ne usrarafis, u tome je fora, ostavis je tako kako je nek curi, a zatvaras je na ovoj dodatnoj slavini, tako je meni bilo dok nisam nabavio membranu ali sam ostavio ovu dodatnu slavinu, sto je sigurno sigurno je jer kazu da ti kompleti za repariranje slavina nisu bas kvalitetni, pa videcemo
i meni ponekad dodje da batalim motor i uzmem neki maxi skuter bas iz prakticnih razloga, pogotovo prtljaznog prostora, ali nikako da se to desi, najbolje bi bilo kad bi imo kinte i za motor i za skuter ali to malo sutra
jbt ovo fantasticno izgleda, extra je
Bilo bi super jos kad bi neki video snimio pa da uzivamo
I ja vec odavno imam zelju da tako uzmem neki stariji motor i da ga sredim, nabacim mu kocnice tockove i viljuske od nekog novijeg
srecno u potrazi ali nazalost tesko ces tako nesto naci kod nas ali secam se pre jedno 10-ak godina je bio u Subotickim oglasima jedan Suzuki GT 550 u voznom stanju za neke smesne pare, mada motor nikad nisam video da se vozio, ko zna gde je sad zavrsio
najbolje nesto da uvezes, napolju je velik izbor
znaci ispod 1000eur ni slucajno nedaj, samo iznad ,jbt kakve sve lomine starudije i poluraspadnute kineze ljudi prodaju za 800eur, ovaj tvoj GPZ je zlato
Au jbmti
Nedaj se Arny, brz oporavak zelim a posle kad ti rane zalece mozes preko zime opet da sredjujes svog unikatnog Street Twin-a i da na prolece bude jos bolji nego pre
svih ovih nekoliko momaka iza Rossija i kad se udruze nemaju osvojenih sampionata kao on a mladji su od njega i to dosta, videcemo ih a i Markeza za 15 godina da li ce biti gladan pobeda kao sto je Rossi sad. Jedan je Rossi
jos aktuelno
uz ovu gumu poklanjam 2 zadnje gume iz ove teme: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/81381-dve-zadnje-gume-160-i-170/page__p__1305344__fromsearch__1#entry1305344
sve djuture 1000din
a koja je razlika izmedju "dao" i "poklonio" meni je to isto
Ali svakako pohvala za gest, bilo to dato ili poklonjeno
p.s. bez ljutnje ali jet kacige su neupotrebiljve za bilo sta.