara od semafora
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja