Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7944
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. jeli prohodan put Valjevo-Kosjeric-Pozega??

    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. Disko Nindža

      Disko Nindža

      cujem po vestima da su neki delovi poplavljeni, a za vikend treba da prodjem tamo

    3. begec

      begec

      iz novog sada sam dosao u bar tim putem.nikakav problem nisam imao.

    4. Phenom

      Phenom

      Danas sam se vratio tim putem na povratku iz CG, nigde nikakvih problema.

  2. dobra stvar, sve dok te ne ufati velika nuzda
  3. imao sam slican problem i ispostavilo se da su mi cetkice na anlaseru bile ozbljno pri kraju pa su zaglavljivale
  4. Jednostavno kratkim recima - dokurcilo mi. Tokom godina previse idiotizama sam se nagledao na moto susretima, i ne mogu vise to da trpim i jos manje da platim da bi to gledao. Odem na poneki moto susret gde se NE naplacuje ulaz cisto zbog voznje i par ljudi i to je to.
  5. kakva bre caura, nije to apn, to se vrti na duplo vise obrtaja
  6. to ti je ko da uopste nemas dozvolu, ja se nebi zezao, kazne nisu male
  7. skuplja se publika
  8. ma FILA papuce zu zakon p.s. totalna glupost, nebi to nikad nosio na motoru
  9. tebi usao neki gremlin u motor stvarno
  10. video sam da ima da se kupi neka zastita da se stavi na njih za kisu
  11. lepe fotke kolega cekamo nastavak
  12. evo par slicica sa moje proslogodisnje posete NP Krka, cisto da zagolica mastu
  13. jbg oni tu kao goste najvise racunaju na strance, ali one sa zapada, ne na nas jad i bedu sa balkana Nesumnjam da su Plitvice prelepo mesto, ko god da je bio kaze da je extra, samo malo mi skupo za moj skromni budzet, ali zato sam se prijatno iznenadio kad sam bio u NP Krka, mnogo manje se prica o tom mestu a fantasticno je
  14. neznam otkad su ti te cene, jer na njihovom sajtu su sasvim druge cene, doduse parking je besplatan za motore, ali od 1.7. do 31.8. upad za odrasle je 180kuna a to je 23eur, sto je po meni preskupo, ja bi razmislio o alternativi "Nacionalni Park Krka" tamo je skoro duplo jeftiniji ulaz i jako je lepo mesto i definitivno vredi otici, nisam bio na Plitvicama i hteo sam ici ove godine ali sam odustao kad sam video cene, znaci ja i cura skoro 50 eur...
  15. ne kontam koje je onda uopste svrha tih kamera
  16. mozda oni misle da nemoze da se rastavi pa zbog toga da treba ceo anlaser da se menja, ali cisto sumnjam da je tako, meni su na 2 motora (bivsem Suzukiju) i sadasnjoj Hondi radili remont, imam tu srecu da mi brat radi u radnji koja se bavi sa popravkom anlasera, i kod vecine japanskih motora i auta ista firma radi anlasere - "Mitsuba"
  17. rekoh ti ja na pocetku, to je bar lako proveriti, odvrnes 2 sarafa i skines anlaser i pregledas ga
  18. mozda vazdusiranje nije bas najbolje uradjeno, ja sam se isto tako mucio, sve rastavio ocistio, zamenio gumice, ali to vazdusiranje me jebe strasno, zovem komsiju, i on mi izvazdusira za par minuta, masina koci ko blesava, jbg kad covek zna
  19. ma dodje mi da uopste i ne stajem takvim idiotima koji voze ko da su na trkama pa se naravno kad tad i spickaju i onda samo prave probleme drugima svojim neodgovornim ponasanjem u saobracaju
  20. K1600GT je prevelik i tezak, nije bas za svakodnevnu komutaciju tako da bi njega otpisao, mada radije bi uzeo K1200S nego K1200R zbog bolje zastite od vetra
  21. Google maps koristim okvirno za izracunavanje kilometraze, a gde cu i kojim pravcem (za SRB,CG,BiH,HR) tu za krajnju proveru koristim obicne auto-karte koje kupim na pumpama, i do sad nisam imao ovakvu igranku kao kolega cikamiroslav
  22. Joskini regleri su prva liga, ugradjivao sam ih na 2 bivsa motora, i ovaj sadasnji i svi rade perfektno
  23. moze moze
  24. ljudi u pidzamama nisu pobili stotine hiljada neduznih ljudi, jer onda po toj logici ja mogu da odem i masakriram 50 ljudi, poredjam ih na gomilu, popnem se gore i slikam se i onda tu sliku stavim na majicu, i odem sa tom majicom na moto susret i sve super sve ok
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja