Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7946
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. evo resenja i ja sam na mojoj CB ovako uradio i nema frke
  2. i mene ovo interesuje, posto imamo u planu istu voznjicu
  3. za pocetak nemoj vise da palis motor, trebace menjati ulje, uljni filter, i pregledati karburator i slavinu, zbog njih ti je pomesao
  4. jel pazario neko obucu u "BMSHOP"? valja li?

    1. <Vuk>

      <Vuk>

      I mene isto zanima, ne samo obuca vec i jakne, pantalone

    2. Бранило

      Бранило

      Препорука за комплетан асортиман. Новосадска фирма. Имам чизме купљене код њих већ 2 године. Без грешке :)

  5. Disko Nindža

    Heblovi

    ups, prevideo sam covece
  6. Disko Nindža

    Heblovi

    za koji precnik viljuske ovo ide?
  7. to je neciji crtez, da ne kazem sala, jbt gde su mu kocnice
  8. i meni ponekad dodje da batalim motor i uzmem neki maxi skuter bas iz prakticnih razloga, pogotovo prtljaznog prostora, ali nikako da se to desi, najbolje bi bilo kad bi imo kinte i za motor i za skuter ali to malo sutra
  9. jbt ovo fantasticno izgleda, extra je Bilo bi super jos kad bi neki video snimio pa da uzivamo I ja vec odavno imam zelju da tako uzmem neki stariji motor i da ga sredim, nabacim mu kocnice tockove i viljuske od nekog novijeg
  10. srecno u potrazi ali nazalost tesko ces tako nesto naci kod nas ali secam se pre jedno 10-ak godina je bio u Subotickim oglasima jedan Suzuki GT 550 u voznom stanju za neke smesne pare, mada motor nikad nisam video da se vozio, ko zna gde je sad zavrsio najbolje nesto da uvezes, napolju je velik izbor
  11. O kojoj masini razmisljas da zameni Kawurdu? ima vec nesto na vidiku?
  12. znaci ispod 1000eur ni slucajno nedaj, samo iznad ,jbt kakve sve lomine starudije i poluraspadnute kineze ljudi prodaju za 800eur, ovaj tvoj GPZ je zlato
  13. Au jbmti Nedaj se Arny, brz oporavak zelim a posle kad ti rane zalece mozes preko zime opet da sredjujes svog unikatnog Street Twin-a i da na prolece bude jos bolji nego pre
  14. Suzuki SV 650S , lagan, umeren, ne previse snazan, ali opet dovoljno snazan za ozbiljnija ubrzanja i brzine
  15. svih ovih nekoliko momaka iza Rossija i kad se udruze nemaju osvojenih sampionata kao on a mladji su od njega i to dosta, videcemo ih a i Markeza za 15 godina da li ce biti gladan pobeda kao sto je Rossi sad. Jedan je Rossi
  16. Dobro nam dosao kolega nekad sam imao isti takv CBR 600F1 , super motor
  17. ima jos jedan lik u Adi sto radi auspuhe, i skroz su ok, nista losiji ni bolji od Robertovih, evo link: Dragon Ada Exhaust
  18. u blizini Pljevalja
  19. i mene zanima ta masinka a sto se tice putovanja, ruta je super
  20. jos aktuelno uz ovu gumu poklanjam 2 zadnje gume iz ove teme: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/81381-dve-zadnje-gume-160-i-170/page__p__1305344__fromsearch__1#entry1305344 sve djuture 1000din
  21. a koja je razlika izmedju "dao" i "poklonio" meni je to isto Ali svakako pohvala za gest, bilo to dato ili poklonjeno p.s. bez ljutnje ali jet kacige su neupotrebiljve za bilo sta.
  22. evo jedan selfika sa naseg ovogodisnjeg putovanja. p.s. North rules
  23. Disko Nindža

    SUZUKI-ji

    Jesi li sigurn da deauville ima 2 klipa po prednjem disku...??? ja ovde vidim 2 klipa
  24. Disko Nindža

    Ducati

    kad bi imao viska par 'iljada odma bi pazario jedan 748 ili Monster S4R...nemogu se odlucit
  25. ako je verovati fabrickim podacima, na papiru ER ima vise snage od SV-a na srednjem rezimu obrtaja jer ima malkice veci obrtni moment na malkice manje obrtaja nego SV. Kawasaki ER-6n 2006 - 66 Nm @ 7000 rpm Suzuki SV 650n 2005 - 61.7 Nm @ 7400 rpm
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja